FSDC جلسه در روز پنج شنبه برای بحث در مورد تاثیر COVID-19 در اقتصاد

دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به نام دیدار از ثبات مالی و شورای توسعه (FSDC) در روز پنج شنبه که در میان چیزهای دیگر خواهد شد بحث در مورد تاثیر COVID-19 در بخش مالی و اقتصاد است.

این خواهد بود که اولین جلسه FSDC که شامل RBI فرماندار و دیگر بخش مالی تنظیم کننده از شیوع کروناویروس.

این FSDC جلسه به ریاست وزیر اقتصاد برگزار خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس منابع گفت.

این جلسه برگزار خواهد شد در برابر پس زمینه از هند خیره در خطر انقباض در اقتصاد در طول سال مالی جاری با توجه به COVID-19 بحران است.

این خواهد بود که در سومین جلسه FSDC پس از مودی 2.0 دولت به عهده گرفت ،

علاوه بر RBI فرماندار و اعضای FSDC شامل رؤسای بورس و اوراق بهادار مدیره هند, بیمه نظارتی و سازمان توسعه هند و صندوق بازنشستگی نظارتی و سازمان توسعه.

مقامات ارشد وزارت دارایی نیز در این جلسه حضور.

این شورا انتظار می رود که به بررسی جنبه های مختلف مرتبط با Rs 21 لاخ کرور بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط دولت در مارس 12 برای کمک به ملت جزر و مد بیش از بحران اقتصادی ناشی از کروناویروس و مستند برای جلوگیری از گسترش آن.

مگا اقتصادی بسته شامل بانک مرکزی Rs 8.01 لاخ کرور ارزش نقدینگی اقدامات است.

Sitharaman اعلام کرده بود این بسته اقتصادی در پنج تراشه ها جای دادند که شامل یک تومان 3.70 لاخ کرور پشتیبانی از MSMEs تومان 75,000 کرور برای NBFCs و 90,000 تومان کرور روپیه برای قدرت شرکت های توزیع.

علاوه بر رایگان foodgrains به کارگران مهاجر, افزایش تخصیص برای مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS) مالیات امداد به بخش های خاصی 15,000 تومان کرور روپیه تخصیص به بخش بهداشت و درمان برای مقابله با این بیماری همه گیر شدند همچنین اعلام کرد به عنوان بخشی از بسته اقتصادی .

با توجه به منابع مختلف اقدامات اعلام شده توسط بانک مرکزی هند از فوریه و تاثیر آن در تقویت اقتصاد و احساسات نیز بررسی طول FSDC نشست.

RBI در هفته گذشته گفت: تاثیر COVID-19 شدید تر از پیش بینی و رشد تولید ناخالص داخلی در طول سال مالی جاری است به احتمال زیاد باقی می ماند در قلمرو منفی. آن را پیش بینی برخی از وانت در رشد انگیزه از نیمه دوم (اکتبر تا مارس) از 2020-21 به بعد.

روز سه شنبه آژانس رتبه بندی Fitch و Crisil به شدت کاهش رشد اقتصادی هند پیش بینی برای سال مالی جاری با توجه به طولانی مستند.

فیچ پیش بینی 5 درصد انقباض در 2020-21 تیز کاهش از 0.8 درصد رشد پیش بینی شده توسط جهانی رتبه آژانس در اواخر ماه آوریل است.

Crisil همچنین پیش بینی کرد اقتصاد کوچک با 5 درصد در مالی جاری. آن پیش بینی رشد 1.8 درصد است.

اولین مورد از coronavirus در هند شناسایی شد در اواخر ماه ژانویه است. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>