چگونه UC ریورساید را آموزش دانش آموزان در پاییز سال 2020

در جمعه 17 جولای کنفرانس خبری رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که بسیاری از K-12 کلاس در کالیفرنیا آنلاین خواهد بود حداقل تا زمانی که وجود دارد موفقیت پایدار کاهش عفونت کروناویروس نرخ در شهرستانهای استان است.

چه کالج را مانند نگاه در دولت طلایی باقی مانده است دیده می شود به عنوان Newsom روز جمعه گفت که او می خواهد به جدید دانشگاه کالیفرنیا رئیس جمهور مایکل دریک فرصت به وزن در.

اما یک چیز برای مطمئن شویم که: آن می تواند متفاوت باشد.

در حال حاضر این طرح این است که به دانشجویان و استادان این آزادی را به انتخاب کنید که چگونه سال تحصیلی جدید آغاز خواهد شد. مدرسان لازم نیست برای آموزش یک فرد در کلاس و دانش آموزان لازم نیست به کلاس فرد تا زمانی که دانشگاه به حالت عادی برمی گرداند عملیات با توجه به ژوئن 17 نامه از UC ریورساید صدراعظم کیم فروردین و موقت کشيش توماس اسمیت به دانشگاه و جامعه است.

“ما می خواستیم به اولویت بندی ایمنی از همه اعضای دانشگاه ما جامعه” اسمیت گفت: جمعه, جولای 20. که به معنی گسترش “دسترسی به آموزش و پرورش به بیشترین حد ممکن و ایجاد انعطاف پذیری در هر دو نهادی و سطح فردی.”

اعضای هیات علمی در فرایند ارائه طرح برای چگونه آنها را آموزش سقوط 2020 کلاس که حتی دانشکده که در حال تدریس در کلاس های حضوری نیاز به آماده شدن گزینه برای دانش آموزانی که نمی خواهد حضور در فرد است. دانشگاه تیم کمک شده به آموزش دانشکده که پرتاب شد به پایان عمیق استخر هنگامی که آنها به طور ناگهانی مجبور به تعویض به آموزش از راه دور در ماه مارس به طوری که آنها بهتر می تواند آماده برای کلاس های آنلاین در پاییز.

“ما واقعا سرمایه گذاری در منابع علمی که به آن بهترین شات خود را در بهار اما به رسمیت شناخته شده است که با کمک آنها می تواند بیشتر انجام دهید” اسمیت گفت.

در اوایل سال جاری مسئولان دانشگاه انتظار می رود حدود یک چهارم از تمام طبقات را در فرد. که در حال حاضر به دنبال نزدیک به 5 درصد از تمام کلاس های است که می تواند در فرد بیشتر در سطح کارشناسی ارشد و سمینارها و هنر و عملکرد کلاس ها و برخی از hands-on labs.

حدود 20 درصد از UCR در آزمایشگاه تحقیقاتی کار می افتد در فرد و همچنین اسمیت گفت.

“هر کس در پردیس هر کس با پوشیدن ماسک های گسترده ای از پروتکل های. فقط به عنوان بسیاری از کسب و کار مورد نیاز برای بازگشایی, ما نیاز به بازگشایی تحقیقات ما شرکت,” او گفت:.

فقط به عنوان با K-12 آموزش و پرورش, نحوه آموزش در سطح دانشگاهی است که موضوع بحث شدید با برخی از دانش آموزان و کارکنان قاطعانه در مورد تمایل به بازگشت به دانشگاه و دیگران به همان اندازه قاطعانه در مورد ماندن به دلیل نگرانی های ایمنی. افزایش عفونت سطوح در هفته های اخیر حل و فصل این موضوع برای UCR مقامات.

“ایمنی به پایان خواهد رسید trumping مردم خواسته” اسمیت گفت.

اما آموزش از راه دور کار نمی کند برای همه و مقامات در حال تحصیل بسیاری از دانش آموزان می توانید با خیال راحت می توانید در خوابگاه. اما حتی در آنجا همه چیز متفاوت خواهد بود با اجتماعی فاصله و ماسک رود و بسیاری از دانش آموزان هنوز هم ممکن است در نهایت اتصال به کلاس های از راه دور از اتاق خوابگاه خود.

“آن را نمی خواهد درست مثل بازگشت به کالج” اسمیت گفت.

UCR برنامه ریزی شده است برای شروع پاییز کلاس سپتامبر. 28 حدود یک ماه پس از UC برکلی و UC Merced و UCR مقامات خواهد بود تحصیل چه کار می کند در آن دو خواهر مدارس و چه چیزی نیست.

“ما نمی دانیم که آیا (دانشجویان) باید دوباره به دانشگاه” اسمیت گفت. “این فقط به اندازه کافی دور است که ما نمی دانیم.”

برای کسب اطلاعات در مورد UCR برنامه های بازدید campusreturn.ucr.edu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>