افتخار خاطرات John Lewis and C. T. ویویان

Congressman John R. Lewis و معاصر فعال حقوق مدنی Rev. Cordy Tindell ویویان هر دو در گذشت در همان روز جمعه گذشته است. لوئیس بود 80 ویویان شد 95.

این آمریکایی آیکون صرف اکثریت از زندگی خود را در خدمت کمک به تغییر نحوه سیاه و سفید آمریکایی ها تحت درمان قرار گرفتند و در مبارزه در برابر بی عدالتی و تداوم هر دو توسط صریح سیاست های دولت و از طریق مداوم مشکل نژادپرستی.

لوئیس و ویویان شد و با هم از طریق خود تعهد قابل توجهی به جنبش حقوق مدنی در اواخر قرن 20 به عنوان متحدان و همکاران مارتین لوتر کینگ جونیور و کاملا متعهد به تلاش برای سوق دادن آمریکا به اصول بنیادی از طریق ابزارهای مسالمت آمیز.

اگر چه هر دو نفر از مناطق دیگر روستایی جنوب و 15 سال از هم سن و هر دو آنها با حضور باپتیست آمریکایی دانشگاه و حوزه در نشویل و اقامت در منطقه آتلانتا که آنها کشته شدند.

لوئیس که در خدمت به عنوان صندلی دانشجویی بدون خشونت هماهنگی کمیته از سال 1963 تا 1966 در ادامه به خدمت برای بیش از سه دهه در مجلس نمایندگان.

او در سال 1963 سخنرانی در ماه مارس در واشنگتن لوئیس به دادگاه تجدید نظر به تمام آمریکایی ها برای: “رسیدن و ماندن در خیابان های هر شهر و هر روستا و هملت از این ملت تا زمانی که آزادی واقعی می آید تا زمانی که انقلاب 1776 کامل است … با زور از ما خواسته عزم ما و شماره های ما, ما باید splinter به تفکیک جنوبی به یک هزار قطعه و قرار دادن آنها را با هم در این عکس از خدا و دموکراسی است.”

لوئیس به رسمیت شناخته شده است که آمریکا آزمایش هر چند آغاز شده توسط ناقص مردان با ناقص تعهد به برابری همه مردم تحت قانون بود یک ارزش حفظ و تکمیل.

به همین ترتیب ویویان بود که یک دوست نزدیک و مشاور مارتین لوتر کینگ جونیور بود و نه ترس از مقابله با نژادپرستان و segregationists با ارزش های آمریکایی.

در سال 1965 در حالی که کار برای ثبت نام رای دهندگان سیاه در آلاباما ویویان مواجه نژادپرستانه کلانتر جیم کلارک. “شما می توانید به نوبه خود پشت خود را در حال حاضر و شما می توانید نگه دارید خود را در دست خود را, اما شما نمی توانید ضرب و شتم عدالت است. و ما خواهد شد ثبت نام برای رای دادن چون به عنوان شهروندان ایالات متحده این ما باید حق آن را انجام دهد” ویویان گفت: قبل از اینکه پانچ در کلانتر.

در نهایت عدالت غالب و امریکا بهتر است محل به دلیل تلاش های افرادی مانند جان لوئیس و C. T. ویویان. در آمریکای امروز هنوز هم مشکلات آن و هنوز آن بی عدالتی به اصلاح. اما امریکا از امروز بسیار بیشتر در همراهی با تاسیس اصول برابری و احترام به افراد صرف نظر از پیشینه خود از مورد بود در 1960s.

لوئیس و ویویان درگذشت و در همان روز یادآور تصادفی گذشت از جان آدامز و توماس جفرسون در همان روز در سال 1826 در جولای 4. این افراد هر چند هم جدا شده توسط زمان و برنامه های خود را ارزش های مشترک همه بخشی از امریکا تدریجی تحقق آن وعده است.

همه ما می تواند افتخار میراث John Lewis and C. T. ویویان شناخت و از صحبت کردن در برابر بی عدالتی که در آن ما آن را ببینید و همیشه به دنبال راه حل های مسالمت آمیز برای نا امید کننده مشکلات و از دست دادن بینایی از آنچه امریکا می ایستد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>