Highgrove دوم ماری جوانا فروشگاه را تکذیب کرد اجازه

در حال حاضر Highgrove نمی شود خانه را به یک دوم مجوز ماری جوانا فروشگاه پس از Riverside County سرپرستان رد کوچکتر بافر بین حشیش فروشان در unincorporated areas.

در حالی که هیئت ناظران در روز شنبه, مارس 19 رد مجوز برای اکسل ریورساید آن نیز ساخته شده آن را آسان تر برای شاهدانه کارآفرینان در unincorporated جوامع با از بین بردن یک لایه از روند تصویب.

هیئت زمین-استفاده از قدرت بیش از مناطق است که بخشی از هر شهر است. در سال 2018 و سرپرستان و تصویب مقررات قانونی ماری جوانا تجارت به امید ایجاد یک تعادل بین نوپای صنعت مشروعیت توسط سرپا نگه داشتن. 64 در سال 2016 و ساکنان که دیپلم ماری جوانا با بو و جرم و جنایت.

به دنبال جلوگیری از سیل از مجوز درخواست قوانین جدید مجموعه کلاه مجوز در سال اول از چارچوب نظارتی. مقامات شهرستان بررسی و رتبه بندی هر یک از نرم افزار و در ماه ژوئن گذشته, 69 از 119 متقاضیان کردم رفتن به آینده به دنبال مشروط-استفاده از مجوز که نیاز به تأیید هیئت مدیره و کمیسیون برنامه ریزی.

پس از آن فقط یک متقاضی هنرمند درخت در Highgrove دریافت کرده شاهدانه خرده فروشی مجوز.

در یک گزارش به سرپرستان و مسئولان شهرستان توصیه می شود انجام دور با “درخواست پیشنهاد” RFP یا فرایند گفت: بهره از شاهدانه صنعت شده است “کمتر قوی تر از ما برای اولین بار می رود” و وجود دارد بدون نیاز به محدود کردن تعدادی از برنامه های کاربردی.

کسانی که به دنبال مشروط-استفاده از مجوزها باید هنوز هم در شهرستان و دیدار با استانداردهای دولتی و دریافت تاییدیه از هیئت مدیره و کمیسیون برنامه ریزی در جلسات عمومی.

نه همه نعمت دور انداختن لایه اضافی از بررسی.

“این واقعا معنی ندارد به من که چرا ما خواهد بود از بین بردن این روند RFP و اجازه می دهد هر کسی بدون شایستگی …. به درخواست یک شاهدانه اپراتور کسب و کار بدون انتظار تجربه در این کار بسیار پیچیده شاهدانه صنعت” علامت Simonian که گفت او بخشی از یک گروه کسب و کار در حال اجرا جنوب کالیفرنیا درمانگاه ها گفت: سرپرستان.

سرپرست جف Hewitt گفت: “بازار آزاد “باید تعیین برندگان و بازندگان.”

“اگر (فرایند نرم افزار است) نه به عنوان موثر به عنوان آن را باید … پس ما رفع آن را,” او گفت:. “ما نمی نگه داشتن آن است که راه فقط به این دلیل که ما شروع به از آن که در راه است.”

ناظران رای دادند 5-0 به انجام دور با پیشنهادات روند.

اکسل ریورساید این مجوز را تکذیب کرد

کمتر وجود دارد و وحدت بیش از اکسل ریورساید که به دنبال به فروش ماری جوانا از خالی 3,952 فوت مربع ملک در آیووا خیابان و مرکز و خیابان در Highgrove.

که محل سکونت حدود 300 فوت از هنرمند درخت. شهرستان قوانین نیاز به درمانگاه ها به حداقل 1000 متر از یکدیگر است.

در فوریه برنامه ریزی کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به تصویب اکسل کاربرد و درخواست هیئت مدیره برای تغییر قانون به طوری که خرده فروشان تنها تا به حال به 250 فوت از هم جدا. اکسل را وکیل Lesa کشتار استدلال کرد که دولت و تعدادی از شهرستانها اجازه می دهد شاهدانه ندارد و فاصله و قوانین آن به درستی مجوز و تنظیم درمانگاه می تواند به کاهش جرم و جنایت و بهبود اقتصاد محلی.

اکسل حامیان عبارتند از ساوانا علی, که گفت که او زندگی می کردند چند مایل دورتر از محل.

“اگر دو ایستگاه های گاز را می توان در سراسر خیابان و یا می تواند وجود داشته باشد یک مشروب فروشی در هر گوشه من فکر می کنم ما باید اجازه قانونی مغازه ها به هم نزدیک است,” او گفت:.

مید ولی جامعه فعال دبی والش مخالف کوچکتر بافر.

“ساده منطقه تغییر شاید در هر قسمت از unincorporated areas, و شما در حال رفتن به باید اساسا شاهدانه فروشگاه های مجاز فقط در مورد هر نقطه,” او گفت:.

سونیا Alemdar گفت: شهرستان شاهدانه قوانین ناشی از سازش است که در آن هر کس به چیزی.

“اگر شما پرتاب این پنجره چه چیز دیگری می خواهید به پرتاب کردن ؟” او گفت:.

1000 پا بافر را باید کاهش داد countywide برای اکسل برای دریافت مجوز. که مشکل استاد راهنما: کارن اشپیگل که منطقه شامل Highgrove.

“اگر آن را countywide من می تواند حرکت رو به جلو با آن را در یک ضربان قلب,” او گفت:. “(اما) آن را نه فقط در منطقه من” خواهد بود که تحت تاثیر تغییر دهید.

سرپرستان کوین Jeffries و چاک واشنگتن نیز نمی خواهم یک countywide تغییر دهید.

“کسانی که کسب و کار را کامل کسب و کار تجزیه و تحلیل و تصمیم بر اساس آن بین 1000 تا پای جدایی, که آنها می توانید بروید از این و در حال حاضر ما در حال رفتن به تغییر قوانین اواسط بازی من فکر می کنم که ناعادلانه به آنها را زمانی که آنها ساخته شده است مدل کسب و کار خود را در چگونه بسیاری از می تواند در یک منطقه خاص” واشنگتن گفت.

هویت پشتیبانی کوچکتر بافر.

“برای ما مصرف کنندگان رقابت بزرگترین چیز” او گفت:. “بدون لاو خانه انبار خواهد بود که دو بار به عنوان گران قیمت است.”

در پایان هیئت مدیره رای دادند 3-2 به انکار اکسل مجوز و نگه داشتن 1000 پا بافر با هویت و سرپرست V. مانوئل پرز در اقلیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>