امیدوارم که ما نقل مکان کرد و نزدیک به سمت شکستن تابوهای در قاعدگی: Akshay در ‘Padman’

بمبئی: در دومین سال سالگرد خود را ضربه فیلم “Padman” سوپراستار آکشی کومار گفت: خوشحالم که تحت فشار قرار دادند پاکت با انجام این فیلم در قاعدگی بهداشت.

کارگردانی شده توسط R Balki, “Padman” دیدم Akshay نقش Muruganantham یک فعال اجتماعی از تامیل نادو که انقلابی مفهوم قاعدگی بهداشت در مناطق روستایی هند با ایجاد کم هزینه نوار بهداشتی و ماشین آلات.

“آن بوده است 2 سال به #PadMan و من خوشحالم که ما موفق به فشار پاکت کمی در این موضوع تابو. این #MenstrualHygieneDay من امیدوارم که ما در حرکت یک گام نزدیک تر به سمت پایان دادن به دوره فقر و شکستن تابوهای اطراف قاعدگی. @sonamakapoor @radhika_apte,” Akshay در توییتر نوشت.

2018 فیلم برنده جایزه ملی بهترین فیلم در مسائل اجتماعی در طول 66 ملی Film Awards.

این سوپراستار به تازگی بیرون آمد و در حمایت از مبارزات انتخاباتی به ارائه پد بهداشتی و کیت به زن دستمزد روزانه کارگران تحت تاثیر مستند.

Akshay پشتیبانی ابتکار عمل توسط یک سازمان به نام ” Samarpan که اتحاد پیوست دستان با Ketto یک سازمان رهبری Arsalan Sheth و بازیگر کونال کاپور برای کمک به دستمزد روزانه درآمد زنان از درآمد و ارائه آنها را با sanitisation بچه و دستمال بهداشتی

“یک علت بزرگ به حمایت شما نیاز دارد. Covid متوقف نمی شود, دوره کمک به ارائه نوار بهداشتی به زنان محروم در سراسر بمبئی. هر کمک مالی شمارش” Akshay بود توییتی اوایل این هفته. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>