Elon Musk خواهد بود بهتر فرماندار از Newsom: جان فیلیپس

به عنوان اگر 2020 نمی تواند بدتر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به تازگی اعلام کرد که او را دوباره وادار به میلیون ها نفر از کالیفرنیا به ماندن در داخل خانه های خود را با توجه به افزایش COVID-19 موارد است.

برای 80 درصد از گلدن استیت از جمله تمام جنوب کالیفرنیا داخلی, تئاتر, میله, خانواده, سرگرمی, مراکز از wineries اتاق مزه, باغ وحش, موزه ها, کارت, اتاق, مراکز ورزشی و اماکن عبادت و دفاتر و غیر بحرانی, بخش مراقبت های شخصی, خدمات, مو سالن و آرایشگاه و مراکز چیز از گذشته با هیچ پایانی در چشم.

اگر شما و دوستان شما می خواهید به دیدار جایی, در مکان های عمومی, مطمئن شوید که شما در حال سوزاندن یک هدف و یا شما ممکن است جریمه نقدی محکوم شد.

صاحبان کسب و کار apoplectic مقامات محلی بهت زده هستند هر کس نا امید است.

حتی سابق سان فرانسیسکو شهردار ویلی براون تحت تاثیر قرار است. در صفحات سان فرانسیسکو کرونیکل قهوه ای نوشت: “از بالا به پایین شما می توانید مبلغ تا زمان مبارزه با کروناویروس در یک کلمه: سردرگمی است. هیچ کس به نظر می رسد قادر به تفسیر یا توضیح های مختلف و در زمان های متناقض قوانین سفارش و یا مشاوره. و این شامل افرادی که قوانین و دادن مشاوره است.”

برخی از کالیفرنیا آنقدر عصبانی آنها شروع به یک درخواست به Newsom به یاد می آورد.

چیزی رو به من بدهید.

من نه از طرفداران به یاد بیاورید. این نیست کالیفرنیا از سال 2003. موفق باشید یادآوری یک فرماندار دموکرات در دولت که میشن از جفری اپستین جسد.

به یاد می آورد اتلاف وقت و پول و سرمایه سیاسی است که می تواند صرف بهتر مطمئن شوید Newsom است رای دادند از دفتر در سال 2022.

به همین دلیل است که من پیشنهاد می کنم که تسلا بنیانگذار Elon Musk پرش به فرمانداری مسابقه و نجات همه ما از این ستمگر.

اول از همه Elon Musk می داند که یک چیز یا دو مورد را به یاد می آورد.

بیا پسر صاحب یک شرکت ماشین.

ما قطعا می تواند او را متقاعد کند که تا سال 2022 راه رفتن است.

دوم مشک است که یک صاحب کسب و کار است که می داند دست اول چگونه مخرب دلخواه و تنبیهی در ایالت کالیفرنیا بوده است به بخش خصوصی است.

مشک شده است یک صدای پیشرو در دره سیلیکون برای بازگشایی کالیفرنیا و قرار دادن آمریکایی ها به کار, به tweeting, “بله, بازگشایی با مراقبت و حفاظت مناسب اما قرار نیست هر کس تحت عملا بازداشت خانگی است.”

میلیاردر همچنین تشکر رئیس جمهور تهمت برای به tweeting “کالیفرنیا باید اجازه تسلا & @elonmusk باز کردن گیاه در حال حاضر. می توان آن را سریع و با خیال راحت!”

و قبل از خاموش شدن جنون مشک درهم با سان دیگو Assemblywoman و اتحادیه منادی Lorena Gonzalez بیش فاجعه است که مجلس لایحه 5.

مشک که نظر خود را سیاسی مستقل توصیف کرده است شخصی خود را در سیاست اجتماعی به عنوان لیبرال و از لحاظ مالی محافظه کار است.

به عنوان مخالف به گاوین Newsom که اجتماعی منفور و از لحاظ مالی یک فاجعه است.

دره سیلیکون میلیاردر هم نمی خواهد به هدر هر زمان و جمع آوری پول. CNBC فقط گزارش داد که مشک است و در حال حاضر هفتمین فرد ثروتمند در جهان فراتر افسانه ای سرمایه گذار وارن بافت و برآورد شده است که ارزش خالص $70.5 میلیارد دلار است.

به تازگی مشک شده است با تمرکز توجه خود را در شرکت SpaceX و آینده اکتشافات فضایی.

اما قبل از او می کند که چگونه در مورد کشف نشانه هایی از حیات هوشمند در فرمانداری عمارت?

به عنوان یک مرد که می خواهد به تسخیر فضا مشک بزرگ سهام شخصی در این انتخابات به عنوان آن را تنها یک ماده از زمان قبل از Newsom ممنوعیت تمام تجمعات عمومی در مریخ بیش از حد.

هیچ حزب جمهوری خواه نامزد برنده انتخابات در ایالت کالیفرنیا در بیش از یک دهه و هیچ عملی نامزدها به نظر می رسد در افق.

ضرب و شتم Newsom و باز کردن پشت دولت برای کسب و کار ضروری است برای زنده ماندن طولانی مدت از کالیفرنیا.

بیایید آن روبرو هستند, ما منتظرش بوده ام برای یک فرماندار خوب تقریبا به عنوان طولانی به عنوان تسلا خریداران شده اند در انتظار برای اتومبیل های خود را.

وزیر دفاع آمریکا قبل از رفتن به مریخ چگونه در مورد صرفه جویی در زمین است ؟

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در “جان فیلیپس نمایش” در KABC/790 AM.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>