همه قایقرانی در همان قایق: Bobby Deol

بمبئی, مارس 9: Bobby Deol می گوید آن ستاره یا مشتاق, بازیگران, هر کس در تلاش است در حال حاضر به عنوان در سراسر کشور مستند به ارمغان آورده هند صنعت فیلم به توقف سنگ زنی.
51 ساله بازیگر که از او نوبت دوم در بالیوود با فیلم هایی مانند “مسابقه 3” و “Housefull 4” معتقد است که در حال انجام سناریو در سراسر هند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ترسناک است.
“وجود دارد بسیاری از بازیگران در این صنعت است که می خواهند کار می کنند اما نه همه می شود که فرصت یا شانس. در حال حاضر حتی ستاره های بزرگ نیز در خانه نشسته است.
“همه قایقرانی در همان قایق است. برای بازیگران وجود دارد هیچ راهی برای رفتن و کار می کنند تا همه چیز ثابت شده است. آن ترسناک است برای همه” بابی گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.
این بازیگر به پایان رسید دو دیجیتال پروژه — یک Netflix فیلم “کلاس 83”, به, بود, تولید شده با فلفل قرمز و “آشرام” یک وب سایت-سری با Prakash Jha — قبل از این مستند اعلام شد.
بابی گفت که او امیدوار است که این پروژه منتشر خواهد شد این سال است.
“همه کار در مکث در حال حاضر. من نمی دانم آنچه که اتفاق خواهد افتاد که هیچ کس در حال کار است. این پروژه ها در حال انتظار برای بیرون آمدن. من به پایان رسید تیراندازی برای وب-سری. من امیدوار بودم آنها خواهد شد این سال است. حالا اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد چرا که هیچ کس انتظار می رود این اتفاق در زندگی ما است.”
این بازیگر گفت: مستند آموخته است او را به درک چیزهای کوچک در زندگی و مثبت باشد.
“من امیدوارم که این (وضعیت) می آموزد همه ما یک درس است که ما نباید همه چیز را برای اعطا و احترام و لبخند مردم را خوشحال نمی شود خودخواه و بد خلق یک قلب بزرگ و خوب بود.
“ما بسیار به نگاه به جلو و زنده برای. ما باید نگاه به سمت مثبت مستند و نه گله. من امیدوارم که ما فراموش نکنید که این چیزها بعد از مستند.”
برای بابی این مستند در مورد صرف وقت با خانواده و اقامت مناسب.
“همه ما صحبت در مورد چیزهایی که ما هرگز مورد بحث که خوب است. ما در حال بحث در مورد کار می کنند اما ما می دانیم که این بازی انتظار. همه ما باید صبر کنید و ببینید که چگونه جهان حرکت رو به جلو است. وجود عدم قطعیت و هیچ کس نمی داند چه نتیجه در حال رفتن به,” او گفت:.
این بازیگر معتقد است زندگی متفاوت خواهد بود حداقل برای برخی از زمان پس از مستند برداشته شده است.
“همه از دست رفته است یک زندگی عادی و من یکی از آنها هستم. ما امیدوار به زندگی می کنند به طور معمول. من فکر می کنم طبیعی جدید در جریان است متفاوت باشد چرا که همه در حال رفتن به مراقب باشید در مورد چگونه آنها می رویم به حرکت در حال حاضر,” او گفت:. (PTI)

مقاله قبلیدهلی سیک بدن اعلام کرد پوشش بیمه عمر برای کارکنان
مقاله بعدیMike Flanagan کار در احیای اقتباس در Warner Bros

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>