او یک مرد خنده دار است می داند کریکت در داخل و تاریخچه آن: ایان گولد در Kohli

دهلی نو: Virat Kohli یکی “مرد خنده دار” داشتن تمام هند را در پشت خود می گوید: سابق ICC نخبگان پنل داوری ایان گولد که او نیز قدردانی مدرن روز بزرگ را به موقع تغییر در رویکرد رفتاری.

گولد بود که اغلب دیده می شود, های سبک تر لحظات با Kohli در طول مسابقات.

“او یک مرد خنده دار است. آره او ضربه زد مثل من یک زن و شوهر از بار. من تا به حال به او بگویید برای slogging آن است. او یک افسونگر. او یکی از آن دسته از بچه ها که کمی مانند Sachin Tendulkar کل هند در پشت خود را, اما شما نمی دانید” گولد به نقل از به نقل از ESPNcricinfo.

62 ساله و بازنشسته زبان انگلیسی داوری افزود: “شما می توانید به یک رستوران راه رفتن و نشستن و گپ زدن با او را برای ساعت. او بسیار دنیوی ،

“هنگامی که شما نگاه در Virat شما در حال فکر کردن male model, pin-up, پسر, اما او می داند که در مورد بازی داخل گذشته تاریخ است. پسر دوست داشتنی.”

از او خواسته شد در مورد Kohli گذشته اجرا فهم با اقتدار.

“من می توانید ببینید که چرا. اما او یاد گرفته به احترام” گولد گفت.

“او می تواند در ادامه زندگی حرفه ای او می خواهم که مردم می تواند صحبت کردن کاملا مخالف در مورد Virat. او یک مرد خوب و هند پسران بسیار بسیار خوب مردم بسیار احترام است.” (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>