Esports: لا شجاع وارد سرپرستی لیگ مارس غوغا چهارم با حرکت

لس آنجلس شجاع صرف offseason در جستجوی یک هویت جدید پس از فراق راه با چهره های آشنا و کامل نام تجاری جدید تعریف از این تیم رنگ.

این تیم می تواند با استفاده از چهار بازی به عنوان بالا به چهار دانه در سرپرستی لیگ مارس غوغا مسابقات به پاک کردن هر گونه باقی مانده شک از رقبای دیگر.

شجاع یکی از دو لس آنجلس مبتنی بر تیم در حرفه ای esports لیگ از 20 تیم بازی ویدیو بازی گشت. لا گلادیاتورهای شجاع را رقیب بالا متعلق به قوچ صاحب استن Kroenke و جاش Kroenke از Kroenke ورزش و سرگرمی.

در حالی که شجاع هستند و نه وابسته به شارژر یا صاحب دین Spanos این دو سازمان در حال حاضر به اشتراک گذاری رنگ تیم مشترک است. شجاع متعلق به Immortals, بازی, باشگاه, داد و ستد سبز و زرد رنگ است که این تیم تا به حال برای آن استفاده می شود در دو سال اول به نفع آبی و زرد پیش از سال 2020 فصل است.

فهرست تغییر در offseason با خروج از آن قابل توجه ترین ستاره مانند ایندی ‘فضا’ Helpern بردی قرار ‘Agilities’ Girardi و اسکات ‘Custa’ کندی (بازنشستگی).

تحت هدایت مربی مایک ‘Packing10’ Szklanny های شجاع باید با استفاده از یک گروه جوان به تعجب بسیاری را در لیگ این فصل است. کالیب ‘McGravy’ McGarvey بود در میان قابل توجه returners گرفته است که در آن نقش رهبری را برای LAV.

“Offseason سخت بود با این سازمان که مایل به ایجاد تغییرات و رفتن به سمت سبک های مختلف از نحوه ساخت فهرست” Szklanny گفت. “آن را به چالش کشیدن برای شروع اما از آن شده است پاداش… این برای ما مهم بود تا ثابت کند که آن کار می کنند.”

با وجود از دست دادن شش نفر از اولین مسابقات هشت تیم تبدیل شده و فصل آن در اطراف برنده آخرین آن سه بازی و کسب درآمد بالا چهار دانه و دور اول خداحافظ در این مسابقات است.

با انتظارات بالا برای جوان تیم ملی Szklanny اذعان به وجود برخی از ناامیدی اما قدردانی از تلاش بازیکنان خود را در طول سخت ترین بخشی از 2020 برنامه.

“ما این فرصت را به 6-6 رفتن به اواسط فصل پس از بازی (سان فرانسیسکو شوک) سه بار در این فصل و برخی دیگر واقعا خوب تیم ما بدست آورد. 6-6 واقعا یک رکورد خوب توجه ما به بازی بازی پیچ و تابدار بخشی از برنامه های ما (در نیمه دوم).”

شجاع خواهد شد و نیاز به یک پیروزی پاریس ابدی (امروز در 6 p. m.) به منظور رسیدن به این .500 خوانده شده را علامت.

ترنس ‘به زودی’ Tarlier سابق شجاع بازیکن و ابدی شکست بوستون قیام 3-2 در یک بازی حذفی روز جمعه برای پیشبرد.

فضا و گلادیاتورها بازی خواهد کرد فیلادلفیا فیوژن در یک چهارم بازی در 4 p. m.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>