توفانی و وزش باد و احتمال بارش باران برای شهرستان ریورساید و سان برناردینو

ریورساید — توفانی باد انتظار می رود روز شنبه در Coachella Valley سن Gorgonio تصویب و رودخانه و سان برناردینو شهرستان کوه به علاوه نور باران می افتد در همه جا به جز Coachella Valley صبح روز دوشنبه.

مه تکه ای را پوشش بخشهایی از این رودخانه و سان برناردینو مناطق شهری صبح روز دوشنبه است و احتمال بارش باران در طول روز در آن مناطق در سن Gorgonio تصویب نزدیکی ممنوع و در کوه ها با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

کوه ها و رودخانه منطقه شهری را از 30% به 50% شانس قابل اندازه گیری آسمانی امروز در حالی که سن Gorgonio تصویب شده 20 درصد شانس, پیش بینی گفت.

کوه ها می توانید از سه دهم اینچ از بارش باران در حالی که امپراتوری داخلی است که انتظار می رود بین یک دهم و دو دهم اینچ با توجه به NWS. سن Gorgonio عبور هوا به کمتر از یک دهم از یک اینچ است.

NWS صادر باد مشورتی خواهد شد که در اثر از 4 بعد از ظهر دوشنبه تا ساعت 9 صبح روز سه شنبه در کوه های سان Gorgonio تصویب و Coachella Valley.

بادها از غرب خواهد بود 30 تا 40 مایل در ساعت با gusts احتمالا رسیدن به 55 مایل در ساعت این بعد از ظهر در نزدیکی کویر و دامنه و از طریق کوه عبور می کند.

NWS مقامات هشدار داده است که باد می تواند به اندازه کافی قوی به ضربه در اطراف نا امن اشیاء و کشیدن پایین درخت اندام به طور بالقوه باعث قطع برق.

درجه حرارت بالا دوشنبه در شهرستان ریورساید منطقه پیش بینی می شود برای رسیدن به 58 در Idyllwild; 71 در لیک ال سینور; 72 در Temecula همت و سن Gorgonio عبور; 73 در ریورساید و 94 در Coachella Valley. پس از بادها می میرند پایین اواخر صبح روز سه شنبه منصفانه و خفیف آب و هوا انتظار می رود که بقیه هفته پیش گفت.

San Bernardino County منطقه اوج دوشنبه شامل 54 در Wrightwood; 55 در خرس بزرگ; 68 در یوکایپا; 70 در انتاریو و رانچو کوکامونگا; 71 در ردلندس; و 72 در سن برنردینو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>