ها Homefront: موفقیت شرکت های بزرگ می تواند ایجاد شکست در یک HOA

با استعداد بسیاری از افراد موفق خود را به طور مستمر با نا امید داوطلب خدمات خود را در هیئت مدیره ها و اغلب شگفت زده برای پیدا کردن خود را در درگیری های خود را در خصوص ها خدمات.

این می تواند ریشه در عدم درک که HOAs اجرای بسیار متفاوت از کسب و کار و برخی از شیوه های که به موفقیت شغلی نیست چه ها نیاز دارد. حاکم بر ها بسیار متفاوت تر از در حال اجرا یک کسب و کار است.

یکی از این تفاوت های “زنجیره ای از فرمان.” در شغل و چه در کسب و کار خدمات دولت و یا در جای دیگر سلسله مراتب عمودی است – کسی که نظارت شما و شما نظارت بر دیگران و شما انتظار می رود که شخصا اعمال اقتدار به سرعت و کارآمد.

در کسب و کار عادی تنظیم افسران انتظار می رود عمل می کنند و تصمیم ساز است که به طور معمول یک فرد مجرد است. اما در HOA تصمیم ساز است نه یک فرد آن است که یک گروه – HOA هیئت مدیره. HOA رئیس جمهور تنها یک رای و نیاز برای به دست آوردن توافق دیگر مدیران قبل از تصمیم گیری ساخته شده است. ارتباط اعمال با رأی هیئت مدیره – شرکت اقدام هیئت مدیره عمل است.

یکی دیگر از تفاوت های عمده ای است که رئیس جمهور نقش. کسب و کار شرکت های بزرگ رئیس جمهور توانمند و انتظار می رود در تصمیم گیری های مهم در مورد تمام مسائل عملیاتی. از سوی دیگر نمونه ها رئیس جمهور کنترل بسیار کمی است. HOA رئیس جمهور به طور معمول مجموعه در دستور کار و صندلی نشست اما تنها یکی از decisionmakers.

پس HOA رئیس جمهور ائتلاف سازندگان کار به رهبری هیئت مدیره به اجماع. برخی از روسای جمهور دچار سوء تفاهم و عدم قدرت توسط برداشت غلطی از آیین نامه ها که اغلب تلاوت رئیس جمهور است که به استفاده از قدرت به طور معمول گفته به یک مدیر اجرایی – اما که باید تفسیر در این زمینه ها نه یک کسب و کار است.

HOA رئیس جمهور به طور معمول در خدمت در لذت بردن از هیئت مدیره. بر خلاف شرکت روسای جمهور آنها هیچ قرارداد و HOA افسر را می توان در هر زمان بدون دلیل توسط یک هیئت مدیره و اکثریت.

بدون شک وجود دارد که حکومت ها کمتر کارآمد از مدیریت یک کسب و کار است. اما در کسب و کار, مامور پرداخت می شود و در بازگشت نیز پاسخگو برای افسر تصمیمات و اقدامات. در HOA, افسر جبران نیست و اگر زیر مناسب مدیره فرایند (به عنوان مخالف به اقدامات فردی) است برگزار می شود شخصا پاسخگو (یعنی مسئول) برای هیئت مدیره تصمیم گیری.

مدیران کسب و کار اغلب تحسین بودن عمل گرا و سریع برای تصمیم گیری. البته ارتباط رئیس جمهور که “همه چیز را در دست خود” ممکن است دریابید که چنین تصمیم گیری ها بسیار سریعتر و کارآمد تر. هرچند که رئیس جمهور ممکن است در معرض قابل اجتناب مسئولیت از شرکت های غیر انتفاعی اعمال از طریق هیئت مدیره و نه یک افسر.

گاهی اوقات مدیره نیازهای یک فرد مدیر به عمل و پس از کمک های مالی خاص و اقتدار به آن عمل کنند. که همیشه باید مستند در دقیقه. زمانی که شرایط اجازه نمی دهد که هیئت مدیره تصمیم گیری قبل از اینکه افسر عمل می کند که افسر باید به دنبال تصویب هیئت مدیره است که تصمیم گیری به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به سند تصمیم مجاز بود.

یکی دیگر از تفاوت های مهم است که کسب و کار اجرایی کنترل – در حالی که این ها افسر در خدمت. HOA رئیس جمهور است منجر بنده نه رئیس.

درک چگونگی داوطلب خدمات متفاوت است و آن را فقط ممکن است تبدیل به نرم و صاف.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP, کالیفرنیا قانون شرکت. ارسال سوالات به Kelly@rodllp.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>