فدرال حمایت انتقادی کالیفرنیا برای بهبود اقتصاد

در سراسر آمریکا در حال حاضر صاحبان کسب و کار در حال تطبیق با غلبه بر و رو به افزایش به چالش COVID-19. آنها اینصورت خود را به رستوران ها اجازه می دهد تا برای بیشتر فضای بین شام. آنها با قرار دادن نوار در طبقه به طوری که مشتریان می توانند اقامت شش فوت از هم جدا در حالی که آنها در فروشگاه. آنها مطمئن شوید که کارکنان خود را باید از این دنده محافظ است که کمک می کند تا مهمانان خود را ایمن ماندن. در این کارآفرینان با استفاده از همان نبوغ و خلاقیت است که آنها را به کسب و کار در وهله اول آماده به دوباره باز کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

اما این اقدامات ایمنی در حالی که انتقادی را نمی خواهد به اندازه کافی خود را به اقتصاد و حتی به جایی که از آن فقط چند ماه پیش. پیچیده ترین فاصله فیزیکی سیاست ما پیاده سازی نمی کنید که مشتریان در درب اگر آنها احساس نمی امن از COVID-19 یا اگر آنها لازم نیست به صرف پول.

به عنوان رهبران کسب و کار ما به سادگی می توانید راه اندازی مجدد و تقویت اقتصاد خود ما. ما باید دولت ما و دولت های محلی برای حفظ و حفاظت از بهداشت و ایمنی از جوامع ما در حالی که ساخت آن را آسان تر برای مشتریان ما – بنابراین بسیاری از آنها شغل خود را از دست یا دیده خود را ساعت برش به عقب بر گردیم روی پای خود و بازگشت به کسب و کار ما.

ایالات و شهرهای اما مبارزه سلامت و بحران اقتصادی درست کردم خیلی سخت تر است. قرمز و آبی شهری و روستایی; دولت ها از تمام خطوط و اندازه ها رو ویرانگر کمبود درآمد با توجه به COVID-19 رکود است. حتی ایالات مانند کالیفرنیا است که در قوی مالی شکل قبل از همه گیر در حال حاضر به در نظر گرفتن کاهش به برنامه های ضروری که نقش کلیدی در بهبود اقتصادی.

دولت فدرال قدرت در حال حاضر برای جلوگیری از این کاهش و بازگرداندن بودجه برای خدمات کلیدی اقتصاد ما نیاز به رشد. به عنوان اعضای کالیفرنیا فرماندار نیروی کار در کسب و کار و مشاغل, بهبود, ما با افتخار ایستاده با مقامات منتخب در سراسر کشور تماس گرفته و برای $1 تریلیون مستقیم و انعطاف پذیر برای کمک به کشورهای قبایل و دولت های محلی.

دولت باید این بودجه را به مبارزه با ویروس ها و کمک به بازگشایی اقتصاد است.

آنها نیاز به کمک های مالی به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی و آزمایش به طوری که آنها می تواند شامل گسترش COVID-19 در جوامع ما و کمک به مشتریان احساس امنیت در مورد خرید دوباره.

آنها نیاز به کمک های مالی برای کمک به بازگشایی مدارس بنابراین والدین می توانند با اطمینان رها کردن فرزندان خود در مدرسه و سر بازگشت به کار.

آنها نیاز به بودجه برای خرید تجهیزات حفاظت فردی که کمک می کند تا نگه داشتن نیروی کار سالم و مشتریان امن است.

آنها نیاز به بودجه برای محافظت از مزارع محلی, مزرعه, کارگران و مواد غذایی به طوری که ما می توانیم حفظ تامین مواد غذایی و حفظ, تازه, سالم تولید در جوامع ما.

بدون فدرال کمک های ضروری برنامه ها – و مردم – می تواند به صورت کاهش است که ما را بهبود اقتصادی و حتی بیشتر به چالش کشیدن. برنامه هایی مانند مهد کودک, شغل, آموزش کسب و کار کوچک و حمایت می تواند در بلوک سفت. برخی از دولت ها نیز ممکن است مجبور به توسل به تخمگذار کردن معلمان پلیس و آتش نشان و دیگران شده اند که اقدام به این کار افتخار در طول این بحران ترک آنها را با پول کمتری برای خرج کردن در جوامع خود. بدون کسب و کار, کسب و کار ما مبارزه خواهد کرد ،

در مجموع فدرال امداد نه تنها به حفاظت از بحرانی خدمات اطمینان حاصل کرد که مردم امن تر خواهد بود به عنوان آنها به بازگشت به کار. آن را نیز به قرار دادن پول در جیب کارگران و کمک به رانندگی طرف تقاضا در اقتصاد است. هر دو مهم هستند برای گرفتن کالیفرنیا و در نوبت ملت دوباره پر رونق.

در حال حاضر لحظه ای برای رهبران به کار در همان روح همکاری که به ما کمک کرده است مبارزه با ویروس به تاریخ. این مسئله ندارد به حزبی. هر آسیب پذیر زندگی در معرض خطر هر پاسخ اول در تلاش برای دفاع از آن و هر کسی که ایمان خود را قرار داده در جمعی ما ایمنی حتی در شخصی قربانی همه شمارش ما برای حفاظت از زندگی و معیشت. حمایت دولت فدرال ایالات و شهرستانها به ما کمک خواهد کرد انجام درست آن.

همین کامرون ریک کاروسو و سارا Krevans اعضای فرماندار گاوین Newsom را نیروی کار در کسب و کار و مشاغل بازیابی. همین کامرون است که مدیر کل و معاون رئیس جمهور از Terranova تگزاس ریک کاروسو بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کاروسو مدیریت و سارا Krevans است, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت ساتر سلامت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>