برای coronavirus-jolted مغازه های لباس عروس محدود کردن سرویس فقط برش آن

ممکن است که معمولا یکی از شلوغ ترین سال برای کراوات سفید لباس مخصوص مهمانی رسمی صاحب Flor Vergara است که استفاده می شود به صرف روز در سن فرناندو فروشگاه کمک داماد و مهمانان خود را با خیاطی tuxedos و مناسب.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر جنوب کالیفرنیا مراسم فارغ التحصیلی احزاب quinceañeras لغو شد قرار بر برگزاری یا تغییر به هیچ زواید نسخه های مجازی.

امن تر-در-خانه سفارشات با هدف “مسطح منحنی” از بیماری نگران کننده ای در حال گسترش بوده است به تدریج کاسته در دو هفته گذشته برای بسیاری از کسب و کار پارک ها و سواحل اما که نکرده اند و کمک زیادی برای بسیاری از مغازه های لباس عروس.

Vergara فروشگاه به فروش می رساند tuxedos متناسب با مشتری و سبک و شکل و طعم و مزه. اگر او مجاز به ارائه منظقه خدمات در حال حاضر, او گفت:, کسب و کار متکی به مشتریان که فهرست را اندازه گیری کنید و سعی کنید بر روی پیراهن tuxedos و مناسب.

از ماه مارس Vergara صرف دو بی قرار ماه در خانه. او را مشتاق را به هر گام مقامات بهداشت فرمان به فرد در کسب و کار عامل از نو اما مشخص نیست دقیقا جایی که او می ایستد. “در این زمان از سال است که ما در زمان نخست” او گفت:. “همه حوادث شده اند به تعویق افتاد. واقعا ویرانگر است.”

در Lakewood, Friar توکس معاون فروش Eric Acuña گفت: زنجیره ای از 30 فروشگاه در شهرستانها مانند Moreno Valley, Montclair و آناهایم بسته شده در مارس 17. دو روز بعد این شرکت راه اندازی مجازی برنامه ریزی جلسات به میزبانی سبک که ملاقات با مشتریان از طریق گوگل اواز یا موسیقی دو نرم افزار.

این روزها Acuña مشتریان هستند دانش آموزانی که حضور مجازی حافظه های فوق و احزاب و زوج های که بحباله نکاح در اوردن, در پشت محوطه و بالکن میزبانی مدرج به پایین اتفاقاتی که تبدیل شده اند شناخته شده به عنوان “میکرو-مراسم عروسی” و “mini-پول.”

“دیدار ما با مشتریان ما عملا” Acuña گفت: “ما به آنها نشان دهد که چگونه برای اندازه گیری هر یک از دیگر در خانه و ما راه رفتن آنها را از طریق فرایند.”

دیگران گفت که استراتژی آنلاین است که ارزش محدود برای بسیاری از مشتریان خود را که به دنبال یک بار در طول عمر تجربه, برنامه ریزی تا حد زیادی در فرد است. “تولید کنندگان ما را به لباس تا زمانی که ما آن را سفارش” گفت: Mindy چانگ از Jacklyn را در لباس عروس در سانتا آنا. “لباس عروسی لباس است, از زندگی خود را. من قصد ندارم به کسی که خرید آن تقریبا. آن را در برابر من اصول است.”

ماریا گابریل که اجرا می شود, لباس عروس, شهری در شهرستان سن فرناندو با مادر ترزا گونزالس است خسته از دریافت سیگنال های مختلط از مقامات دولتی در مورد بازگشایی خرما و مرحله به مرحله در استراتژی.

“ما تا به حال زیاد امیدوار شد که آن را برای باز کردن در روز جمعه,” او گفت:. “این واقعا سخت و با دستورالعمل است که آنها در اختیار ما می تواند هر چیزی را انجام دهید.”

بازگشایی کسب و کار در کالیفرنیا در ضمن واقعا یک کار در حال پیشرفت است.

مقامات بهداشت عمومی در زمان به امواج رادیو و تلویزیون در هفته گذشته خواستار صبر و تجدید خود را در دفاع از امن تر-در-خانه سفارشات. دکتر کریستینا Ghaly لس آنجلس و بهداشت-خدمات مدیر گفت که خود انزوا و اجتماعی فاصله تنها ابزاری است که مقامات بهداشت عمومی بود دو ماه پیش به سرعت گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اگر آنها را انجام نداده پس Ghaly گفت: این شهرستان تلفات خواهد ثابت کرده اند مرگبارتر است.

“اگر وزارت بهداشت به حال تصویب امن تر-در-صفحه اصلی,” او گفت: “پس از آن ما خواهد بود در میان عامه فاجعه را دوست دارد که هیچ یک از ما می تواند تصور کنید.”

تحقیقات توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی تخمین زده است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom فرمان ذخیره به عنوان بسیاری از 1,661 زندگی در کالیفرنیا اما اذعان کرد که در مورد “400 شغل از دست داده بودند در هر COVID-19 مرگ فرارسد.”

Southern California counties در حال حاضر در اوایل روز از مرحله دو در Newsom را بازگشایی برنامه ای که اجازه می دهد تا برای منظقه تحویل و انتخاب کنید تا برخی از کسب و کار خرده فروشی از جمله عروس و توکس مغازه ها. Newsom همچنین اعلام کرد نوار مراکز و مراکز خروجی می تواند بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال فیزیکی فاصله و دستورالعمل های دیگر. ماشین لباسشویی, نظافت حیوان خانگی و محوطه سازی کسب و کار می تواند باز کردن درهای خود را بیش از حد می, هوای آزاد, موزه ها و غیرضروری دفاتر با کارکنان است که نمی تواند telework.

اما معلوم نیست که Newsom را “شتاب فاز دو” مراحل را برای کسب و کار خواهد شد در حال حرکت تنظیم است که اجازه می دهد چنین sties به مغازه های لباس عروس — و دیگر تجار متکی سفارشی چهره-به-چهره معاملات — به استقبال مشتریان داخل فروشگاه خود را دوباره با این محدودیت که فاصله و مورد نیاز facemasks.

برخی از مغازه داران گفت: مرور سفارشات می تواند befuddling. “من نمی دانم که چگونه ما می توانیم به اطراف گفت:” گابریل “به تصویب بنابراین ما می توانیم باز است.”

کسب و کار و تقویت گروه گفت: بسیار وجود دارد آنها می توانید به کمک کند تا مقامات ضربه شروع چنین فرد کسب و کار. “ما در حال تلاش ما بهترین را برای حمایت از آنها, اما این ممکن است یکی از کسب و کار است که به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد به طور دائم گفت:” تام راس دولت کمیته امور در سن فرناندو اتاق بازرگانی است. “من مثبت ما در حال رفتن به از دست دادن برخی از مغازه های لباس عروس. من فقط نمی دانم اگر این است که رفتن به دیر یا زود.”

راس افزود: “عروس نشان دهنده خرده فروشی از جشن. آن را مانند شما فقط لغو کریسمس… چگونه می توانم به شما در غلبه بر است که از دست دادن برای کل سال؟”

گابریل در ضمن در بر داشت یک راه برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور توسط دوخت ماسک صورت و فروش آنها را آنلاین. ارائه شده در رنگ های مختلف و اندازه های آنها به فروش برای حدود $15.

در حالی که دوخت ماسک کمک کرده است ایجاد یک دندانه در اجاره و برخی از لوایح, او گفت:, آن را هنوز هم به ارمغان می آورد تنها کسری از آنچه که آنها استفاده می شود را در لباس عروسی. به عنوان آنها صبر, فروشگاه اپراتورهای طرح کردن که چگونه آنها را مدیریت اجتماعی-دورى قوانین در مغازه های خود را’ طبقه-طرح های. از آن خواهد شد آسان تر برای برخی بیش از دیگران است.

“من نمی قادر خواهد بود به یک گروه از مردم در آینده” Vergara گفت. “من نیاز به مطمئن شوید که من نداشتن هر کس در آینده در همان زمان.”

بسیاری امیدوار باقی می ماند. “اگر این فقط می زند ما را,” او گفت: “ما باید برای پیدا کردن یک راه به عقب بر گردیم.”

Acuña به توافق رسیدند. “من از دیدن نور در انتهای تونل که دانستن برخی از مردم هنوز هم قصد ازدواج فقط در زمان بعد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>