هرگن دوست دارد ایده NHL برگشتی در ونکوور, اما نمی خواهد خم قوانین

برتر استرس استان آماده است به خم شدن قوانین در 14 روز self-جداسازی مورد نیاز برای بازیکنان و کادر تيم.

بریتیش کلمبیا وارد طولانی ترین دوره در یک وضعیت اضطراری در آن تاریخچه و هیچ پایانی در چشم می گوید: برتر جان هرگن.

هرگن تمدید اضطراری دوره دو هفته دیگر روز شنبه گفت: COVID-19 همه گیر است و به چالش کشیدن B. C. اجتماعی و اقتصادی پایه است.

او گفت: مردم perservering به نگه داشتن خود را از دوستان و خانواده ها و جوامع امن است.

B. C. گزارش نه جدید موارد مثبت COVID-19 روز چهارشنبه در مجموع 2,550.

این استان همچنین گزارش داد یک فرد فوت شده, آوردن تلفات به 162 نفر 2,144 افرادی که آزمایش مثبت بهبود یافته اند.

“همانطور که ما به نوبه خود شماره گیری و افزایش اجتماعی ما و فعالیت های اقتصادی این مهم را به مطمئن شوید که ما نمی از دست دادن بینایی از اهداف است که ما به عنوان یک استان جمعی سوار بر برخی از دو ماه پیش گفت:” هرگن.

B. C. اول اعلام یک وضعیت اضطراری در مارس 18 و فرمت را اجرا خواهد کرد تا 9 ژوئن.

“شما را به یاد داشته باشید به 2017, وحشتناک آتش نجومی که در آن سال منجر به 10 هفته از وضعیت اضطراری و ما در حال حاضر بیش از این که با من به می گویند به احتمال زیاد هیچ پایانی در چشم” گفت: هرگن.

در گسترده کنفرانس خبری نخست وزیر همچنین گفت که او خوشحال است ونکوور باقی می ماند در حال اجرا به عنوان یک پتانسیل hub شهرستان برای تکمیل لیگ ملی هاکی فصل اما تاکید کرد این استان آماده است به خم شدن قوانین در 14 روز self-جداسازی مورد نیاز برای بازیکنان و کادر تيم.

“ما نمی خواهد چشم پوشیدن از این قوانین در واقع قوانین کانادا که نیاز به 14 روز انزوا دوره زمانی که شما در حال آمدن به این کشور” هرگن گفت. “من قصد ندارم به درخواست برای آن دسته از قوانین به خم امروز در چشم انداز بازی ها به طور بالقوه در حال بازی هشت هفته از در حال حاضر.”

هرگن نمی خواهید برای رد کردن NHL آمدن به ونکوور گفت: “دو هفته از هم اکنون چهار هفته از آن می تواند یک داستان کاملا متفاوت است. امروز وجود دارد 14-روز خود انزوا دوره در محل و من انتظار دارم ما را ببینید که برای آینده قابل پیش بینی.”

B. C. مقننه خواهد بود به یاد می آورد در 22 ژوئن در چه هرگن گفت: لازم است ورزش در دموکراسی است که دیدن سیاستمداران شرکت کننده در بحث و رای از داخل و خارج از قوه مقننه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>