Galaxy حذف از لیگ بازگشته است مسابقات پس از قرعه کشی با هوستون

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: Cristian Pavon #10 لس آنجلس گلکسی می سازد یک ضربه پنالتی به گل اولین گل تیم خود را در طول یک مسابقه در برابر هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: جو تاج #15 لس آنجلس گلکسی کنترل توپ در یک مسابقه بین لس آنجلس گلکسی و هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: Cristian Pavon #10 لس آنجلس گلکسی شاخه های توپ در یک مسابقه بین لس آنجلس گلکسی و هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: نیک DePuy #20 لس آنجلس گلکسی کنترل توپ در یک مسابقه در برابر هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: علی چوپانی #17 لس آنجلس گلکسی واکنش نشان می دهد در طول یک مسابقه بین لس آنجلس گلکسی و هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: مائورو Manotas #9 هوستون دینامو کنترل توپ در یک مسابقه بین لس آنجلس گلکسی و هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: Zarek Valentin #4 هوستون دینامو شاخه های توپ در یک مسابقه بین لس آنجلس گلکسی و هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: Rolf Feltscher #25 لس آنجلس گلکسی و یادداشت Rodriguez #8 هوستون دینامو مبارزه برای توپ در طول یک مسابقه به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: نیک DePuy #20 لس آنجلس گلکسی و نیکو هانسن #12 هوستون دینامو مبارزه برای توپ در طول یک مسابقه به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: Cristian Pavon #10 لس آنجلس گلکسی به نظر می رسد نژند پس از یک مسابقه بین لس آنجلس گلکسی و هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

 • مراسم فلوریدا – جولای 23: Zarek Valentin #4 هوستون دینامو شاخه های توپ در یک مسابقه بین لس آنجلس گلکسی و هوستون دینامو به عنوان بخشی از گروه F از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 23 ژوئیه سال 2020 در مراسم فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

کهکشان جامعی خود در دو بازی از دست دادن رگه در MLS برگشت مسابقات با تشکر از اواخر تاسیسات از داور ویکتور ریواس.

در اواخر مرحله از بازی کهکشان مدافع Diedie Traore کشیده شد پایین در جعبه مجازات در گوشه ای از تلاش و ریواس اشاره به نقطه برای یک پنالتی برای Galaxy.

Cristian Pavon شدت و تبدیل به کهکشان یک نقطه در یک 1-1 قرعه کشی. نتیجه حذف هر دو گلکسی و هوستون از مسابقات و فرستاده New York City FC به دور 16.

کهکشان آغاز مسابقات با دو دوره متوالی ضرر و زیان (پورتلند و LAFC). آن را به روز پنج شنبه در این بازی نیاز به یک پیروزی با حداقل سه گل برای پیشبرد به دور 16.

این یک وظیفه است که به نظر می رسید ساده بر روی کاغذ اما آن را تبدیل به طور فزاینده ای بلند یکی در این زمینه است.

کهکشان پشت افتاد و در اوایل داروین Quintero تبدیل یک ضربه آزاد که در سمت چپ Galaxy دروازه بان دیوید بینگهام منجمد در آهنگ های خود را به عنوان توپ ضربه پشت خالص برای باز کردن هدف است.

نتایج حاصل از مرحله گروهی بازی ها تعداد نسبت به سال 2020 فصل است. کهکشان را به دو امتیاز به لیگ اهداف اواخر تابستان بازگشت به صفحه اصلی بازار به بازی بازی های باقی مانده از این فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>