اد Willes: که نمی خواهم برای دیدن هیوز در حال اجرا یک قدرت بازی با دوقلوها و Bure?


نظر: ونکوور کناکز طرفداران هرگز shortchanged وقتی که می آید به سرگرم کننده بازیکنان

اول از همه ما می خواهم به ارائه صادقانه با تشکر از شما به TSN برای ایجاد اخبار در وسط این بیماری همه گیر.

درست نیست این خبر در دقیقترین تعریف از این واژه و آن گفتن تفسیر در کابل کانال قوی حس خود-اهمیت است که آن را در نظر گرفته ، اما تمام وقت و سری 7 ایجاد یک بحث پر جنب و جوش در میان طرفداران هاکی در هفت کانادا بازار در حالی که آن را منحرف از واقعیت تلخ از COVID-19 شیوع.

هر چیز دیگری که آن را مهلت استقبال به یاد داشته باشید که بازیکنان بزرگ در حق رای دادن تاریخ به یاد شور و هیجان و شادی آنها به ما داد. ونکوور کناکز آن را به عنوان اتفاق می افتد شده است پر برکت در این منطقه و در حالی که بازی بزرگترین جایزه است بازداشته و آنها را وفادار به ندرت شده است shortchanged در سرگرمی بخش.

من به ویژه گوشت گاو با کریگ دکمه انتخاب همه زمان Canucks تیم. او هوشمند هاکی مردی که فکر می کند این کارها را از طریق دقت کنید.

من فقط آینده در تیم من از یک دیدگاه متفاوت است.

Goalies

روبرتو سیدنی و کرک مکلین

دفاع

الکس Edler/Mattias Ohlund

دن Hamhuis/Kevin Bieksa

کوین هیوز/سامی سلو

جلو

دانیل Sedin/هنریک Sedin/پاول Bure

Markus Naslund/بو Horvat/تاد Bertuzzi

گرگ Adams/توماس Gradin/تونی Tanti

الکس لانه/رایان Kesler/ترور لیندن

بنیاد بازیکن: استن Smyl

سر مربی: Pat Quinn

مدیر کل: Brian Burke

در حال حاضر برای منطق.


ستاره دروازه بان روبرتو سیدنی است همه لبخند در یک Canucks عمل در سال 2013.

Jenelle اشنایدر / فایل های PNG

این goalies در حال گچ. یعقوب Markstrom ممکن است شایستگی مورد توجه در چند سال ارائه) او نشانه با کانوکس و b) وجود دارد هاکی دوباره. اما سیدنی و مکلین تنهایی.

آبی-خط سختتر گزاره. دکمه رفت و با سه سمت چپ-شات defencemen و سه راست-ضربه که عادلانه است. اما که چپ و راست تعادل نسبتا جدید در ساخت بازی ، آن را سخت برای تعیین لحظه دقیق آن سمان اما برای نیم قرن یا بیشتر تیم بازی خود را با بهترین defencemen با هم بدون در نظر گرفتن که راه آنها ضربه.

بزرگ حبس تیم از اواخر 1970s ویژه بهترین آبی-خط در بازی تاریخ. آن لنگر توسط سه سمت چپ عکس: لری رابینسون سرژ Savard و پسر Lapointe. بهترین جفت شدن در بازی تاریخ بود و به احتمال زیاد بابی Orr و دالاس اسمیت در بوستون دو چپی. ادمونتون را پل Coffey و چارلی Huddy در این مکالمه. دوباره دو southpaws.


Canucks blueliner کوین هیوز در اقدام علیه Anaheim Ducks در نوامبر سال 2019 NHL بازی در آناهایم, کالیفرنیا.

هری چگونه / گتی ایماژ فایل

نکته این است که بازیکنان بزرگ می توانید آن را کشف کردن. به همین دلیل من می خواهم به جای کوین هیوز در تیم من از داگ Lidster. همانطور که برای دیگر جفت Bieksa و Hamhuis فرم خاموش کردن جفت. آنها با هم بازی بهترین-همیشه Canucks تیم به کار گرفته سخت ترین ترکیب هیرو و کمک 30 تا 40 امتیاز در یک فصل است.

Ohlund و Edler دو بهترین defencemen در Canucks تاریخ است. که به عنوان یک تفسیر در سازمان مزمن و ناتوانی در پیدا کردن نخبگان blueliners اما دو سوئدی ها شکل می مهیب جفت شدن.

به عنوان برای سومین جفت شدن ما رفت و با هیوز و سالو تا حدودی به دلیل از چپ به راست چیزی اما همچنین از نظر قدرت بازی. تا به حال سالو ماند سالم او می تواند در سمت راست وجود دارد با Ohlund و Edler در حق رای دادن lore. آن را به عنوان من می خواهم خود را به ضرب گلوله در بازی قدرت.

مسلما انتخاب هیوز ممکن است نارس و آن نقطه می تواند به اد Jovanovski. اما من را به فکر هیوز در حال اجرا یک قدرت بازی با Sedins و Bure در خود اعداد اول. به من بگویید که شما نمی خواهید برای دیدن ؟

شما همچنین می خواهید برای دیدن این کار رو به جلو است. شما تعجب که چگونه Bure مناسب خواهد بود و با دوقلوها اما Sedins ساخته شده 30 گلزن خارج از Anson کارتر. آنها می تواند تنظیم به Bure. اگر که کار نمی کند, شما می تواند حرکت لانه به آن خط و رها کردن آدامز را به چک کردن خط و خط سوم با Bure, Gradin و Tanti.

بد نیست.


Markus Naslund و تاد Bertuzzi.

آرلن REDEKOP / استان

در ابتدا من تا به حال سواحل غرب بیان به عنوان یک واحد. برندان موریسون بود و کامل مناسب برای Naslund و Bertuzzi و من می خواستم تطبیق پذیری او در ترکیب است.

من فقط نمی تواند توجیه نگه داشتن Horvat کردن تیم است. او به سادگی یک بازیکن بهتر از Morrison اما Canucks’ ناتوانی در توسعه نخبگان مراکز است یکی دیگر از نقطه درد.

Naslund نیاز به هیچ توضیح بیشتر. Bertuzzi تا به حال دو فصل زمانی که او یکی از پنج-بهترین بازیکنان در بازی است. ما در حال رفتن به بطری 2002-03 برت قرار داده و او را در این تیم پیش از الکس Mogilny.

من آدامز پیش از Courtnall در خط سوم. او می خواهم پیدا کردن واقعی شیمی با Gradin و Tanti و می تواند بازی یک زن و شوهر از نقش های مختلف. Gradin می تواند با هر کسی. Tanti خواهد بود خوشمزه گزینه دوم قدرت-بازی بازی های واحد.

لیندن یک مقدار زیادی از مرکز Canucks اما من او را در بال. دوباره, شما می تواند حرکت او را به وسط اگر شما به دنبال یک جرقه اما لیندن بازی با Kesler و لانه خواهد بود یک بیت از کسب و کار.

Kesler دوم-بهترین مرکز در Canucks’ تاریخچه پس از هنریک Sedin. او در خاموش شدن نقش اما در اینجا او می تواند بازی در هر نقطه در صف.

بنیاد بازیکن, در ضمن شرح داده شده است به عنوان کسی که بخشی از DNA از حق رای دادن. اگر که نیست بخار پز چه کسی است ؟

به عنوان سر مربی من نمی توانستم ترک Pat Quinn کردن تمام زمان Canucks تیم. او می شود nod بیش از آلن Vigneault.

GM موقعیت کمی بیشتر ستیز اما من فکر می کنم از آنچه برک به ارث برده و معاملات او ساخته شده و بهترین پیش نویس میدارد. مایک Gillis ریاست موفق ترین دوره در Canucks تاریخ اما در آن مناطق که در آن یک جنرال موتورز است که مورد قضاوت قرار من با Burke.

همچنین او بسیار بهتر نقل قول.

بنابراین وجود آن است. من انتظار ندارم که همه به توافق برسند اما یک چیز را می دانم.

من نا امید نمی شود وجود دارد.

ewilles@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>