در اینجا Zonta Club of Riverside زنان جوان در امور عمومی برنده جایزه


مایا Singh تاریخ و در سده دبیرستان در, تاج, دریافت 2020 Zonta بین المللی زنان جوان در امور عمومی جایزه ارائه شده توسط Zonta Club of Riverside. (عکس Jigna سینگ)

مایا Singh تاریخ و در سده دبیرستان در, تاج, دریافت 2020 Zonta بین المللی زنان جوان در امور عمومی جایزه ارائه شده توسط Zonta Club of Riverside.

رودخانه باشگاه انتخاب مایا به دلیل مشارکت در فعالیت های مدرسه و داوطلبانه در جامعه با توجه به انتشار اخبار.

فعالیت های او شامل خدمت به عنوان یک مسکن مهر برای ماموریت مسافرخانه, تدریس خصوصی, به صورت مدرسه در چرخ خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور از دانشگاه سوره از زیستگاه برای بشریت شرکت در ریورساید قمری جشنواره و داوطلبانه در Kaiser Permanente ریورساید مرکز پزشکی.

در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان او با ثبت نام در برنامه دیپلم بین المللی طول می کشد پیشرفته قرار دادن طبقات و رتبه های بالای 5% از کلاس خود را با توجه به انتشار اخبار.

او همچنین یک کمپین به نام “قفل آن را با مهربانی” و با معرفی کردن این برنامه به بیش از 150 نفر از دانش آموزان مدرسه ابتدایی.

مایا در نظر دارد به ادامه تحصیل در رشته علوم سلامت و تبدیل شدن به یک پزشک مراقبت های اولیه.

Zonta بین المللی سازمان جهانی حرفه ای کار برای توانمندسازی زنان در سراسر جهان از طریق سرویس و دفاع, در سال 1919 تاسیس شد.

هدف از Zonta زنان جوان در امور عمومی جایزه به منظور تشویق جوانان به شرکت در امور عمومی در حالی که به رسمیت شناختن یک زن جوان تعهد به فعالیت های داوطلبانه خود را رهبری دستاوردها و تعهد به توانمندسازی زنان است.

برنامه های کاربردی برای Zonta بین المللی زنان جوان در امور عمومی جایزه در دسترس هستند از سپتامبر تا دسامبر هر سال است. زنان جوان خواهد شد که 16 تا 19 سال در تاریخ 1 آوریل واجد شرایط هستند.

این Zonta Club of Riverside اجاره در سال 1930 یک شعبه از Zonta بین المللی است. رودخانه باشگاه پروژه های تمرکز در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمایت است.

برای کسب اطلاعات به facebook.com/ZontaRiverside.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>