Elon Musk را تهدید می کند به حرکت تسلا از کالیفرنیا شکایت بیش از coronavirus منظور بستن کارخانه

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk شدت انتقاد کرد در آالمدا کانتی مقامات بهداشت عمومی روز شنبه در توییتر ادعا اتومبیل خود شرکت را ترک خواهد کرد و کالیفرنیا شکایت این شهرستان بیش از coronavirus مستند دستورات است که باید توقیف آن فرمونت کارخانه.

“تسلا است که پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بلافاصله. این غیرمنتخب & نادان ‘موقت افسر بهداشت’ از گردشگاه عمومی اقدام بر خلاف فرماندار, رئیس جمهور, قانون اساسی ما آزادی & فقط ساده حس مشترک!” مشک توییتی صبح روز شنبه با اشاره به افسر بهداشت دکتر اریکا تابه.

او ادامه داد: در یکی دیگر از صدای جیر جیر “رک و پوست کنده این نی نهایی. تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله. اگر ما حتی حفظ فرمونت فعالیت تولید در همه آن خواهد بود dependen (sic) چگونه تسلا درمان در آینده است. تسلا در گذشته خودروساز در سمت چپ CA.”

آالمدا کانتی مقامات کاهش یافته است به پاسخ به طور مستقیم به مشک را تهدید شنبه. به جای سخنگوی Neetu Balram نوشت: در بیانیه ای که شهرستان را در بخش بهداشت و درمان مشغول به کار بوده است با تسلا در “یک همکاری خوب و ایمان و تلاش برای توسعه و اجرای طرح ایمنی است که اجازه می دهد تا برای بازگشایی در حالی که حفاظت از سلامت و رفاه از هزاران نفر از کارکنان که در سفر به و از کار در کارخانه تسلا.”

“این تیم در تسلا شده است پاسخگو به ما راهنمایی و توصیه ها و ما به جلو نگاه به آینده به یک توافق در یک ایمنی مناسب طرح بسیار به زودی” Balram گفت.

در ضمن فرمونت شهردار به نظر می رسد به سمت با تسلا در تماس برای سلامتی منظور سست می شود.

در مجموعه ای از توییت شنبه مشک که 33.9 میلیون پیروان توییتر نیز تشویق تسلا سهامداران به فایل کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه آالمدا کانتی و نام عملیات خود را “غیرمنطقی & جدا از واقعیت است.” او ادامه داد: به تحقیر پان نوشتن که “تسلا می داند مراتب بیشتر در مورد آنچه باید انجام شود به امن از طریق ما تسلا کارخانه چین تجربه از یک (غیرمنتخب) موقت junior رسمی در آالمدا کانتی.”

این آخرین توسعه در یک شرکت ماهها اختلاف بین تسلا و آالمدا کانتی افسران بهداشت بر سر اینکه آیا این شرکت می تواند در حفظ و ساخت خودرو در فریمانت تسهیلات از طریق پناهگاه در محل سفارش.

در اواسط ماه مارس تسلا صرف روز با استدلال این شهرستان بیش از اینکه شرکت ماشین در نظر گرفته شد ضروری کسب و کار در منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارشات نهاد در مارس 16. این شرکت بعد از حمایت کردن و به حالت تعلیق عملیات بر روی 23 مارس.

این هفته آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت به ضرب گلوله یک طرح تسلا مقامات اعلام کرده بود برای از سرگیری عملیات در روز جمعه.

مشک توييتها اشاره به تمایز است که اشتباه و نا امید چندین کسب و کارهای محلی به عنوان بسیاری از کالیفرنیا آغاز می شود در حال ظهور از coronavirus مستندات: در حالی که دولت جدید قوانین آغاز شده اجازه می دهد برخی از خرده فروشی و تولید کسب و کار برای از سرگیری عملیات روز جمعه دستورالعمل اعمال نمی در منطقه خلیج که در آن دقیق تر county سفارشات نگه داشتن کسانی که کسب و کار بسته شده در اثر باقی می ماند.

تسلا مقامات سعی ادعا می کنند که شرکت خود را به منزله یک “توزیع انرژی” تولید کننده که تجدید نظر در محلی سفارشات اجازه می دهد به کار گیرند. اما county مخالفت با آن استدلال.

“اگر یک کسب و کار را برآورده نمی کند محدود معیارهای اعلام کرد که به منظور دوباره باز کنید و سپس آنها را از انطباق” Balram گفت: این سازمان خبری جمعه. “تسلا مطلع شده است که آنها را با آن معیار و باید دوباره باز شود.”

تسلا مقامات بلافاصله پاسخ شنبه به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد مشک را طرح دعوی در دادگاه و جابجایی تهدید.

مشک در گذشته عنوان تهدید از کروناویروس که از جمعه تا به حال کشته 2,627 مردم در کالیفرنیا و بیش از 70 ، 000 در سراسر کشور و برافراشته در برابر پناه سفارشات که به معنای شامل گسترش آن خواستار مستندات “فاشیست.”

شهردار فرمونت لیلی مه با صدور بیانیه ای روز شنبه تشویق مقامات بهداشت “به آمده تا با قبول دستورالعمل برای دوباره باز کردن اقتصاد محلی ما.” مشک و سپس تشکر Mei برای بیانیه.

“ما می دانیم که بسیاری از ضروری کسب و کار ثابت کرده اند که می تواند با موفقیت با استفاده از دکمه های سخت ایمنی و اجتماعی فاصله شیوه های” مه گفت. “همانطور که ما انجام داده اند برای بیش از یک دهه در این شهرستان آماده شده است برای حمایت از تسلا به عنوان به زودی به عنوان آنها قادر به ادامه تولید خودرو عملیات و متعهد به یک متفکر رویکرد متعادل به این تلاش است که باقی می ماند امن برای ما فرمونت جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>