در اینجا امکانات برای ردلندس مدرسه reopenings

یک پدر دو دانش آموزان التماس ردلندس Unified School District هیئت مدیره اجازه می دهد تا فرد در یادگیری و گفت: پسر جوان خود را با مبارزات خواندن.

یکی دیگر از پدر دو دانش آموزان است که یک استاد بهداشت عمومی خاطر نشان کرد هیئت مدیره است که کاهش قرار گرفتن در معرض بسیار مهم است به کاهش coronavirus عفونت و مرگ و میر.

هیئت مدیره در روز سه شنبه, جولای 14, mulled امکانات برای آغاز سال تحصیلی پس از دریافت 202 نوشته شده نظرات و شنیدن از 17 سخنرانان بسیاری از آنها والدین دانش آموزان و کارکنان در مورد ایمنی و بهداشت در میان یک بیماری همه گیر.

برایان Speahs اول پدر گفت که او فکر می کند کامل آموزش از راه دور گزینه ای عالی برای پدر و مادر که زمان برای اختصاص به آن اما هر دو او و همسر سابق خود کار می کنند و “این آخرین سال بوده است یک چالش باور نکردنی به ادامه به ارائه آنچه که لازم است برای فرزندان ما است.”

دیگر پدر رابرت LaChausse گفت: هیئت مدیره “ویروس نمی مراقبت در مورد ایدئولوژی سیاسی یا اجتماعی و اقتصادی اقشار جنسیت و اعتقادات شخصی خود را و یا جغرافیا. این ساده است: اگر شما در اطراف کسی که آلوده است حتی اگر آنها بدون علامت آن را بسیار محتمل است که شما می رویم به دریافت این بسیار مسری است. virus.”

در این نشست مشترک مقامات جزئیات برای هر دو از راه دور و حضوری آموزشی مدل برنامه به آدرس ایمنی و بهداشت busing و دانشجو وعده های غذایی.

مقدار خواهد بود تصفیه شده توسط مديران در هر سایت پس از هیئت مدیره تصمیم می گیرد در یک دوره از عمل, سرپرست Mauricio Arellano روز سه شنبه گفت.

پس از جامعه به دنبال ورودی اکثر خواسته برای یک مدل برای کلاس برای بازگشت پنج روز در هفته او گفت: هیئت مدیره. قسمت کوچکتر می خواهم به نگه داشتن دانش آموزان در خارج از مدرسه و به نام برای قوی آموزش از راه دور برنامه.

در فرد مدل, او گفت:, آدرس اجتماعی فاصله توسط “خلاقانه چرخش دانشجویان در کلاس آموزش از راه دور آموزش” به کاهش تعداد دانش آموزان با هم در یک زمان.

پروتکل شامل مصرف روزانه متوسط خوانش از دانش آموزان و کارکنان ساخت دست مطابق با اصول بهداشتی اولویت نیاز به پوشش صورت اضافه کردن متولیان برای ضد عفونی معمولا موارد لمس و مناطق و به اندازه 6 فوت اجتماعی فاصله به عنوان امکان پذیر است با نشانه گذاری بر روی طبقه و یک طرفه جریان در مناطق ترافیک بالا.

Arellano به نام همه گیر یک “هدف متحرک” نیاز به هر کس به وفق دهند.

عمومی کانتی سلامت داده ها نشان می دهد که در محدوده سن ترین موارد در حال حاضر در حال 20-29, 30-39 و 40-49 که نشان دهنده حدود دو سوم از کارکنان منطقه, او گفت:.

در تاریخ 23 ژوئن وجود دارد 55 تایید موارد در کودکان در سن مدرسه در منطقه مرز Arellano گفت: هیئت مدیره و همانطور که از جولای 13, وجود دارد 113.

گزینه های برای هیئت مدیره در نظر دارد با شروع در فرد و سال تحصیلی را با یک گزینه به صورت 100% آموزش از راه دور; و یا شروع با تمام آموزش از راه دور و تغییر به یک فرد مدل بعد.

“همه ما می دانیم و همه ما موافق است که بهترین محل برای یک دانش آموز برای یادگیری در کلاس درس با معلمان و همسالان خود” Arellano گفت: هیئت مدیره. “اما این نمی تواند اتفاق می افتد در هزینه از دانش آموزان سقوط بیمار و یا معلمان ما سقوط بیمار و یا اصول ما سقوط بیمار و یا کارکنان پشتیبانی ما سقوط بیمار و یا ویروس گسترش هر بیشتر یا عمیق تر به جامعه ما است.”

او گفت: این منطقه آماده است برای هر دو مدل و به حرکت در داخل و خارج از آموزش از راه دور در صورت لزوم.

کن Wagner, دستیار سرپرست برای ارائه خدمات آموزشی گفت: هیئت مدیره این منطقه در استخدام معلمان بیشتر.

“توانایی به نگه داشتن بچه های ما امن نیاز به کلاس درس اندازه های بسیار کوچکتر,” او گفت:.

این منطقه نیز به دنبال چگونه به استفاده از تمام فضاهای از چند استفاده از امکانات به خارج از منزل.

“آموزش از راه دور در این نقطه است که تضمین شده گزینه” برای کسانی که می خواهند آن واگنر اضافه کرد: 17 درصد از دانش آموزان منطقه در حال حاضر مشغول به تحصيل در آموزش از راه دور-تنها گزینه است.

این منطقه در حال کار بر روی توسعه محتوای بنابراین آموزش از راه دور “فرصت های آموزشی هستند و این همان چیزی است که ما دقت علمی” است که در کلاس درس واگنر گفت.

هیئت مدیره گفت: نیاز به تصمیم می گیرید چه درصدی از دانشجویان باید مجاز به بازگشت به مدرسه.

50% در فرد مدل مثلا جوانترین آموزان تا کلاس سوم در مدرسه پنج روز در هفته اما دانش آموزان بزرگتر در یک هفته-یک-هفته-کردن مدل برای کاهش اندازه کلاس. برای این هفته در خانه دانش آموزان را رها کردن به کلاس های درس خود را عملا.

این مدل می تواند کمک به قرنطینه دانش آموزان در مورد یکی آمد به مدرسه بیمار واگنر گفت.

یکی دیگر از تغییر حداقل در مراحل اولیه است که دانش آموزان ابتدایی می خوردن در کلاس با معلمان خود را.

برای دانش آموزان در کلاس ششم و بالاتر, معلمان خواهد بود آموزش دانش آموزان در فرد و در صفحه اصلی در همان زمان.

در این سناریو دانش آموزانی که نیاز به کمک بیشتر مانند کسانی که در ویژه ed, زود, زبان انگلیسی, زبان آموزان, و بی خانمان دانش آموزان ادامه خواهد داد و با پنج روز هفته بدون توجه به آنچه در سطح کلاس.

پیشنهاد اجازه می دهد تا دانش آموزان آموزش از راه دور برای عضویت در شخص اگر و هنگامی که آنها احساس امن برای انجام این کار.

دیگر عضو هیئت مدیره الکس Vara گفت ذهن او ساخته شده بود.

پسرش به او گفت: واقعا می خواستم برای رفتن به مدرسه.

او پسرش “چگونه احساس می کنید اگر شما تا به حال این مسئولیت به همراه پنج نفر دیگر از تصمیم گیری یا نه به دانش آموزان رفتن به مدرسه دانستن است که احتمالا یک دانش آموز می تواند این ویروس و مرگ یک معلم می تواند احتمالا این ویروس و مرگ و یا یکی از کارکنان این ویروس و مرگ؟”

پسرش به او گفت “بابا من نمی خواهم کسی به مرگ است.”

Vara گفت: او می خواست برای دیدن سال تحصیلی شروع آموزش از راه دور.

رئیس جمهور هیئت مدیره Patty Holohan گفت: مهم نیست که چه تصمیم گیری ساخته شده است, همه چیز خواهد شد به احتمال زیاد به تغییر و تغییر دوباره.

“این رفتن به یک فرایند” او گفت:. “آن را به زمان می برد.”

هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود روز سه شنبه به زمان اجازه می دهد برای هیئت مدیره به شنیدن عمومی پاسخ به این طرح و به تجزیه و تحلیل اخیر شهرستان بهداشت عمومی داده است.

هیئت مدیره خواهد رای به گزینه های در 4 p. m. روز شنبه, جولای 20.

در هر صورت شروع مدرسه, Aug. 12.

مدارس در سراسر منطقه در حال نورد از برنامه های خود را برای شروع 2020-21 سال تحصیلی. برخی که برنامه ریزی شده تا دانش آموزان را به محوطه دانشگاه از جمله Chaffey مشترک اتحادیه دبیرستان منطقه می گویند که آنها در حال حاضر در حال حرکت به آنلاین-تنها آموزش داده اخیر افزایش coronavirus موارد به صورت محلی. دیگران مانند شهرستان سن برناردینو متحد متعهد به آموزش از راه دور آموزش از ابتدا.

39-صفحه: پیش نویس طرح بازگشایی در ردلندس و تصویری از این جلسه در دسترس هستند در منطقه در وب سایت redlandsusd.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>