دولت رد Flipkart پیشنهاد برای وارد کردن مواد غذایی بخش خرده فروشی

دهلی نو ژوئن 1: این بخش برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) را رد کرده است Walmart-حمایت Flipkart پیشنهاد به دنبال تایید برای ورود به بخش خرده فروشی با استناد به مقررات موضوع رسمی روز دوشنبه گفت:.
دولت مجوز 100 درصد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در خرده فروشی مواد غذایی برای مواد غذایی تولید شده و ساخته شده در هند.
سال گذشته این شرکت در حال راه اندازی یک جدید نهاد محلی – Flipkart Farmermart – به تمرکز بر روی مواد غذایی و خرده فروشی در هند بود و برای اعمال شرط مجوز از دولت است.
Flipkart مدیر عامل گروه Kalyan Krishnamurthy در آن زمان گفته بود که این حرکت یک بخش مهم از این شرکت در تلاش برای افزایش هندی کشاورزی و همچنین صنعت فرآوری مواد غذایی در کشور است.
“بله این بخش این پیشنهاد را رد” دولت رسمی گفت.
اظهار نظر در توسعه یک سخنگوی شرکت گفت که Flipkart در نظر دارد به درخواست مجدد برای مجوز.
“در Flipkart ما معتقدیم که تکنولوژی و نوآوری محور بازار می توانید اضافه کردن مقدار قابل توجهی به کشور ما کشاورزان و فرآوری مواد غذایی بخش با آوردن زنجیره ارزش کارایی و شفافیت. این بیشتر خواهد شد کمک به افزایش درآمد کشاورزان و تبدیل کشاورزی هند.
“ما در حال ارزیابی این بخش پاسخ و قصد دوباره درخواست ما به عنوان نگاه به ادامه ساخت تاثیر قابل توجهی در کسب و کارهای کوچک و جوامع در هند” سخنگوی گفت.
جالب آمازون دریافت کرده بود دولت nod برای آن 500 میلیون تومان سرمایه گذاری پیشنهاد برای خرده فروشی از محصولات غذایی در هند در سال 2017.
مواد غذایی بخش حساب برای بخش قابل توجهی از unorganised بخش خرده فروشی در این کشور است. برآوردها نشان می دهد بازار به ارزش بیش از 200 میلیارد تومان در هند.
مواد غذایی بخش شاهد رشد قابل توجهی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از مردم تبدیل به سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند Grofers, BigBasket و آمازون هند برای خرید مواد غذایی در طول این مستند به آنها نگاه حفظ فاصله اجتماعی.
ناظران بازار احساس می کنید که مواد غذایی بخش ادامه خواهد داد به مقیاس در ماه های آینده در نظر COVID-19 وضعیت. (PTI)

مقاله قبلیجیمز کامرون, Jon Landau رسیدن به نیوزیلند به راه اندازی مجدد تولید در ‘Avatar’ دنباله

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>