بالاترین محلی اجاره? LA Santa Ana, آناهایم, ساحل طولانی

با وجود سال بیش از سال, کاهش در هزینه های اجاره, چهار کالیفرنیای جنوبی شهرستانها هنوز رتبه در میان ملت priciest آپارتمان بازار یک گزارش جدید می گوید.

قیمت ردیاب Zumper.com رتبه لس آنجلس هفتم با آن ميانه درخواست اجاره در ماه مارس در $2,250 برای یک آپارتمان یک خوابه و 3000 $برای یک واحد دو خوابه. L. A. دیدم 3.4% کاهش سالانه برای یک خوابه واحد و 5.1% افت برای دو خوابه آپارتمان.

سانتا آنا رتبه 11 در Zumper لیست با متوسط قیمت یک خوابه اجاره واحد برای $1,690 پایین 5.1% از یک سال پیش و دو اتاق اجاره برای $2,190 تا 0.5%.

منطقه دیگر شهرستانها در این لیست عبارتند از: آناهایم و ساحل طولانی که رتبه 13 و 14 بود.

آناهایم متوسط اجاره یک آپارتمان یک خوابه است $از 1610 پایین 1.2% از یک سال پیش و یک واحد دو خوابه دلار است 1,980 پایین 7.5%. متوسط قیمت یک آپارتمان یک خوابه در ساحل طولانی است $1,560 پایین 3.7% از یک سال قبل و یک واحد دو خوابه است $1,930 پایین 8.1%.

در حالی که بالاترین رانت در دولت L. A. شماره های منعکس کننده این واقعیت است که بیش از نیمی از کالیفرنیا مستاجرها صورت هزینه های مسکن اقتصاددانان در نظر غیرقابل تحمل نسبت به درآمد. لازم به ذکر است که “ميانه” است که نقطه که در آن نیمی از آپارتمان برای اجاره بیشتر و نیمی کمتر نمرات پس از دیگر واحدهای قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه تر.

بالا و پایین

سان فرانسیسکو در صدر Zumper لیست با یک آپارتمان یک خوابه در قیمت $3,500 و دو اتاق خواب قیمت در $4,580.

در پایان پایین از طیف متوسط قیمت برای یک خوابه واحد در Shreveport, La., است $620 در حالی که یک آپارتمان دو خوابه اجاره برای 700$.

عدم عرضه

فرد Sutton معاون ارشد رئیس جمهور از کالیفرنیا آپارتمان انجمن گروه تجارت به نمایندگی از صاحبان سرمایه گذاران و مدیران آپارتمان جوامع گفت: کالیفرنیا را با قیمت های بالا به طور مستقیم متناسب به دولت در عدم عرضه.

“ما شده است گفت: این برای سال,” او گفت:. “اگر شما چهار خانواده به دنبال مسکن اما تنها دو آپارتمان در دسترس است که افزایش هزینه برای پیدا کردن مسکن.”

ساخت و ساز شده است مانع دقیق قوانین و مقررات در هر دو سطح ایالتی و محلی با توجه به Sutton.

“که باعث می شود آن را فوق العاده دشوار است برای سازندگان برای ایجاد بیشتر مسکن در راه است که باعث می شود احساس های مالی,” او گفت:.

بیشتر واحد می تواند ساخته شده از طریق مجلس سنا در لایحه 50 — قانونی که مجبور شهرستانها اجازه می دهد تا بیشتر کاپشن آپارتمان ساختمان های اطراف حمل و نقل عمومی و در کنار برخی از خانه های تک خانواری — اما این طرح نتوانست به اندازه کافی رای در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا برای زنده ماندن در سال 2020 است.

بسیاری بیان کرده بود که ترس SB 50 ساله منجر به از دست دادن کنترل به صورت محلی در شهرستانها و سوخت gentrification جابجایی درآمد ساکنان.

ساخت و ساز از بیشتر خانه های تک خانواری کمک خواهد کرد به سرعت افزایش نرخ اجاره آپارتمان, هزینه, اما توسعه دهندگان ساختمان تقریبا به اندازه کافی خانه.

رژیم صهیونیستی. Newsom مسکن هدف

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تنظیم یک هدف برای ساخت 3.5 میلیون خانه تا سال 2025 و تحلیلگران می گویند حدود یک و نیم میلیون واحد جدید که نیاز به ساخته شده در هر سال برای رسیدن به این هدف است. در سال گذشته فقط 111,000 جدید جواز ساخت تایید شده توسط دولت های محلی با توجه به گزارش در ایالات متحده آمریکا امروز.

Zumper مصالح داده ها از بیش از 1 میلیون لیست فعال برای محاسبه ميانه درخواست برای اجاره بالای 100 شهرستانها با جمعیت و نزدیک به 300 اضافی شهرستانها عمده در مناطق مترو. اجاره داده ها شامل ساخت و ساز جدید اما مانع listings که دیگر در دسترس و یا در حال حاضر اشغال شده است.

اخیر جنوب کالیفرنیا اخبار گروه بررسی داده ها از چهار کلید آپارتمان انتقالها یافت میانگین آپارتمان اجاره در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای ماند در اطراف $2,100 یک ماه تا پایان 2019. Inland Empire آپارتمان اجاره به طور متوسط حدود 1500 دلار در ماه تا پایان سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>