اد Willes’ گزارشات: این جاده به حالت عادی برای ورزش حرفه ای است پر از چاههای


نظر: وجود دارد مقدار زیادی از چالش های پیش رو به عنوان ورزش حرفه ای تلاش می کند تا به حرکت از طریق یک نظم نوین جهانی

عبور Lions Gate Bridge برای اولین بار در دو ماه پس از آن یک هفته است. در حال حاضر در اینجا چیزی است که حتی بزرگتر از تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

صدها نفر از سوالات بدون جواب باقی می ماند به عنوان NHL در ادامه به ساخت نسبت به از سرگیری بازی اما اگر بدونم چه جدید در حالت عادی ممکن است مانند نگاه ما به لیگ اصلی بیس بال سلامت-و-ایمنی پروتکل که به بیرون درز شد به ESPN بیش از آخر هفته.

67-صفحه سند به تشریح اقدامات MLB انجام خواهد شد تا مطمئن شویم که نسبتا امن بازی محیط زیست است. آن را نیز سخت برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف جزئیات و دامنه نظم نوین جهانی است.

اجتماعی را حفظ فاصله مثلا جدید اتاق پانسمان خواهد شد و باید ساخته شود. اگر NHL پیش می رود با توپی-شهر مدل که به معنی شش تیم در یک عرصه است که ميانگين حداقل 12 اتاق پانسمان ساخته شده به NHL مشخصات.

این فقط برای شروع. در MLB سند پس از بازی دوش در عرصه شوند. اتاق آموزش و وزن اتاق و هر مشترک همه حال چالش های خود را.

تست از شما بپرسم ؟ که آغاز می شود اولین چیزی که در صبح هنگامی که درجه حرارت گرفته شده است. آنها گرفته شده را دوباره در زمانی که بازیکنان وارد ورزشگاه که حساب نمی کند برای coronavirus آزمون اداره چندین بار در طول هفته و یا آزمایش خون تجویز ماهانه.

بازیکنان را مجبور به نشستن شش فوت از یکدیگر بر روی نیمکت. در بیس بال مورد این بدان معناست که برخی از بازیکنان را نشسته در می ایستد. در هاکی است که می تواند به معنای یک چند لایه نیمکت یک نیمکت دراز و یا چیز دیگری. مربیان باید به پایه شش متر از هم جدا.

بعد از بازی آن را اجباری بازیکنان بازگشت به هتل. آنها مجاز به ترک هتل بدون اجازه مخصوص.

بیشتر وجود دارد البته از جمله تعیین ورودی محدودیت های سفت و سخت که می تواند وارد این تیم حباب افزایش گزینه های حمل و نقل به بیمه اجتماعی فاصله (این اصلا شامل حال بارگذاری و حمل و نقل عمومی) و فراگیر مسائل مربوط به نظافت و بهداشت.

با توجه به گزارش های NHL نیز با توجه به باریک شدن آن hub شهرستانها را به دو زبانی. که تنها به پیچیده تر شدن تعدادی از این مسائل است.

نکته این است که در شور و هیجان به راه اندازی مجدد بازی ها, اندازه و طبیعت انجام نشده است ممکن است کامل مینماید. در حال حاضر آن را باید.

در یک یادداشت مرتبط تماشا بایرن مونیخ برنده بیش یونیون برلین در بوندس لیگا از ابتدا تا پایان روز یکشنبه و از آن آشکار شد.

بدون طرفداران جو و محیط و صدا ارائه شده توسط بازیکنان در زمین و مربیان روی نیمکت. که نامطلوب بود.

تلویزیون پوشش در ضمن خوب بود حتی اگر کیفیت بازی بود و طبعا پاره پاره.

این نیز شایان ذکر است. در شش بوندسلیگا بازی بیش از آخر هفته هشت بافت نرم آسیب گزارش شده است.

فرض NHL رزومه بازی شما می توانید انتظار همین: سرد و ضدعفونی کننده محیط زیست, بازیکنان, تلاش برای تنظیم پس از اخراج و یک تلویزیون خوب نشان می دهد.

از آن خواهد شد یک کم رنگ و جعل هویت از آنچه که ما از این بازی انتظار اما ما چیز قضاوت با استاندارد های مختلف این روز است.


یونیون برلین دانمارکی به جلو مارکوس Ingvartsen (مرکز) و بایرن مونیخ کانادا هافبک Alphonso دیویس (راست) با یکدیگر رقابت برای توپ, در دسته اول بوندسلیگا بازی فوتبال FC اتحادیه برلین v FC بایرن مونیخ در تاریخ 17 مه سال 2020 در برلین آلمان به عنوان فصل را از سر گرفت پس از دو ماه غیبت به دلیل رمان coronavirus COVID-19 بیماری همه گیر.

HANNIBAL HANSCHKE / استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

حضور Alphonso دیویس در ترکیب بایرن نیز ساخته شده است این بازی قابل توجه بود.

آن را گرفته سابق Whitecap کمتر از یک سال برای ایجاد جای خود را در اروپا قدرت را شروع 11 اما او در حال حاضر وجود دارد و او را به عنوان یکی از ستاره های جوان در جهانی بازی. سرعت و مهارت و هنرمندی هنوز هم بر روی صفحه نمایش اما در حال حاضر او را ایستاده در میان بهترین بازیکنان در جهان به عنوان بایرن با پشت سمت چپ. و ما حتی مطمئن نیستید اگر این بهترین موقعیت است.

ده سال پایین جاده ما ممکن است صحبت کردن در مورد دیویس’ تاثیر فوتبال در این کشور راه بحث ما در مورد استیو نش تاثیر را در بسکتبال. به عنوان آن است که او تغییرات بسیاری از چیزهایی که برای تیم ملی و بهترین بخش از همه این است که سفر خود را از این است که فقط شروع.کاپیتان Jenn کیسی.

نیروهای کانادایی / نیروهای کانادایی

صرفه جویی در یک فکر و یک نماز برای کاپیتان جنیفر کیسی که Snowbird خلبان که از دست داده و زندگی خود را بیش از آخر هفته در کملوپس تلاش برای بالا بردن روحیه از مردم در کشور است. وجود ندارد زیادی است که حس می کند در دنیای ما این روزها.سابق B. C. شیرها مربی خوب Buono همه را دیده است در طول یک لامپ کم مصرف شغلی که میرسد از پنج دهه.

آرلن Redekop / Postmedia اخبار فایل

و در نهایت در یک حرفه ای است که میرسد از پنج دههWally Buono تا به حال یک صندلی ردیف جلو برای همه چیز لامپ کم مصرف ارائه شده بود. او در مونترال Alouettes زمانی که آنها بسته بندی شده 60,000 به ورزشگاه المپیک. او مربی برای dearly departed مونترال Concordes. او زد Calgary Stampeders زمانی که آنها تولید برخی از بهترین-همیشه تیم در تاریخچه لامپ کم مصرف با داگ Flutie خود را به عنوان کارفرمایی. او زد Stampeders زمانی که صاحب لری Ryckman رفت و شکست و Buono تا به حال برای قرار دادن تیم هزینه شخصی خود کارت اعتباری.

او این همه را دیده که در مورد لامپ کم مصرف است که چیزی گفته باشد. اما او هرگز دیده می شود هر چیزی مانند تهدید COVID-19 شمار به نهاد مقدس.

این است راه متفاوت” سابق شیرها سر مربی و جنرال موتورز گفت: بیش از تلفن. “من درک می کنم در ’90s آن را لمس و رفتن اما هرگز شک و تردید در مورد بازی و به طرفداران یک محصول.

“به عنوان یک پسر که بسیاری از لامپ کم مصرف, من احساس می کنم برای بازیکنان و مربیان است. آنها می خواهند به کار می کنند. قطعا. آنها در سختی وضعیت دشوار.”

Buono با من حرف یکی از مسائل عمده مقابله با لیگ. چون تیم کار بر روی چنین حاشیه نازک آنها تمایل به صرف پول به عنوان آنها را از آن دریافت. که کمتر از یک مشکل زمانی که بازی ها و درآمد جاری شده است. این یک مشکل مهم زمانی که هیچ پول وجود دارد در آینده و آن را تشدید خواهد کرد و اگر تیم را به موضوع بازپرداخت در فصل-بلیط پول است.

“این مشکل این است که در حال حاضر” Buono گفت. “همه باشگاه ها باید با دریافت این پول و طرفداران کردم چیزی در بازگشت است. مقدار زیادی از پول در حال حاضر صرف شده است. من درک می کنم لیگ را در مخمصه است.”

این کمک می کند توضیح می دهد که چرا لامپ کم مصرف است که از جان گذشته برای نجات 2020 فصل است. روز جمعه شیرها صاحب دیوید Braley گفت: TSN 1040 لیگ می تواند بازگشت با هشت یا نه بازی, برنامه, پس از روز کارگر اما “اگر ما نمی بازی این سال وجود دارد یک شانس بسیار خوبی برای ما زنده خواهد ماند.”

در پاسخ, لامپ کم مصرف, کمیسر سفت Ambrosie دقیقا نمی اخراج Braley بیانیه. او فقط گفت که او بیشتر خوش بینانه در مورد لیگ شانس و “یک راه وجود دارد از طریق این.”

ممکن است وجود دارد. اما این رفتن به نیاز به مقدار زیادی از درک و صبر از دولت و لیگ طرفداران.

ewilles@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>