هک-برای-استخدام شرکت هدف قرار دادن خدمات مالی بهداشت و درمان در میان COVID-19 pandemic: گوگل

دهلی نو: هک-برای-استخدام شرکت بسیاری از آنها مستقر در هند در حال ایجاد حساب کلاهبرداری سازمان بهداشت جهانی (WHO) و هدف قرار دادن رهبران کسب و کار در خدمات مالی, مشاوره و بهداشت و درمان شرکت های بزرگ در آمریکا و انگلستان و بحرین در میان کشورهای دیگر در میان COVID-19 pandemic, با توجه به گزارش منتشر شده توسط گوگل.
غول فن آوری اشاره کرد که تعداد زیادی از coronavirus با مضمون حملات کشف شده و تایید شده توسط آن تیم به عنوان COVID-19 همه گیر است مختل زندگی مردم و کسب و کار در سراسر جهان است.
با استناد به یک مثال از یک فرم حمله گوگل گفت: “ما شاهد فعالیت جدید از ‘هک-برای-استخدام’ شرکت های بسیاری در هند بر اساس, که, ایجاد جیمیل, حساب های کلاهبرداری که”.
“با این حساب باید تا حد زیادی هدفمند رهبران کسب و کار در خدمات مالی, مشاوره و بهداشت و درمان شرکت در کشورهای متعددی از جمله آمریکا اسلوونی, کانادا, هند, بحرین, قبرس و انگلستان” گوگل گفت: در اخیر blogpost.
این ایمیل ها تشویق افراد برای ثبت نام به صورت مستقیم اطلاعیه از کسانی که به ماندن آگاهانه از coronavirus-اطلاعیه های مربوط و شامل یک لینک به مهاجم-میزبانی وب سایت هایی که خرس شباهت قوی به رسمی که در وب سایت این وبلاگ توضیح داده شده است.
سایت ها به طور معمول از ویژگی های جعلی صفحات ورود به سایت که سریع قربانیان بالقوه به حساب گوگل خود را اعتبار و گاهی تشویق افراد به دیگر اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن خود را در آن اضافه شده است.
گوگل گفت: حفاظت پیشرفته برنامه (APP) با استفاده از سخت افزار های امنیتی و کلید را فراهم می کند قوی ترین حمایت های موجود در برابر فیشینگ و حساب هواپیما ربایی برای کمک به محافظت از کاربران در برابر این نوع از آهنگ ها و به طور خاص طراحی شده برای در معرض خطر به حساب.
“به طور کلی 2020 شده توسط COVID-19. همه گیر شده در مرکز صحنه در مردم و زندگی روزمره در اخبار بین المللی, رسانه ها و در جهان از دولت حمایت هک” وبلاگ گفت.
مایکروسافت همچنین به تازگی مشخص شده روند مشابه است. آن را تا به حال اعلام کرد که cybercrooks با استفاده از COVID-19 را ransomware و حملات فیشینگ و بیش از 9000 coronavirus با مضمون حملات متوجه شدند در هند بین 2 فوریه و مارس 2. حدود 19 میلیون از چنین حملاتی بودند که در آسیا است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>