Edmen Shahbazyan در مقابل درک Brunson در حال حاضر UFC on ESPN+ 31 رویداد اصلی

یکی از جوانترین مبارزان در UFC ناگهان ضربه ،

Edmen Shahbazyan را میان مبارزه در برابر درک Brunson تا به بالا به رویداد اصلی Aug. 1 در UFC on ESPN+ 31 در UFC Apex در لاس وگاس.

Shahbazyan, 22 قرار بود به UFC جانباز در شرکت اصلی رویداد مهمترین رویداد بین سابق قهرمان خروس وزن هالی حلم و ایرنه Aldana به تعویق افتاده است.

اعلام شده توسط UFC رئیس جمهور سابق قهرمان خروس وزن روندا راسی که نشان دهنده Shahbazyan – سابق آموزش و شریک او در گلندیل مبارزه با باشگاه – on Instagram در روز یکشنبه است.

Shahbazyan به ارمغان می آورد مناسب 11-0 رکورد به مبارزه با. او 4-0 در UFC با گذشته خود سه پیروزی همه دور اول پس از اتمام. او مبارزه کرده است و نه از سر خود را-ضربه حذفی براد توارث در ماه نوامبر در نیویورک است.

Brunson, 36, اتحاد مبارزه در UFC از سال 2012. او و Shahbazyan شد و قرار است برای مبارزه در ماه مارس قبل از Brunson (20-7) آسیب دید. مبارزه منتقل شد به مارس قبل از اینکه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>