Inland Empire مسالمت آمیز تظاهرات بیش از جورج فلوید را به قتل

چندین تظاهرات ظهور در سراسر امپراتوری داخلی در روز شنبه, مارس 30 هر نقشه کشی نمرات به صدها نفر از معترضان خواستار عدالت برای جورج فلوید.

در حالی که بسیاری از تظاهرات سراسر کشور را تبدیل به شورش های خشونت آمیز داخلی امپراتوری در کالیفرنیا ریورساید رانچو کوکامونگا و پومونا – عمدتا مسالمت آمیز با وجود چند چهره آف با پلیس است.

“این روشن است که نفرت است و هیچ رنگ و یا سن” گفت: Leilei Hawkins, 24, از, رودخانه, که گفت که او به سازماندهی تجمع در شهرستان خود را. “و مگر ما آدرس آن را مسئول ترین راه به عنوان یک جامعه ما نمی پیشبرد.”

نه بیش از حد دور در مرکز شهر لس آنجلس قبل از شب هنگام به اداره پلیس لس آنجلس برجای پس از اعلام غیر قانونی مجمع در Fairfax منطقه. هزاران نفر از معترضان مونتاژ با پلیس موبایل درد و رنج شکست ویندوز و مجموعه ای در حال سوختن. حداقل برخی از کسب و کار را غارت کردند.

Temecula

صدها نفر از مردم با حضور در تمکولا اردک برکه در صبح و دوباره در بعد از ظهر در یک نقطه هجوم سفارشات را ترک کنند.

کلانتر نمایندگان با صدور دستورات متعدد از جمله دو پنج دقیقه هشدار به ترک و یا بازداشت غیر قانونی مجمع و پس از 15 دقیقه درست قبل از 4 p. m.

یک خط از اجرای قانون در زمان چند گام به سوی معترضان باعث معترضان به عقب نشینی و نه ترک.

5 p. m., جمعیت حال نازک کمی باقی ماند اما با صدای بلند و صلح آمیز و در سرپیچی از نمایندگان سفارشات. معترضان باقی مانده پس از 6 بعد از ظهر به زانو زدن و دادن قدرت سیاه سلام.

بن بست بین مردم و نمایندگان رفته بود در ساعت زمانی که بتی ویلیامز, 66, از موریتا در زمان و موقعیت بین معترضان و نمایندگان.

“آیا ما می خواهیم به قوانین را تغییر دهید؟” ویلیامز گفت.

“بله” جمعیت پاسخ داد.

“پس این است که چگونه ما آن را انجام دهد – مسالمت آمیز است.”

جمعیت و سپس خواستار آن است که کسی از کلانتر آدرس جورج فلوید مرگ است.

سرهنگ کریس دورهام پا به جلو.

“کسی باید مداخله” او گفت: این جمعیت است. “من مؤمن بزرگ در پاسخگویی – نظیر به نظیر.”

تنش کاسته و جمعیت پراکنده.

ساعت قبل در اولین اعتراض آغاز شد که در ساعت 10 صبح یک راننده زده حداقل یک نفر باعث جراحات جزئی گفت کلانتر Sgt. دیانا Pecoraro اضافه کردن این حادثه تحت بررسی بود اما به نظر نمی رسد عمدی.

اولین اعتراض در غیر این صورت صلح آمیز با مردم را پوشش خیابان با نشانه هایی مانند “نه عدالت بدون صلح” و شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

در زمان جمعیت حدود 500 نفر گفت: Ryan Moore, 39, Temecula.

“وجود دارد بسیاری از مردم که در حال حاضر ذهن خود ساخته تا در مورد مسائل مانند BLM,” مور گفت. “اما من تو را دیدم یک ماشین است که تا به حال چندین بچه ها بودند که رعایت شور و پیام از جمعیت است. کسانی که بچه ها را به یاد داشته باشید در این روز و امیدوارم این کمک خواهد کرد که آنها را به تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به بخشی از راه حل است.”

ریورساید

حداقل 50 معترضان ایستاده شش فوت از هم جدا اجتماعی در فاصله زنجیره صف طرف تایلر خیابان.

این تظاهرات در اوایل بعد از ظهر بود که با صدای بلند و صلح آمیز است.

“ما می خواهیم عدالت” گفت: Porsha هریس, 27, از ریورساید. “افسران پلیس فکر می کنم آنها می توانید دور با هر چیزی که آنها می خواهند. تمام جهان نیاز به شنیدن پیام.”

معترضان شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح!” عنوان ماشین نورد توسط بسیاری از بوق. معترضان در پاسخ سپاسگزار فریاد.

رانچو کوکامونگا

حداقل 200 فعالان اواخر صبح نزدیک روز نهر و Foothill بلوار حمل علائم و شعار است.

در اوایل بعد از ظهر تنش افزایش یافته بود به مردم منتقل شده بر روی خیابان و ترافیک مسدود شده.

یک گروه حمل علائم نقل مکان کرد و به سمت 15 آزادراه در یک تلاش آشکار برای جلوگیری از ترافیک وجود دارد. California Highway Patrol افسران و وسایل نقلیه خود را مسدود و مسیر منتهی به موقت چهره بین دو گروه.

معترضان فریاد می زدند: فحاشی در افسران چهره برای چند دقیقه و سپس مورد حمایت است.

پومونا

نزدیک به 250 نفر شلوغ Foothill بلوار و Garey خیابان شعار پیام از جمله “من نمی توانم نفس بکشم!” و “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس!”

پس از چند ساعت 150 نفر از معترضان به رهبری نسبت پومونا شهرستان سالن. بسیاری از مردم در طول مسیر از خانه های خود و مطرح مشت پشتیبانی می کند.

سه دانش آموز دبیرستانی در پومونا گفت: آنها را سازماندهی این تظاهرات از جمله آناهی گارسیا.

بله افسر سابق Derek چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه یا درجه دوم قتل نفس پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس اما این کافی نیست, او گفت:.

“این نه یک حادثه,” او گفت:. “زانو خود را در گردن او. ما می خواهیم عدالت است.”

کیم Guimarin و خواهد Lester کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>