Heatwave به احتمال زیاد برای ادامه طی 24 ساعت آینده: آی

دهلی نو: ادامه heatwave بیش از چندین بخش هایی از شمال و مرکز هند است که به احتمال زیاد برای ادامه طی 24 ساعت آینده به هند و هواشناسی اداره گفت: حتی به عنوان موسمی جنوب غربی ساخته شده و پیشرفت بیشتر در بخش هایی از خلیج بنگال است.

شمالی و مرکزی هند بوده است وضعیتی وخیم تحت شدید heatwave و درجه حرارت افزایش یافت بیش از 47 درجه سانتیگراد در چند مکان.

“با توجه به غالب خشک شمال غربی بادها بیش دشت از شمال غربی هند مرکزی هند و مجاور قطعات داخلی از شرق هند در حال حاضر heatwave شرایط هستند به احتمال بسیار زیاد برای ادامه طی 24 ساعت آینده” IMD گفت.

Heatwave شرایط در بسیاری از مکان شديد heatwave در جیب جدا هستند به احتمال بسیار زیاد بیش از Vidarbha غربی راجستان IMD گفت.

Heatwave شرایط نیز به احتمال زیاد در برخی از جیب بیش از Haryana, Chandigarh, دهلی نو, غرب اوتار پرادش Madhya Pradesh و شرق راجستان و در جیب جدا بیش از پنجاب, Bihar, Jharkhand لزبين Saurashtra و Kutch مرکزی ماهاراشترا و Marathwada Telangana و شمال کشور, Karnataka در طول 24 ساعت آینده IMD اضافه شده است.

غربی اختلال است به احتمال زیاد به برخی از کمک در مارس 29 و 30. در این دوره بخش هایی از شمال هند به احتمال زیاد شاهد گرد و غبار و طوفان و رعد و برق.

غربی اختلال است که یک چرخه گردش خون است که سرچشمه در دریای مدیترانه است. تراورس آسیای مرکزی را به ارمغان می آورد باران به تپه ها و دشت می آید در تماس با هیمالیا.

در پیشرفت غرب موسمی ملی پیش بینی آب و هوا مرکز آی گفت: این بیشتر پیشرفته به برخی از قطعات بیشتر از جنوب خلیج بنگال اکثر نقاط دریای آندامان و Andaman and Nicobar Islands.

“شرایط در حال تبدیل شدن مطلوب برای پیشرفت بیشتر از جنوب غربی موسمی به برخی از بخش هایی از مالدیو-Comorin منطقه و مجاور جنوب شرقی دریای عرب قطعات باقی مانده از دریای آندامان و برخی نقاط جنوبی و مرکزی خلیج بنگال در طول 48 ساعت آینده” آن اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>