اعطای Bradburn, Saqlain مشتاق دریافت عملکرد بالا نقش در PCB

لاهور, مارس 28:
پاکستان فیلدینگ مربی اعطای Bradburn و چرخش بزرگ Saqlain مشتاق بودند در روز پنج شنبه به عنوان منصوب PCB سر بالا عملکرد مربیگری و بازیکن بین المللی توسعه به ترتیب به عنوان بخشی از یک تغییر ساختار برتر مرکز آموزش اینجا.
در علاوه بر این به دو نفر از آزمون کرکت بازان Asser ملک, که, گسترده, تجربه های چند ملیتی شرکت تایید شده است به عنوان بالا عملکرد مدیریت عملیات.
Bradburn است که در حال حاضر فیلدینگ مربی پاکستان تیم ملی مردان نقش او در سپتامبر سال 2018 زیر موفق مربیگری روی لئامت دادن با اسکاتلند تیم ملی.
خارج از عنکبوتی که تار میتند که بازی هفت آزمون و 11 ODIs از سال 1990 تا سال 2001 برای نیوزیلند Bradburn همچنین مربی نیوزیلند یک و نیوزیلند U19.
Bradburn خواهد بود مسئول برای بالا بردن استاندارد کلی بازیکن پرسنل پشتیبانی در سراسر همه بالا عملکرد مراکز کشور است.
Saqlain بازی کریکت بین المللی بین سال های 1995 و 2004 و خواهد بود مسئول برای شناسایی در حال توسعه و آماده سازی بازیکنان به طوری که آنها می توانید به تبدیل شدن به جهانی کریکت.
Saqlain شناخته شده برای معرفی Doosra در سال (1996) با تیم پاکستان تاسیس یک رکورد برای بیشترین ODI درها در یک سال تقویمی (65).
سپس او را حتی بهتر از سال بعد تنظیم یک علامت گذاری (69) است که هنوز هم می ایستد.
تاثیر او آنقدر بزرگ بود که او را تبدیل به سریعترین کاسه ساز در تاریخ از نظر زمان (یک سال و 225 روز) برای رسیدن به نقطه عطفی از 100 ODI درها و در این روز هیچ کس دیگری وجود دارد در کمتر از دو سال.
Saqlain است قبلا به عنوان یک اسپین بولینگ مربی با بنگلادش و غرب هند و انگلستان به غیر از خدمت به عنوان یک مشاور برای PCB کریکت در استرالیا و نیوزیلند کریکت.
“این یک افتخار و یک امتیاز به نمایندگی از پاکستان…من خوشحال به ارائه شده است این فرصت هیجان انگیز برای کار بر روی مهارت و هیجان انگیز اطفال و کمک به آنها را رشد در حرفه خود.
“من مطمئن هستم من خواهد بود قادر به ترجمه همه دانش و تجربه بالا در عملکرد مرکز و کمک به PCB بالا بردن نوار و مجموعه جدید معیار” گفت: Saqlain.
PCB اعلام خواهد شد Bradburn جایگزینی در تیم ملی در دوره به دلیل. PTI

مقاله قبلیFM صندلی FSDC جلسه طول می کشد سهام اقتصاد
مقاله بعدیIIFL مالی طناب در Rohit Sharma به عنوان سفیر نام تجاری

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>