Hit-and-run تصادف در Jurupa برگ 1 عابر پیاده مرده

یک خودرو رخ داد و منجر به کشته شدن یک عابر پیاده در Jurupa دره روز شنبه, مارس 23 و با سرعت به دور از صحنه تصادف, مقامات گفت.

برخورد اتفاق افتاد و در حدود 8:26 p. m. در 1300 جلوگیری از روبیدوکس Boulevad رودخانه شهرستان کلانتر مقامات گفت: در انتشار اخبار. یک شاهد عینی گفت: نمایندگان که تیره رنگی سدان سفر در یک عازم جنوب خط ضربه یک مرد در نرخ بالا از سرعت. راننده را به جلو و به بررسی مجروح عابر پیاده, مقامات گفت.

پاسخ واحد در بر داشت قربانی درد و رنج از عمده آسیب ها در خاک شانه در سمت غرب روبیدوکس کلانتر مقامات گفت. او قبل از او می تواند به یک بیمارستان است. هویت خود را نمی شد بلافاصله منتشر شد.

ماشین های درگیر در تصادف احتمال خسارات به سمت آن-نمای آینه و مسافر جلو سمت کلانتر مقامات گفت. مقامات خواسته اند هر کسی که ممکن است قادر به کمک به محققان در شناسایی کسی که رانندگی آن را شنبه شب به تماس RCSD معاون Nancarrow با تماس 951-955-2600. اطلاعات همچنین می تواند به سمت چپ ناشناس در 800-78-جرم (800)-782-7463 و یا آنلاین در www.wetip.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>