هوندا بخشی از رزومه های خرده فروشی پس از فروش و عملیات

دهلی نو: هوندا اتومبیل های هند با مسئولیت محدود (HCIL) روز سه شنبه گفت: 155 شرکت فروشنده این رسانه ها از سر عملیات در سراسر کشور پس از اخذ مصوبات لازم از مقامات محلی.

این خودروساز که فروش مدل های مانند شهر و تعجب گفت: رسانه ها باید شروع به باز کردن در یک روش مرحله به مرحله قابل توجهی پس از کاهش محدودیت در فعالیت های اقتصادی توسط دولت در هفته گذشته.

“حصول اطمینان از ایمنی برای همه میباشد به ما که ما و نمایندگی های ما همکاران در نظر گرفتن تمام اقدامات sanitisation ایمنی و فاصله در هر دو نمایشگاه و کارگاه های آموزشی” HCIL معاون ارشد و مدیر فروش و بازاریابی, Rajesh Goel در بیانیه ای گفت.

شرکت می خواهم به اطمینان مشتریان است که آن را نمایندگی بشود تا به استقبال آنها و ارائه راه امن و بدون تماس با محیط در طول سفر خود را, او اضافه شده است.

“با تدریجی افتتاح نمایندگی در حال حاضر هدف ما این است که دوباره شادی از خرید برای مشتریان در زمانی که شخصی تحرک را به دست آورید شدید اهمیت” Goel گفت.

این نمایندگی را به تمرکز بر روی سرویس دهی وسایل نقلیه مورد استفاده ضروری کارکنان خدمات مانند پزشکان و همچنین مراقبت از وسایل نقلیه را توسعه داده اند که گسل های او اضافه شده است. این شرکت گفت: دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای نمایندگی شامل آماده سازی قبل از راه اندازی مجدد عملیات در شرایط استفاده از تسهیلات آمادگی تجهیزات تناسب اندام بررسی و در دسترس بودن حفاظتی شخصی و sanitisation تجهیزات.

پس از این عملیات شروع می شود وجود دارد افزایش تمرکز بر روی تماس با ما تجربه مشتری با استفاده گسترده از digitalised رسانه برای توضیح محصول و آنلاین وسیله ارتباطی برای همه فروش و خدمات نیاز به آن اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>