برای UCLA بسکتبال زنان مربی کری نزدیک نهایی تمرین صحبت کرد حجم

UCLA بسکتبال زنان مربی کری نزدیک تا به حال احساس.

در سراسر کشور در صبح روز پنج شنبه در همایش بودند لغو مردان بسکتبال مسابقات و او می ترسید او می دانست دقیقا همان چیزی بود که در آینده آینده.

او صرف زمان اضافی در طول این تیم صبح روز پنجشنبه فیلم جلسه قبل از تمرین به بازیکنان روانی هشدار دهنده چگونه به مقابله با آنچه که به احتمال زیاد به زودی اعلام خواهد شد.

به عنوان برونز راه می رفت فیلم اتاق و نسبت به عمل خود دادگاه نزدیک کنار کشیده پنجم-سال ارشد گارد نقطه Japreece دین.

“Japreece حال شما خوب است؟”

“آره.”

“شما می توانید نگاه من در چشم و می گویند که؟”

“نه.”

کمتر از دو ساعت پس از UCLA به پایان رسید عمل NCAA اعلام کرد که لغو آن در سال 2020 زنان NCAA tournament با توجه به اقدامات احتیاطی در اطراف coronavirus. برونز’ فصل بود.

“من فکر می کنم من در شوک و فقط مایل به انجام بعدی درست” نزدیک گفت. “از آن پس همیشه در حال تغییر و آنقدر گسترده است که من می خواهم به صورت آماده و زیرک به محوری به خوبی از طریق همه تغییرات بلکه ماندن واقعا در حال حاضر به طوری که من می تواند در بازیکنان و کارکنان به خوبی به عنوان ما راه رفتن را از طریق زمان نامشخص است.”

برونز به پایان رسید 2019-2020 فصل رتبه 10 در کشور است. آنها در پایان فصل با یک 26-5 کلی رکورد و دوم-پایان محل در Pac-12 (14-4) پس از یک برنامه-رکورد 16 بازی بدون شکست خط به شروع فصل.

آنها فقط چهار روز دور از یادگیری خود بذر برای مسابقات NCAA شد و به احتمال زیاد به میزبان دیگر تیم های اول و دوم بازی دور آخر هفته آینده در Pauley غرفه. UCLA بود فقط یک پیروزی دور از بستن برنامه رکورد دوم-بیشترین برد در یک فصل است.

“جنون ماه مارس است و نه فقط برای دانشجو-ورزشکاران منظور من همه را دوست دارد آن را” نزدیک گفت. “این یک چیز فرهنگی برای ما است. اما در همان زمان این واقعیت است که آن لطمه می زند و آن را از دست دادن.”

ساعت پس از postseason لغو شد, تیم جمع شده بودند یکی از بازیکنان راه جداگانه خود را رفت.

“ما گریه کرد. ما نشسته در سکوت” نزدیک گفت. “ما به آنها اجازه صحبت کردن با بسیاری از اعضای هیات ما یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن با آنها چه خاطرات مورد علاقه خود را و یا آنچه آنها تحسین در مورد آنها. آن را بسیار دشوار است جلسه بود اما عمیق و معنی دار و من فکر کردم آن را دقیقا همانطور که ما باید به عنوان یک خانواده است.”

در حالی که باقی مانده آخرین بار UCLA ملاقات به عنوان یک تیم نزدیک گفت: صبح روز پنج شنبه در عمل نیز یکی از بهترین فصل است. دین را از خود نشان دادند رهبری و مهارت های هر بازیکن و scrimmaged به عنوان اگر آن را آخرین زمان خود را.

نزدیک گفت که حافظه او را مزه هنگامی که او فکر می کند از این سال تیم: شن و شادی آنها نشان داد با وجود دانستن فصل خود شد و تقریبا بیش از.

“من فقط خیلی ممنون که به دلیل در حال حاضر من کمی ترس, اما من نمی دانم که ما آخرین بار از رقابت و تمرین به عنوان یک واحد” نزدیک گفت. “من واقعا خدا را شکر که ما آخرین تصور از (دین) و راه او چراغ ما Bruin خانواده که در تمرین روز است.”

در این سال برونز تاریخ ساخته شده با بهترین فصل از نزدیک به نه سال پیشرو برنامه است. اما با وجود تمام برد و سوابق نزدیک گفت: این احساس وجود دارد برای یک دیگر از طریق بهترین و بدترین لحظات است که باعث می شود این تیم ایستادگی در مقایسه با زمانی که به دیگران است.

“ما در حال تلاش برای حرکت ما قهرمانی استانداردهای بالا در هر سال است. این گروه ساخته شده است یکی دیگر واقعا عالی و آنها مطرح شده و خواهد شد که بخشی از میراث خود را” نزدیک گفت. “آنها واقعا به عنوان مثال برای من چگونه به شما نشان می دهد تا برای هر یک از دیگر در سخت ترین روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>