هندی-منبع پرستار در سنگاپور اعطا معتبر با رئیس جمهور جایزه

سنگاپور جولای 22:
59-سال-هندی-منبع پرستار در سنگاپور شده است اعطا با معتبر جمهور جایزه برای پرستاران برای خدمت در خط مقدم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
Kala Narayanasamy بود در میان پنج پرستاران با توجه به جایزه وزارت بهداشت اعلام کرد در روز سه شنبه.
هر گیرنده اعطا شد و جایزه یک گواهی امضا شده توسط رئیس جمهور جاى یاکوب و SGD 10,000 (تومان 7,228).
Narayanasamy که معاون مدیر پرستاری در جنگل بهداشت دانشگاه اهدا شد برای استفاده از شیوه های کنترل عفونت که او آموخته است که در طول سال 2003 سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در زمان بیماری همه گیر.
او شنود گذاشته در این تجربه به معرفی گردش کار و روش های استاندارد اجرایی برای تبدیل بخش در Yishun جامعه در بیمارستان برای مراقبت از COVID-19 بيمار.
“تمام آنچه که ما آموخته از سارس ما می توانید به جای قرار دادن در حال حاضر” کانال خبری آسیا به نقل از Narayanasamy که با اشاره به مدت زمان کوتاه را به این روش در محل.
او درگیر شده است با نوسازی پرستاری در سنگاپور با پروژه های گذشته از جمله اجرای خود پرداخت موجودی مدیریت تلوان ماشین آلات برای پیگیری استفاده از اقلام است.
او همچنین درگیر در معرفی استفاده از کارآمد زخم فرایند ارزیابی فراهم می کند که دقیق زخم اندازه گیری و ضبط تصویر.
هر دو اقدامات انجام شده توسط جنگل سلامت پردیس تیم در Yishun بیمارستان جامعه.
Narayanasamy در حال حاضر با درگیر برنامه ریزی برای جنگل سلامت پردیس, برنامه ریزی برای باز کردن در سال 2022 نقاشی بر روی تقریبا 40 سال تجربه منجر به توسعه خدمات پرستاری برای بخش پزشکی در محوطه دانشگاه.
با اشاره به قبلی نقش به عنوان یک پرستار بالینی مربی Narayanasamy گفت: او پرشور در مورد نظافت نسل بعدی از پرستاران.
“من همیشه به ما پرستاران که می آیند و به ما بپیوندید: “من فکر می کنم پرستاری هرگز موفق به پاداش شما’,” او گفت:.
“همه این جوایز و تبلیغات و همه چیز را باید نام خود را (بر آنها) هستند و فقط در حال انتظار برای شما وجود دارد می آیند و ادعا می کنند … خود را پر شور و شوق برای آنچه شما انجام می دهند این است که همیشه به پاداش باشد.”
رئیس جمهور جایزه برای پرستاران به رسمیت می شناسد پرستاران نشان داده اند که پایدار عملکرد فوق العاده و کمک به مراقبت از بیمار تحویل آموزش و پرورش, پژوهش و مدیریت.
هفتاد و هفت پرستاران باید با دریافت این جایزه پس از معرفی آن در سال 2000 است.
آن را به روی همه باز است ثبت نام پرستاران بهداشت و درمان از موسسات عمومی و خصوصی و جامعه مراقبت بخش و همچنین به عنوان کسانی که در موسسات آموزشی.
این جایزه همچنین با توجه به کهنه پرستاران تی یی کیان پاتریشیا یونگ Yueh Li آلیس Chua Foong گناه چانه Soh مون همه متخصصان در زمینه های مختلف پزشکی.
بر اساس گزارش وزارت بهداشت این کشور 48,744 COVID-19 موارد با 27 مرگ و میر. (PTI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>