چگونه به irises دوباره شکوفه


جلوگیری از بیش از آبیاری irises ریشو و حفظ خاک کمی در سمت خشک. گتی ایماژ / گتی ایماژ/iStockphoto

ریشو irises نیاز به برداشته شود و تقسیم هر سه یا چهار سال در ماه ژوئیه یا اوت

Q. ریشو irises در باغ من رونق و ضرب, اما در سال های اخیر آنها را تولید کرده اند کمتر گل. در این سال هیچ کدام وجود دارد. چگونه می توانم آنها را بی درنگ به شکوفه دوباره ؟

A. برای حفظ خوب گل ریشو irises نیاز به برداشته شود و تقسیم هر سه یا چهار سال در ماه ژوئیه یا اوت. در آماده سازی آنها برای انتقال مطمئن شوید که هر بخش به کشت حداقل یک فن از برگ. برگ ها را کمی به عقب ساخت کاهش تمیز با قیچی تیز و تر و تمیز هر overlong ریشه.

کاشت سایت برای ریشو irises باید به طور کامل یا تقریبا کامل خورشید با غنی خاک لوم است که تخلیه به سرعت از رطوبت بیش از حد. من معمولا به صورت یک خط الراس در هر چاله کاشت به طوری که من می تواند حل و فصل ریزوم افقی در بالای خط الراس و ترتیب ریشه کردن دو طرف قبل از سفت در گیاه است. ریزوم باید تا پایان فقط به سختی به نمایش در سطح خاک.

پیرایش پشت برگ طرفداران کاهش تعرق از شاخ و برگ کمی و کمک به تازه کاشته بخش حل و فصل در.

جلوگیری از بیش از آبیاری ریشو irises. حفظ خاک کمی در سمت خشک.

س: چه چیزی می تواند گرفتن, شسته و رفته, نیم دایره شکاف از لبه های برگ از گیاهان ؟

A. احتمالا این کار از leafcutter bee. این حشرات مفید اجزا نیم دایره از شاخ و برگ صاف-برگ گیاهان مانند گل رز, سیب و یاس. من به تماشای آنها را در کار از بین بردن تکه از برگ زغال اخته.

زنبورها با استفاده از برگ قطعات آنها حذف به رول به سیگار برگ به شکل لانه است که شامل چندین سلول هر کدام با یک تخم مرغ همراه با عرضه گرده. آنها با قرار دادن لانه در خاک در حفره های آنها پیدا کردن در چوب و ساقه توخالی.

همه اعضای leafcutter گروه از زنبورها مهم گرده از خانه باغ و کشاورزی گیاهان. من را انتخاب کنید به تحسین خود را دقیق می توان گفت هنری کاردست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>