هند به جلو بروید با مادون توسعه همراه چین لاک

ساعت ملاقات NSA سی دی 3 خدمات ستاد

NEW DELHI, مارس 26:
هند نمی خواهد متوقف کردن زیرساخت های توسعه در مناطق استراتژیک در طول نزدیک به 3,500 کیلومتر در چین و هند در مرز با وجود چین و هماهنگ تلاش به غرفه آنها با تلاش برای خراب کردن اوضاع در مناطق مانند شرق لاداخ منابع دولت امروز گفت.
به عنوان دهها بین چینی و هندی نیروهای نظامی در شرق لاداخ ادامه فرماندهان ارشد ارتش هند انجام خواهد داد در عمق بررسی از وضعیت در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در همایش سه روزه شروع فردا.
تمرکز اصلی این مذاکرات خواهد بود در مورد وضعیت در شرق لاداخ که در آن هندی و چینی نیروهای قفل شده بودند در یک کره چشم-به-کره چشم در صورت خاموش در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie, منابع گفت.
در مشاهده از نزدیک به 20 روز به بن بست بین دو طرف ارتش هند به طور قابل توجهی یافت تا حضور خود را در حساس مناطق مرزی در شمال هند, Uttarakhand و آروناچال پرادش علاوه بر لاداخ برای ارسال سراسر پیام است که هند نمی خواهد پلاس تحت هر تهاجمی نظامی ذکراست توسط چین ابراز نگرانی کرد.
به طور جداگانه رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat و خدمات ستاد برگزار شد جلسه با وزیر دفاع Rajnath Singh. فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane آموخته است به مطلع سینگ در مورد وضعیت فعلی در مناطق مورد مناقشه.
منابع دولت گفت سینگ منتقل شده به برنج نظامی که وجود دارد بدون نیاز به بررسی اجرای هر یک از پروژه های کلید در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در لاداخ هند, Uttarakhand یا در آروناچال پرادش در مشاهده رفتار پرخاشگرانه توسط سربازان چینی در چندین مناطق حساس.
طرف چینی شده است به خصوص peeved در هند تخمگذار کلید جاده در این منطقه انگشت از Pangong Tso دریاچه منطقه علاوه بر این یکی دیگر از جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.
در پنج سال گذشته هند شده است با تمرکز بر بهبود جاده و دیگر زیرساخت های کلیدی در طول لاک به عنوان بخشی از تلاش ها برای تقویت آمادگی نظامی برای مقابله با هر گونه چالش از طرف چینی.
وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در شب مه 5 که ریخته را به روز بعد قبل از اینکه دو طرف توافق کردند که به “خلاص” پس از یک جلسه در سطح محلی و فرماندهان.
بیش از 100 هندی و چینی سربازان زخمی در خشونت است.
این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9
از آن زمان به بعد نظامی چینی افزایش یافته است و قدرت خود را در Pangong Tso دریاچه Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldi و توسل به “تهاجمی گشت” در این مناطق است. هند ارتش همچنین انجام تمرین های مشابه در منطقه ابراز نگرانی کرد.
نخست وزیر نارندرا مودی امروز برگزار شد یک جلسه با مشاور امنیت ملی agnew ارشد دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و سه ستاد خدمات با تمرکز بر تقویت هند آمادگی نظامی برای مقابله با امنیت خارجی چالش های منابع دولت گفت.
نظامی برنج آموخته است به مطلع مودی در مورد تحول اوضاع در شرق لاداخ هر چند مقامات نگهداری می شود که دستور کار از قبل برنامه ریزی شده جلسه به بحث در مورد بلند پروازانه اصلاحات نظامی و راه های افزایش هند در مبارزه با دلاوری.
مردم در استقرار نظامی گفت: نخست وزیر بود با همتایان اروپایی خود در مورد وضعیت در Ladakh. هیچ نظر رسمی و یا اطلاعات موجود در مورد این نشست است.
منابع رسمی گفت: NSA Doval شده است از نزدیک به نظارت بر وضعیت در حال تحول به همراه لاک در Ladakh و همچنین در شمال هند و Uttarakhand.
“استراتژی چین برای قرار دادن نظامی فشار بر هند نمی خواهد کار. ما می خواهیم ترمیم وضعیت موجود به همراه لاک زدن” به گفته یک مقام به شرط ناشناس ماندن.
در این دیدار ارشد نظامی برنج آموخته است به مطلع مودی در مورد اجرای زیرساخت های کلیدی پروژه در طول LAC de-facto مرز با چین است. (PTI)

مقاله قبلیLadakh LG دیدار PM

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>