در نهایت کار بر روی 624 مگاوات Kiru HEP به شروع ماه آینده

چون گفت به فایده مندی از سهولت در محدودیت

پروژه به آدرس کمبود انرژی در شمال هند

Mohinder می Verma
جامو مارس 22: کاستن از محدودیت های مربوط به رمان Coronavirus (COVID-19) همه گیر هموار کرده است راه را برای شروع کار در 624 مگا وات Kiru پروژه برق آبی در Kishtwar منطقه از ماه آینده با چناب ولی قدرت پروژه های Pvt Limited درخواست از شرکت های که در حال حاضر اعطا شده است آثار مختلف شروع به بسیج مردان و ماشین آلات بلافاصله.
این پروژه که با هدف بهره برداری از بزرگ بکر قدرت نسل پتانسیل جامو و کشمیر خواهد شد یک راه طولانی در پرداختن به کمبود انرژی در بخش های شمالی این کشور علاوه بر اینکه بسیار زیاد برای کمک به این قلمرو اتحادیه.
منابع موثق گفته EXCELSIOR که قراردادهای مدنی هیدرو-مکانیکی و الکترو مکانیکی کار می کند از این پروژه اهدا شد به سه شرکت مختلف با چناب ولی قدرت پروژه های Pvt Limited در تاریخ 24 فوریه سال 2020 است. اما قبل از این شرکت ها می تواند شروع به بسیج مردان و ماشین آلات مستند تحمیل شد در کل کشور به منظور حاوی COVID-19 بیماری همه گیر.
در حال حاضر با کاهش محدودیت های مربوط به COVID-19 اتحادیه وزارت خانه امور و اداره قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر چناب ولی قدرت پروژه های Pvt Limited خواسته است این شرکت برای شروع کار بر روی این پروژه از ماه آینده توسط بلافاصله بسیج مردان و ماشین آلات.
مربوط به ذکر است که در اینجا M/s پاتل مهندسی با مسئولیت محدود شده است اختصاص داده شده عملیات ساختمانی این پروژه در حالی که به عنوان M/s PES مهندسین و M/s Andritz آبی محدود شده اند اختصاص داده شده هیدرو-مکانیکی و الکترو مکانیکی کار می کند بود.
این پاتل مهندسی محدود منتقل شده به چناب ولی قدرت پروژه های Pvt Limited است که آن را باید به بسیج تنها مهندسین به عنوان بسیاری از ماشین آلات آن است که مورد نیاز برای شروع کار بر روی این پروژه در حال حاضر در دسترس در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.
“در واقع, M/s پاتل مهندسی اجرای برخی از راه آهن با این نسخهها کار در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و با اتمام جمله این نسخهها کار میکند ماشین آلات تبدیل شده است در دسترس برای استفاده در ساخت و ساز از Kiru پروژه” منابع مطلع اضافه کرد “اگر چه هیچ فوری دامنه برای شروع کار توسط دیگر شرکت ها اما با وجود که آنها گفته شده شروع به بسیج مردان و ماشین آلات بنابراین برای جلوگیری از هر گونه تاخیر در مرحله دوم”.
زمانی که در تماس با مدیر عامل چناب ولی قدرت پروژه های Pvt Limited M S ببو تایید کرد که کار بر روی Kiru پروژه آغاز خواهد شد از ماه آینده. “این شرکت ها به خصوص M/s پاتل مهندسی در حال حاضر قرار داده شده و سفارشات برای ماشین آلات و تنها حمل و نقل مورد نیاز است که آغاز خواهد شد در حال حاضر با بلند کردن اجسام از COVID-19 مربوط به محدودیت” او اضافه شده است.
در پاسخ به سوال مدیر عامل گفت: “ما امیدوار هستیم پس از اتمام پروژه در زمان مقرر-قاب دلیل بسیار کمتر زیرزمینی کار می کنند”.
“حتی شرکت هایی شده اند که اختصاص داده شده با این نسخهها کار در حال حاضر انجام دقیق recce منطقه و آنها بیش از حد پیدا کرده اند ماهیت کار نه چندان پیچیده در مقایسه با دیگر پروژه های قدرت در جامو و کشمیر” منابع بیشتر آگاه است.
پایه و اساس این پروژه از اهمیت بسیار زیاد بود گذاشته شده توسط نارندرا نخست وزیر در تاریخ 3 فوریه 2019 سرمایه گذاری و تحریم اعطا شد توسط کابینه در امور اقتصادی (CCEA) در 7 مارس 2019.
این پروژه اجرا خواهد شد در هزینه برآورد شده Rs 4287.59 کرور (در ماه جولای 2018 سطح قیمت) را که شامل بهره در طول ساخت و ساز (IDC) و خارجی جزء (FC) و تزریق حقوق صاحبان سهام.
دولت جامو و کشمیر در حال حاضر اعطا معافیت در حساب از پرداخت مالیات عوارض مالیاتی دولت, کالا و خدمات مالیات (SGST), چشم پوشی از قدرت در یک decremental شیوه و مصرف آب هزینه برای مدت 10 سال از تاریخ, تجاری, بهره برداری از پروژه.
این پروژه در حال احداث بر روی رودخانه چناب در نزدیکی روستای Patharnakki در Kishtwar منطقه و در آن ساخت و ساز envisages از 123 متر بالا concrete gravity dam برای تولید 624 مگاوات برق آبی. این طراحی شده است مطابق با الزامات سند آب پیمان (IWT) و تولید می 2272.02 كه در 90% قابل اعتماد سال است.

مقاله قبلیAFCON کارگران در اعتراض به انتشار در انتظار دستمزد
مقاله بعدیشکست مذاکرات برای کاهش تنش در Ladakh

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>