چگونه به bouganvillea به شکوفه در راه

1. اگر خود را bougainvillea گیاه فقط رشد می کند بدون گل آن است که بیش از حد آب. درمان: اجازه دهید آن را خشک تقریبا به نقطه پژمردگی. سپس آب آن را فقط به اندازه کافی برای زنده نگه داشتن آن. تشنه شکوفه گل کاغذی مانند دیوانه. شما همچنین می توانید تر و تمیز طولانی غیر شاخه های گل بخش راه و آنها را رشد ساقه گل دیر.

2. اگر شما کدو تنبل هستند اما گل نمی شده و به مجموعه شما می توانید که به سرعت اتفاق می افتد. توجه کنید که زن اسکواش گل عزیزم کدو تنبل در پایه و گرده تحمل نر شکوفه های بوجود می آیند در دشت سرچشمه می گیرد. در اوایل صبح و با قلم مو مقداری از آن گرده از گل نر بر روی مرکز تازه باز گل زن. در چند روز خود را از کدو تنبل آماده خواهد شد را انتخاب کنید و آنها را در حفظ و تولید خوب اگر شما به طور مستمر برداشت بلوغ کدو تنبل و اعمال کارخانه مواد غذایی ماهانه در طول تابستان است.

3. ادامه کاشت سبزیجات فصل تابستان. گیاه گوجه فرنگی عمیق – در واقع آنقدر عمیق است که تنها دو اینچ از برگ تاپ نشان می دهد در بالای خاک. به طور جدی. مدفون بنیادی را توسعه ریشه اضافی برای حمایت از این گیاه را بیشتر و بهتر از گوجه فرنگی. برو جلو و قرار دادن در برخی از کدو تنبل و بامیه بیش از حد. آنها می آیند در قوی در گرمای تابستان.

4. شما هنوز هم می تواند خود را رشد سیب زمینی شیرین این سال است. Shallowly گیاه کوچک تا متوسط اندازه غده حدود 12 اینچ از هم جدا در شنی خوب زهکشی خاک در یک منطقه که در آن آنها کامل نور خورشید از صبح تا اواسط بعد از ظهر. آب آنها را به خوبی با نیمه قدرت حل متعادل کود. آنها به زودی خواهید جوانه و رشد و تولید غده های جدید در خاک برای برداشت محصول در ماه نوامبر یا دسامبر.

5. اگر شما می توانید شروع یک توده کمپوست به صورت مالچ برای استفاده در باغ و گل – وجود دارد هیچ چیز بهتر از در خانه کمپوست به غنی سازی خاک و یا رشد گیاهان ظرف یا مالچ گیاهان خود را – و حفظ کردن علف های هرز. استفاده از بریده های چمن, برگ, کاغذ خرد و روزنامه میوه و سبزیجات باقی مانده قهوه و فقط در مورد هر چیزی آلی به جز گوشت و مدفوع از گوشت-غذا خوردن حیوانات. خرد موارد کمپوست سریع تر از حجیم هستند و در مناطق مرزی این همه کار می کند بهتر در نیمه سایه نقطه. اضافه کردن یک تعداد انگشت شماری از بالا نیتروژن گیاه مواد غذایی و برخی از تازه هدایت کود به عنوان یک “فعال” برای دریافت آن به خوبی پیش میرود. ساخت آن تا ارتفاع سه یا چهار پا برای تولید به اندازه کافی گرما برای از بین بردن عوامل بیماری زا و غیر حشرات مفید. گاه به گاه آبیاری و هفتگی تبدیل خواهد شد در نتیجه غنی crumbly پاک-زمین-بو محصول قابل استفاده در دو یا سه ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>