Guns N’ Roses reschedules SoFi ورزشگاه توقف در کالیفرنیا به علت coronavirus

Guns N’ Roses آخرین گروه اعلام موکول تور زیرا از رمان coronavirus جهانی همه گیر.

لس آنجلس گروه راک بوده و فروش ورزشگاه ها و عرصه های پس از reuniting در سال 2016 و به تیتر Inglewood جدید SoFi ورزشگاه on Aug. 8 در حالی که بر روی آن گسترده تابستان سال 2020 بازحمت حرکت کردن.

اما مانند بسیاری از تورهای نقشه برداری برای این سال GN آید تصمیم گرفتند به برنامه ریزی مجدد آن تاریخ. طرفداران که خریداری بلیط ها بیش از خوش آمد به چسبیدن به آنها را به صورت جدید و در عین حال-به-اعلام تاریخ و یا پس از زمان و پول تنگ است, آنها همچنین می توانند دریافت کامل بازپرداخت از طریق LiveNation.com/Refund.

“GN R Fam برخی اخبار تور آمریکای شمالی است که موکول کردن از فراوانی احتیاط” گروه ارسال شده در صفحات رسانه های اجتماعی در روز چهارشنبه بعد از ظهر. “ما خواهد شد به اشتراک گذاری به روز رسانی برنامه به عنوان به زودی به عنوان تاریخ نهایی هستند و تمام بلیط افتخار درآمده است. با تشکر از شما برای درک خود را در طول این زمان به عنوان ما به جلو نگاه به آینده هم بسیار به زودی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>