دشمنان از Moreno Valley جهان مرکز لجستیک فایل جدید درخواست تجدید نظر

نبرد قانونی بیش پیشنهادی جهانی تدارکات مرکز شروع یک مسیر موازی.

روز شنبه, مارس 26 محیط زیست, گروه Earthjustice به دادگاه تجدید نظر مورنو ولی برنامه ریزی کمیسیون May 14 تصمیم به تصویب جدید زیست محیطی گزارش 40.6 میلیون فوت مربع انبار پیچیده است.

“این معمول نیست که یک شهر و یک توسعه دهنده تجدید نظر نامطلوب حاکم در دادگاه و پس از آن در طول درخواست تولید جدید زیست محیطی بررسی سند است. که بسیار غیر معمول روند” گفت: Earthjustice وکیل Adrian Martinez که ثبت درخواست تجدید نظر از طرف مرکز تنوع زیستی مرکز برای جامعه و محیط زیست و عدالت و ائتلاف برای هوای پاک, سان برناردینو دره Audubon جامعه و باشگاه سیرا.

طرح دعوی در دادگاه ادعا که اصلی زیست محیطی گزارش شده است کافی است قبل از کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر به عنوان شهر و توسعه کوهستانی فرویو حرکت رو به جلو با یک جایگزینی سند است.

“در این سند افزایش می دهد مجموعه ای کاملا جدید از مسائل حقوقی” مارتینز گفت.

کوهستانی فرویو و شهر مورنو ولی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این شهرستان دارای 30 روز برای پاسخ به درخواست تجدید نظر. یک Earthjustice نماینده گفت: San Francisco-بر اساس غیر انتفاعی انتظار دارد که شورای شهر را تا این موضوع در آن تاریخ 16 ژوئن نشست.

گزارش جدید ایجاد شد و پس از یک قاضی در سال 2018 پرتاب اصلی زیست محیطی گزارش. آن واصل شد آوریل 1. سند هزاران نفر از صفحات طولانی در نظر گرفته شده است به آدرس این مرکز به احتمال زیاد انرژی زیستی, سر و صدا, کشاورزی و اثرات تجمعی در این منطقه است. در صورت تصویب این پروژه را پوشش یک منطقه برابر با حدود 700 در زمینه فوتبال و یا در حدود 10 ٪ از زمین در شهرستان. انبار پیچیده خواهد بود در جنوب 60 اتوبان بین ردلندس بلوار و گیلمن چشمه جاده در Moreno Valley شرقی مرز است.

درخواست مدعی است که گزارش جدید هنوز نتواند مطابق با کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند.

در میان اتهامات در دادگاه تجدید نظر:

  • کوهستانی فرویو در حال حاضر می خواهد به استفاده از کالیفرنیا cap-and-trade جبران کربن سیستم خرید اعتبار است که بر روی کاغذ ایجاد پروژه تولید بدون گازهای گلخانه ای. اما پیشنهاد استفاده از جبران نمی کند مطابق با, چگونه سیستم کار می کند در کالیفرنیا و نمی دیدار با استانداردهای قانونی تحت محیط زیست کشور قانون است.
  • کوهستانی فرویو باید خرید افست اعتبارات قبل از ساخت و ساز و در نتیجه آلودگی اتفاق می افتد — و نه پس از به عنوان این است که این طرح در حال حاضر.
  • تجدید نظر گزارش شامل “اطلاعات جدید و قابل توجهی” اما نشده است در معرض “معنی دار نظر عمومی” قبل از بودن گرفته شده توسط کمیسیون برنامه ریزی.

“در حال حاضر EIR برای این پروژه یک شبکه پیچیده با دو نسخه تجدید نظر شده از EIR داشتن تکمیل شده پس از دادگاه عالی زده و کل EIR” درخواست تجدید نظر خوانده شده و در قسمت.

چند نسخه از این سند از جمله 2014 نسخه که پرتاب شد را ارزیابی گزارش “غیر قابل درک” با توجه به درخواست تجدید نظر.

“عمومی و تصمیم گیران نشده اند با ارائه اطلاعات کافی به شرکت به طور معنی داری در روند یا ادامه منطقی تصمیم گیری” مارتینز نوشت.

با توجه به درخواست کوهستانی فرویو و شهرستان نمی تواند تکیه بر cap-and-trade مسئولیت رسیدگی به تمام آلودگی تولید شده توسط جهان مرکز لجستیک بر اساس احکام قبلی توسط این سازمان که اداره کالیفرنیا cap-and-trade سیستم و آژانس که درو تا CEQA دستورالعمل. در تجدید نظر مارتینز معتقد است که جهان مرکز تدارکات باید از صفر-انتشار کامیون لیفتراک و سایر وسایل نقلیه در سایت همراه با استفاده بیشتر از برق خورشیدی و برقی ساختمان.

سرانجام جدید زیست محیطی بررسی نمی کند به اندازه کافی آدرس پروژه تاثیر بر حیات وحش محلی با توجه به درخواست تجدید نظر.

در پایان مارتینز فکر نمی کند که جهان مرکز لجستیک به عنوان در حال حاضر پیش بینی می تا کنون ساخته شده مطابق با حقوق محیط زیست.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از اثرات که نیست خطاب شده است. این امر نیاز به تغییر به طور چشمگیری” او گفت:. “آنچه که ما فکر می کنم بزرگترین انبار توسعه در این محل با مشکل مواجه است.”

با توجه به با توجه به اتمام جهانی تدارکات مرکز اضافه خواهد شد 14,000 بیشتر دیزل کامیون سفر از مورنو ولی به بنادر ساحل طولانی و لس آنجلس در هر روز.

“وجود دارد راه آنها می توانید آدرس اثرات, اما آن را باید کوچکتر پروژه وجود دارد و باید به طور واقعی مورد نیاز برای تمیز کردن مقدار قابل توجهی از آلودگی” مارتینز گفت. “حتی یک پروژه نصف و یا یک چهارم از اندازه هنوز هم یکی از بزرگترین در کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>