Fintech راه اندازی Zaggle روابط با ویزای نوآورانه راه حل های پرداخت برای شرکتهای کوچک و متوسط

بمبئی: Fintech راه اندازی Zaggle در روز شنبه گفت: این همکاری با پرداخت تکنولوژی عمده ویزا برای راه اندازی نوآورانه راه حل های پرداخت برای شرکتهای کوچک و متوسط و راه اندازی است.
تحت این همکاری هر دو شرکت به طور مشترک ایجاد راه حل برای شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) و راه اندازی برای بهبود بهره وری, بهره وری و به طور خودکار فرآیند و کاهش هزینه ها همراه با تمرکز بر آسان و سریع تر اعتبار از طریق کارت های منحصر به فرد که خواهد فارکس, پیش پرداخت همراه با اعتبار Zaggle در بیانیه ای گفت.
Zaggle خواهد اهرم و ویزای تخصص در پرداخت فضا برای همکاری ایجاد و ساخت راه حل های جدید برای شرکتهای کوچک و متوسط و همچنین قادر خواهد بود برای به دست آوردن مشتریان جدید و تجار و دومی حمایت جدیدتر تکنولوژی و نوآوری ایده ها.
“این همکاری به ما کمک خواهد کرد گسترش خدمات و پایه مشتری که نیاز به بهبود اتوماسیون و digitise صرف را در شفافیت بیشتر. علاوه بر این ما همکاری با تمرکز بر بهبود مدیریت سرمایه در گردش از بنگاههای کوچک و متوسط که در نیاز مبرم به یک ابزار پرداخت است که کمک خواهد کرد که آنها را بهینه سازی و بهبود جریان های نقدی برای تمام هزینه های کسب و کار” Zaggle بنیانگذار راج N Phani گفت.
این پلت فرم می افزاید: بیش از 600 شرکت های هر ماه, او گفت:, و اضافه کرد که با تمرکز ویژه بر روی شرکتهای کوچک و متوسط در کشور شده است که سخت ترین ضربه ناشی از این بیماری همه گیر از آن خواهد شد سود با یک خط اعتباری دیجیتالی صرف و توانایی به قرض گرفتن بیشتر بودن قادر به نشان می دهد بیشتر دیجیتال معاملات.
“شرکتهای کوچک و متوسط باقی می ماند ستون فقرات اقتصاد ما. در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از آن را تبدیل به بیشتر های مهم برای شرکتهای کوچک و متوسط برای ارزیابی چگونه به بهترین digitise کسب و کار خود را” Arvind Ronta ویزا سر – محصولات هند و جنوب آسیا گفت.
یکی از این نوآوری ‘بنیانگذاران کارت یک کارت اعتباری که Zaggle در حال برنامه ریزی برای راه اندازی بنیانگذاران و مدیران عامل شرکتهای کوچک و متوسط و راه اندازی در آینده 45 تا 60 روز است.
Zaggle در حال حاضر با این نسخهها کار میکند بیش از 3000 مشتریان بزرگ و باز خواهد شد این پلت فرم به یک میلیون شرکتهای کوچک و متوسط و به تازگی اعلام کرد رایگان Zaggle صرفه جویی انجام آن را به خودتان (DIY) AI طراحی شده راه حل مدیریت هزینه برای شرکتهای کوچک و متوسط همراه با دیگر برش لبه API محصولات بانکی. (سازمان)

مقاله قبلی“د د Pyaar د” مدیر Akiv علی بعدی اکشن-درام
مقاله بعدیدر آینده اقدامات برای تحریک اقتصاد بستگی دارد چگونه COVID بحران تابه: FM

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>