Inland Empire مدارس برنامه ریزی برای سال جدید به عنوان آنها در انتظار دولت coronavirus دستورالعمل

هیچ کس از جمله کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش می داند که دقیقا چه 2020-21 عمومی سال تحصیلی را مانند نگاه در نور از coronavirus بیماری همه گیر. اما Inland Empire مدارس مشغول به کار هستند از برنامه های خود را.

روز شنبه, مه 27, دولت, سرپرست آموزش, تونی Thurmond به مطبوعات و یک نگاه اجمالی در کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش راهنمایی که ارائه خواهد شد به دولت 1,037 عمومی مدارس در مورد نحوه بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی جدید.

در میان ایده ها: پوشش صورت برای دانش آموزان و کارکنان اجتماعی فاصله از طریق کوچکتر اندازه کلاس و دانش آموزان کمتر در اتوبوس مدرسه, در ادامه آموزش از راه دور برای حداقل برخی از دانش آموزان و متوسط چک از دانش آموزان توسط کارکنان.

Thurmond گفت که او انتظار دارد در این بخش به انتشار آن هدایت — که مناطق آزاد می شود و به دنبال و یا نادیده گرفتن — در اوایل ماه ژوئن است.

در ضمن Inland Empire ولسوالی که در حال برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی جدید در کمتر از سه ماه در حال ساخت برنامه های خود را. در اینجا نگاهی به چگونگی و چند داخلی منطقه در حال اقدام.

همت مدارس

به همت واحد و یکپارچه مدرسه منطقه در حال برنامه ریزی یک از گزینه های مختلف و بررسی خانواده ها در مورد آنچه که آنها ترجیح می دهند: “آموزش از راه دور در کلاس درس و یا ترکیبی از این دو” منطقه سخنگوی Alexandrea Sponheim نوشت: در یک ایمیل.

“ما همچنین خواسته برای هر گونه نگرانی آنها ممکن است در مورد دانشجویان بازگشت به یک محیط کلاس درس,” او گفت:.

این اطلاعات همراه با راهنمایی از شهرستان ریورساید و کارکنان مقامات اطلاع رسانی خواهد شد منطقه برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید است که برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 17.

پومونا مدارس

برای پیدا کردن آنچه در پومونا Unified School District پدر و مادر فکر منطقه و ارسال بیش از 20000 نظرسنجی هفته گذشته است. آنها در حال حاضر بدست بیش از 10000 به عقب با توجه به پومونا متحد سخنگوی الیور Unaka.

منطقه است که به دنبال در همان سه احتمالات — سنتی تحصیل آموزش از راه دور یا ترکیبی از این دو — که دیگر مناطق در حال بحث برای زمانی که آن سال تحصیلی آغاز می شود Aug. 11.

Unaka ستایش چگونه به خوبی منطقه مربیان انجام داده اند با آموزش از راه دور در این بهار که او اعتبار بخشی به یک تصمیم چهار سال پیش به هر دانش آموز یک Chromebook.

“وقتی که همه این ناگهانی به نوبه خود, ما, نیست, گیر افتاد, تخت, پا,” او گفت:.

اما سال تحصیلی جدید نمی خواهد به سادگی ساختمان در موفقیت های بهار Unaka گفت. کالیفرنیا دانشجويان نمرات نمی تواند صدمه دیده است با این کار آنها را — و یا نمی — آیا پس از مارس. اما این همه تغییرات در سال تحصیلی جدید که بدان معنی است که بالاتر از انتظارات برای معلمان که هنوز هم ممکن است تا بدانند چگونه برای آموزش آنلاین به طور موثر.

“هیچ کس لوکس گفت:” هی به ما یک ربع به ما سه ماه به آن شکل,'” Unaka گفت.

ردلندس مدارس

در ردلندس Unified School District است “فکر همه گزینه های ممکن” سرپرست Mauricio Arellano نوشت: در نامه ای به منطقه کارکنان و خانواده در روز چهارشنبه.

“وظیفه دشوار است و برنامه ریزی برای انواع فرصت های آموزشی است که تعادل اهمیت حفظ و نگهداری دقیق برنامه آموزشی در حالی که تاکید بر ایمنی برای کارکنان و دانش آموزان” Arellano نوشت.

زمانی که سال تحصیلی جدید آغاز می شود Aug. 12 منطقه می تواند انجام دهد کلاس های درس سنتی یادگیری آموزش از راه دور یا ترکیبی از این دو.

منطقه خواهد شد جمع آوری انتقادات و پیشنهادات آنلاین از والدین دانش آموزان و کارکنان در مورد چگونه آنها می خواهم برای دیدن بازگشایی مدارس و که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به راهنمای برنامه های منطقه.

ریالتو مدارس

این ریالتو Unified School District انجام شده است آموزش از راه دور از آوریل 13.

“هنگامی که دانش آموزان ما راه می رفت از درب کلاس درس در 11 مارس سال 2020 به شروع رخصتی بهار, آنها تا به حال هیچ ایده که خود را اولیه خودرو از یادگیری قرار بود به لپ تاپ خود را برای بعد از هفت هفته” منطقه سخنگوی Syeda Jafri نوشت: در یک ایمیل.

یک هفته بعد San Bernardino County مدارس بسته و ریالتو یکپارچه کارکنان دستگاه های کشیده از کلاس های درس و توزیع 15,983 Google Chromebooks منظقه به دانش آموزان و خانواده های آنان است. در مجموع 67 درصد از دانش آموزان منطقه برداشت تا دستگاه از مدرسه آموزش از راه دور. چهار صد داغ اینترنت لکه های خریداری شده توسط منطقه و با توجه به کارکنان و دانش آموزان.

این منطقه هنوز هم در نظر دارد برای آغاز سال تحصیلی جدید Aug. 11 و در حال برنامه ریزی یک “مخلوط” مدل مخلوط کردن حضوری و آموزش از راه دور. این روش خواهد بود بر اساس نیازهای هر دانش آموز است. با توجه به Jafri که “اطمینان حاصل شود نه تنها علمی دقت بلکه اولویت و ایمنی کارکنان.”

Thurmond گفت: کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل در سال تحصیلی جدید آماده می شود تا در “روز نه هفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>