In-N-Out Burger در حال آمدن است به بومانت

In-N-Out Burger است در نظر گرفتن برنامه های کاربردی کار برای یک رستوران جدید در بومانت.

رستوران خواهد بود بخشی از سن Gorgonio روستای 22.5 هکتار مرکز خرید در حال ساخت در جنوب اتوبان 10.

رستوران خواهد بود در 1551 دوم خیابان در نزدیکی یکی از مجریان است که انتظار می رود برای باز کردن در ماه ژوئن. آن است که شرق از یک موجود kohl’s department store.

گرسنه ؟ ثبت نام برای ما غذایی هفتگی عضویت در خبرنامه, خوردن شاخص و پیدا کردن در مورد آخرین رستوران و آبجوسازی اتفاقات در امپراتوری درون مرزی. مشترک شدن در اینجا.

دیگر اعلام کرد مستاجران شامل بالا بردن عصا مرغ انگشتان نیوجرسی مایک و سینمای غرب فیلم تئاتر است.

شهرستان برنامه های تایید شده برای In-N-Out پاییز گذشته با توجه به پست خود در Facebook صفحه. ایروین مبتنی بر فست فود زنجیره ای است و نه اعلام یک تاریخ افتتاح, اما کارل عرصه, معاون رئیس جمهور از املاک و مستغلات و توسعه در توصیف این محل به عنوان در مراحل بعد از ساخت و ساز.

In-N-Out در سال 1948 تاسیس شد و یکی از پیشگامان در درایو از طریق رستوران ها و در میان رمان coronavirus همه گیر آن است که تنها ارائه drive-thru و بایگانی اطلاعات خدمات در تمام مکان های خود را با توجه به اطلاعات خود را خط.

اما در-N-از شرکت فروشگاه های فروش مضمون کالا را بازگشایی شد و در حال حاضر در حال گرفتن سفارشات برای نوشیدن جام کفش که ایجاد یک احساس و به سرعت به فروش می رسد در زمستان سال گذشته.

اطلاعات: in-n-out.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>