Inland Empire اقتصاد می تواند بازگشایی سریعتر تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح جدید

Inland Empire مقامات و رهبران کسب و کار تشویق می شوند توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom حرکت چهار شنبه, مارس 18 به سهولت برخی از دستورالعمل ها برای بازگشایی اقتصاد در حالی که مبارزه همچنان در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Riverside County, مقامات می گویند که آنها بر این باورند که این شهرستان دیدار خواهد کرد معیار برای بازگشایی کسب و کار سریع تر از تحت زودتر طرح San Bernardino County, مقامات می گویند که آنها مطمئن نیستند.

San Bernardino County سخنگوی دیوید ورت یک ایمیل به در گفت که “این شهرستان در حال رفتن به یک نگاهی از نزدیک در اطلاعات جدید از دولت همراه با خود ما اعداد قبل از ورود در هر گونه نتیجه گیری.”

Riverside County رئیس هیئت مدیره V. مانوئل پرز گفت که او مطمئن است که خود شهرستان می تواند در دیدار با اصلاح ضوابط اجازه می دهد تا بیشتر بخش از اقتصاد برای بازگشایی شده است.

روز دوشنبه Newsom گفت: آخرین شل شدن از ایالت اقامت در خانه سفارش می تواند رفت و برگشت در سراسر 53 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است. به عنوان یک نتیجه, خرده فروشی, فروشگاه, کلیساها, آرایشگاه و سالن مو و رستوران ها و حتی حرفه ای ورزش — هر چند بدون تشویق جمعیت — می تواند بازگشت در چند هفته.

سیندی Roth, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر ریورساید اتاق بازرگانی به نام اعلام یک “بسیار مثبت” توسعه است.

و Temecula شهردار جیمز “خورش” استوارت که صاحب چهار باربر مغازه در Temecula لیک ال سینور و ویلدومار گفت: “این در مورد زمان است.”

“من بسیار خوشحالم که ما در نهایت از دیدن نور در انتهای تونل” او گفت:.

استوارت گفت که او معتقد است آرامش بخش از دستورالعمل ها است که تا حدی نتیجه بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور نادیده گرفتن بسته شدن سفارشات از جمله تعداد رو به رشد در شهرستان ریورساید.

“من فکر می کنم او را به تماشای اقتصاد باز کردن همه در اطراف او و من فکر می کنم فشار نصب شده,” او گفت: از Newsom.

داخلی کلیساها که تغییر به صورت آنلاین و یا رانندگی در پارکینگ-خدمات بسیاری در ماه های اخیر نیز در نظر گرفتن تشویق در چشم انداز بازگشایی به زودی برای داخل ساختمان خدمات.

“ما عاشق فکر که قادر به افراد دوباره با هم در کلیسا گفت:” جان اندروز سخنگوی اسقف نشین از سان برناردینو که نشان دهنده جماعت در سن برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است.

اما اندروز گفت: مراحل باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

جان مدینه صاحب ریورساید را Zacatecas, کافه گفت که او به دنبال بازگشایی محبوب رستوران مکزیکی اولین هفته از ماه ژوئن است.

بر خلاف برخی از eateries Zacatecas شده باز را از خدمات.

“ما به طور کامل بسته شده,” او گفت:.

و مدینه گفت: 57 ساله رستوران از دست داده و حدود یک چهارم میلیون دلار پس از بستن در اواسط ماه مارس.

“این است که ما فصل شلوغ,” او گفت:. “ما از دست, روز مادر, فارغ التحصیلی, مراسم عروسی — همه لغو شد. اما ما آنها را به عقب.”

کارکنان نویسندگان جف Horseman, جنیفر Iyer و Nikie جانسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>