سلامت زیرساخت باید ramped تا برای اطمینان از آمادگی برای 2 ماه آینده: دولت

دهلی نو: زیرساخت های بهداشت و درمان باید ramped تا برای اطمینان از آمادگی برای دو ماه آینده در مبارزه با COVID-19 گیر دولت منتقل کرده است به یازده شهرداری مناطق در کشور است که باید اختصاص 70 درصد از هند coronavirus مورد بارگذاری.
یازده شهرداری مناطق از Maharashtra, Tamil Nadu, Gujarat, دهلی نو, Madhya Pradesh, West Bengal و راجستان حساب برای 70 درصد از فعال caseload اتحادیه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.
دولت خواسته است تا یازده شهرداری مناطق به مرحله نظارت در شهرها و محله های فقیرنشین شهری و تراکم جیب مانند اردوگاه ها و خوشه برای کارگران مهاجر برای مدیریت COVID-19 موارد است.
اتحادیه وزیر بهداشت Preeti سودان برگزار شد که یک نشست سطح بالا در روز شنبه از طریق ویدیو کنفرانس با اصل سلامت دبیران و شهرداری در کمیسیون به همراه دیگر مقامات از 11 شهرداری مناطق خواست آنها را به تمرکز بر پیشگیری از طریق فعال غربالگری در معرض خطر و آسیب پذیر جمعیت همراه با موثر و محکم بالینی مدیریت بستری موارد به کاهش نرخ مرگ و میر.
COVID-19 نفر در هند شاهد بزرگترین سنبله برای سومین روز متوالی در روز یکشنبه با 6,767 عفونت های جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته در سراسر کشور شمارش به 1,31,868 در حالی که مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش به 3,867 پس از 147 بیشتر مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.
فعال موارد از بیماری کروناویروس رز به 73,560. در حالی که 54,440 مردم را بهبود یک بیمار به مهاجرت به یک کشور دیگر با توجه به وزارت بولتن.
“بنابراین در اطراف 41.28 درصد بیماران بهبود یافته اند تا کنون” یک وزارت بهداشت گفت.
در این جلسه در روز سه شنبه ارائه شده بود به برجسته کردن این روند در مورد مسیر با توجه به مجموع تایید موارد مورد مرگ و میر دو برابر زمان آزمون در میلیون و در صد تایید وزارت گفت.
“این گفته شد که یک چالش عمده نهفته در آن شرکت داشتن کوتاه دو برابر شدن زمان بالاتر مرگ و مير و بالاتر تایید رای از میانگین ملی” وزارت گفت: در آن بیانیه است.
مقامات در جریان شدند در مورد عوامل در نظر گرفته شود در حالی که نقشه برداری مهار و مناطق بافر و فعالیت های موظف در مهار مناطق مانند محیط, کنترل فعال جستجو برای موارد از طریق خانه به خانه نظارت, تماس, ردیابی, مدیریت بالینی فعال موارد است.
آنها همچنین خواسته شد به انجام فعالیت های نظارتی در منطقه حائل مانند نظارت شدید عفونت های تنفسی حاد (ساری) و مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) موارد و ترویج اجتماعی فاصله و بهداشت دست در میان دیگران.
این اشاره شد که تست نیاز به شدت در برخی از مناطق شهری برای اطمینان از تشخیص زود هنگام موارد به موقع مدیریت بالینی و کاهش نرخ مرگ و میر.
“آنها همچنین نیاز به فکر ramping تا سلامت زیرساخت برای اطمینان از آمادگی برای دو ماه آینده با تمرکز ویژه بر روی جداسازی تخت با اکسیژن هواکش و ICU تخت” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.
مسائل دیگر که نیاز به توجه متمرکز شامل فعال هماهنگی با دولت و خصوصی آزمایشگاه به آدرس تاخیر در جمع آوری نمونه با همکاری بیمارستان های خصوصی برای تقویت سلامت/تخت ظرفیت دفع زباله و ضد عفونی COVID نقاط مثبت مدیریت از اردوگاه های کار برای کارگران مهاجر ایجاد آگاهی در مورد مسائل از جمله انگ زدن از بیماران و متخصصان پزشکی در زبان محلی فعال مربوط به رهبران جامعه, جوانان, گروه های غیر دولتی و SHGs در همراه تیم نظارت برای آگاهی و تدابیر اعتماد سازی آن را گفت.
“حفظ هوشیاری بالا و نظارت در مناطق از شهرها و محله های فقیرنشین شهری و تراکم جیب همراه با اردوگاه/خوشه برای کارگران مهاجر هستند گام های مهمی در COVID-19 مدیریت در مناطق شهری” سودان گفت: در این نشست است.
مقامات نیز خواست به تمرکز بر پیشگیری از طریق فعال غربالگری در معرض خطر و آسیب پذیر جمعیت و گروه و موثر و محکم بالینی مدیریت بستری موارد به کاهش نرخ مرگ و میر.
در حالی که بسیاری از operationalised 24×7 دولت اتاق کنترل دیگران نیز می تواند به دنبال سرب و شروع چنین واحدهایی است که نباید تنها به ارائه کمک به مردم در مورد امکانات مختلف و خدمات برای COVID-19 مدیریت, اما همچنین دارای یک پنل دامنه کارشناسان و پزشکان به ارائه ساعت پشتیبانی و مشاوره برای مسائل بالینی بیانیه ای گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>