جعلی نامه ادعا coronavirus آزمون مورد نیاز برای CalFresh پزشکی

نامه جعلی گردش در رسانه های اجتماعی ادعا می کند کسانی که کوپن غذایی, پزشکی و یا دیگر منافع دولت باید آزمایش رمان coronavirus Riverside County مقامات گفت: پنج شنبه, مارس 12.

این نامه که خرس California Department of Social Services’ مهر نیز دروغ هشدار می دهد که هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 باید فرزندان خود را برداشته از خانه خود قرار داده و در پرورش و مراقبت. کسانی که به دنبال منافع هستند و هرگز خواسته در مورد وضعیت سلامت خود را و کسانی که مبارزه با این ویروس نمی خواهد که بچه های خود را گرفته دور یک county انتشار اخبار به عنوان خوانده شده.

“در زمانی که هزاران نفر از شهرستان ریورساید ساکنان رسیدن کمک از ما منافع عمومی سیستم برای کسی که به طعمه خود ترس و عدم قطعیت است ظالمانه” آلیسون Gonzalez, دستیار مدیر شهرستان در بخش خدمات عمومی اجتماعی’ خودکفایی بخش گفت: در این انتشار است.

این نامه در حال بررسی است. هر کسی با اطلاعات در مورد نامه منبع خواسته است برای تماس 916-651-8848 یا ایمیل piar@dss.ca.gov.

مردم خواسته است به اشتراک گذاشتن این نامه در رسانه های اجتماعی. ساکنان که نیاز به درخواست برای غذا و یا کمک های پزشکی می توانید به صورت آنلاین در C4Yourself.com و یا با تماس با خدمات اجتماعی’ مرکز خدمات مشتری 877-410-8827.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>