Hirdesh صندلی نشست در تحدید حدود از مجلس, مجلس حوزه

Chief Electoral Officer Hirdesh Kumar Singh chairs meeting on delimitation of constituencies in Ganderbal.
رئیس افسر انتخاباتی Hirdesh کومار سینگ صندلی نشست در تحدید حدود از حوزه در Ganderbal.

Excelsior خبرنگار

GANDERBAL, جولای 12: رئیس افسر انتخاباتی J&K و کمیسر وزیر حمل و نقل Hirdesh کومار همراه با بخشی کمیسر کشمیر P. K قطب بازدید امروز Ganderbal جایی که او ریاست جلسه به نقد و بررسی آماده سازی داده های آماری و نقشه های مربوط به تحدید حدود از مجلس و مجمع حوزه.
منطقه انتخابات افسر (معاون کمیسر) Ganderbal, Shafqat اقبال ADC Ganderbal فاروق احمد بابا Dy. DEO, زاهد رشید خان, ARTO Ganderbal, DIO Ganderbal علاوه بر مقامات از انتخابات ریاست Ganderbal در جلسه حضور داشتند.
در این جلسه رئیس افسر انتخاباتی (مدیر عامل) بررسی عملکرد کلی از انتخابات بخش Ganderbal و اقدامات انجام شده توسط این اداره با توجه به داده های تلفیقی برای تحدید حدود روند.
Threadbare بحث و گفتگو برگزار شد در نظارت و مجموعه ای از داده های آماری اداری/توسعه واحدهای طبق سرشماری سال 2011 مجموع واحد های اداری به عنوان وجود دارد در 15 ژوئن سال 2020 درآمد کل روستا Patwar Halqa و توسعه واحدهای بلوک عاقلانه کل Panchayats و بخش علاوه بر تهیه نقشه های.
این DEO به اطلاع مدیر عامل که لازم داده های آماری از سرشماری سال 2011 در حال حاضر آماده شده است و فرستاده شده در ماه ژوئن به نگران در فرمت دلخواه.
با توجه به تهیه نقشه های اداری/توسعه واحد با احترام از Ganderbal district DEO اظهار داشت: در این جلسه که نقشه های منطقه و همچنین tehsils آماده شده است که مناسب نیاز به پوسته پوسته شدن است که ما را به هماهنگی با نظرسنجی از هند و دیگر سازمان ها و ارائه خواهد شد به دلیل دوره از زمان.
در این جلسه همچنین در مورد ترافیک سناریو در این منطقه است. این ARTO Ganderbal جریان مدیر عامل شرکت ترافیک که جنبش از حمل و نقل خصوصی مجاز است در منطقه بعد از زیر گذاشته دستورالعمل.
DC نیز مطرح JKRTC خدمات اتوبوس در منطقه و درخواست برای حداقل دو ساعت و اتوبوس است که باید رفت و آمد در منطقه برای کاهش ترافیک مسائل که مدیر عامل مطمئن باشید که بیشتر RTC اتوبوس تحریم خواهد کرد به تقویت حمل و نقل در این منطقه است.

مقاله قبلیمردم رنج می برند با توجه به misrule از BJP: Bhalla

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>