تازه ترافیک مجاز در کشمیر بزرگراه پس از پاکسازی رشته وسایل نقلیه

سرینگر: تازه ترافیک — ضروری از جمله خدمات وسایل نقلیه و SRTC اتوبوس — دوباره در روز شنبه مجاز از جامو به سرینگر پس از تمام وسایل نقلیه رشته از روز پنج شنبه پاک شد تا شب گذشته در 270 کيلومتر بزرگراه ملی اتصال کشمیر با بقیه کشور.

در ضمن تنها ضروری خدمات وسایل نقلیه اجازه داده شد به حرکت در 434 کیلومتر-طولانی سرینگر-Leh ملی بزرگراه اتصال Ladakh با دره کشمیر.
“ضروری خدمات وسایل نقلیه و SRTC اتوبوس و گذر گاه رشته مسافران به دره بودند در صبح روز شنبه مجاز به رفت و آمد از جامو به سرینگر در 270 کيلومتر بزرگراه” یک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: با توجه به UNI.
او گفت: تازه ترافیک مجاز در بزرگراه پس از رشته وسایل نقلیه از جمله کامیون ها و SRTC اتوبوس پاک شد در روز جمعه. امروز نیز ترافیک به ویژه کامیون ها اجازه داده شد از جامو به سرینگر که مردم ادعا کمبود کالاهای ضروری.
حدود 2000 کشمیر-وسایل نقلیه از جمله SRTC اتوبوس گذر گاه سرگردان مردم و کامیون های حامل کالاهای اساسی گرفتار شده بودند در مکان های مختلف در بزرگراه ها با توجه به بسته شدن بزرگراه ها از روز پنج شنبه. “وسایل نقلیه گرفتار شده بودند بین Ramban و Jawahar تونل,” او گفت:.

او گفت: بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) فشرده به خدمات دستگاه های پیشرفته و پاک لغزش. “ترافیک از سر گرفته شد روز جمعه پس از دریافت چراغ سبز از NHAI و پلیس راهنمایی و رانندگی مقامات ارسال شده در مکان های مختلف در بزرگراه,” او گفت:.

تنها ضروری خدمات وسایل نقلیه و SRTC اتوبوس و گذر گاه رشته مسافران بودند که در بازگشت از نقاط مختلف کشور شده اند مجاز به رفت و آمد در بزرگراه با در نظر ملت-شبکه مستند برای محدود کردن گسترش COVID-19.

این 434 کيلومتر بزرگراه و بازگشایی در آوریل 11 بعد از باقی مانده بسته گذشته حدود پنج ماه به علت انباشت برف و جاده لغزنده شرایط. تنها وسایل نقلیه حمل ملزومات از جمله بنزین و سیلندر گاز مایع مجاز بودند به رفت و آمد در بزرگراه.

او گفت: هیچ مسافری وسایل نقلیه خواهد بود مجاز در بزرگراه ها که در آن معاینه سلامت برای رانندگان کامیون و یاران خود را — در حالی که رفتن به لاداخ و راه بازگشت — ساخته شده اجباری برای محدود کردن گسترش Coronavirus. “تنها یک راننده و یک یاور اجازه داده می شود با یک کامیون حامل کالاهای ضروری به قلمرو اتحادیه Ladakh,” او اضافه شده است.

(سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>