پوشش صورت باید مورد نیاز در حالی که در: کانی Leyva

به عنوان سناتور به نمایندگی از بیش از نیم میلیون San Bernardino County ساکنان پیدا کنم آن را غیر مسئولانه و کاملا خطرناک—برای مقامات در این شهرستان به دیگر نیاز به پوشش صورت در عمومی.

با لغو مارس 23 سال 2020 بهداشت جهت است که کمک به محافظت از تعداد بی شماری از ساکنان شهرستان و بازدید کنندگان جدید “بهداشت جهت درخواست شده توسط هیئت ناظران” را به وضوح خطر افتادن سلامت و ایمنی بسیاری را تا حد زیادی و در خطر مردم است.

فقط یک روز پس از سان برناردینو شهرستان در زمان این غلط عمل county دیدم و بزرگترین آن یک روز سنبله در موارد پس از بحران آغاز شد. در حال حاضر وجود دارد بیش از 3000 مورد تأیید در سن برناردینو کانتی و با هیچ پایان روشن در چشم من اعتقاد دارم آن است که ما مسئولیت جمعی به ساقه جزر و مد از موارد جدید در جوامع ما—که شامل استفاده از پوشش صورت در عمومی.

من درک می کنم میل توسط مقامات محلی برای شروع آماده سازی مناسبی برای باز کردن کسب و کار و بازگشت به “به طور منظم” راه زندگی — اما ما باید آن را در یک راه امن و مسئول.

واضح است که این ایالت اقامت در خانه محدودیت هایی که تا به حال تأثیر عمده ای بر زندگی هر ساکن کسب و کار و جامعه در منطقه ما است.

اما در حال حاضر تنها ساخت پوشش صورت اختیاری سان برناردینو شهرستان در حال حرکت است به دور از دولت و فدرال بهداشت عمومی توصیه هایی است که اولویت استفاده از پوشش صورت که در عمومی — همراه با تمرین خوب بهداشت دست و اجتماعی فاصله.

نیاز به استفاده از پوشش صورت مقامات محلی خواهد در واقع کمک به کاهش تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس—و کمک به تسریع در بازگشایی منطقه ما و دولت است. به سادگی قرار دادن این غلط عمل توسط San Bernardino County مقامات در واقع حرکت ما در مسیر اشتباه است و من صمیمانه امیدواریم که که آنها تجدید نظر این عمل است.

در این میان هر چند مقامات محلی تنها ممکن است توصیه به استفاده از پوشش صورت در حالی که در من باور دارم که هر شهروند باید خود را با پوشیدن یکی پس همه ما در حال حاضر می دانیم که این ویروس مرگبار را می توان گسترش ناخواسته توسط افراد با حتی بدون علائم است.

بیایید همه با هم کار کنند به تعادل بهداشت عمومی و اقتصادی نیازهای ساکنان و کسب و کار و جوامع بنابراین ما در نهایت می تواند واقعی و ماندگار رو به پایین منحنی در موارد اینجا در سان برناردینو شهرستان است.

من تعهد به پوشیدن صورت پوشش در طول این بحران است. شما به من بپیوندید و تعهد ؟

کانی Leyva نشان دهنده 20 سنا منطقه در مجلس سنا ایالتی کالیفرنیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>