اد Willes: Markstrom آسیب گلچین مشکلات Canucks باید بازی دفاع مناسب

نظر: ما مدت ها مشکوک کناکز ساخته شده فصل خود را در پشت یعقوب Markstrom عملکرد. اما شده است که اجرا با ظرافت از یک چکش با کالسکه سفر بیش از هشت بازی گذشته

سقوط شده است که بی مهابا آن را به عنوان غیر منتظره بود چرا که سه هفته پیش ونکوور کناکز به نظر می رسید به قفل کردن یک نقطه حذفی.

به یاد داشته باشید کسانی که بی پروا روز ؟

کناکز تا به حال فقط زد بوستون برونز مانند ناخن به حرکت انفرادی دوم در اقیانوس آرام را بدست آورد. آنها در 11 بازی بیش از .500. آنها دو امتیاز از اولین محل وگاس در اقیانوس آرام. آنها اهداف به ثمر رساند و آنها تا به حال مسلما بهترین دروازه بان در NHL.

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

اما این Canucks اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی بیش از 50 سال گذشته آموخته ایم هرگز به این سوال بپرسید. حداقل نه با صدای بلند.

به عنوان آن معلوم است یک چیز را اشتباه رفت و این کناکز آن تا به حال به بدترین چیزی که ممکن است که اشتباه رفت. پس از 9-3 برنده بیش از برونز در فوریه. 22 تیم در یک هواپیما و فرود در مونترال با یعقوب Markstrom شکایت در مورد درد در زانو.

یکی MRI بعد از پرس و جو: چرا Markstrom را به پرواز پنج ساعت برای MRI? — آسیب شد نشان داد که نگه داشته است Markstrom از صف برای هشت بازی و شمارش.

در حال حاضر ما نمی دانیم که ماهیت دقیق این آسیب — اگر چه این فرض به منيسک آسیب. اما ما نمی دانیم که تاثیر آن تا به حال در Canucks. آنها صبح از خواب بیدار در یک نامقدس نبرد برای یک نقطه حذفی که به نظر می رسید به طوری امن بالا بردن هر تعداد از سوالات در مورد آینده این سازمان و برخی از آن بازیکنان باید از آنها شکست.

اما سه هفته گذشته نیز عرضه برخی از پاسخ روشن در مورد Markstrom ارزش به کانوکس و با توجه به همه چیز در این بازی که یک موضوع ارزش کاوش.

ما طولانی مشکوک کناکز ساخته شده فصل خود را در پشت Markstrom عملکرد. اما شده است که اجرا با ظرافت از پتک بیش از هشت بازی گذشته. تاچر Demko شده است و بیش مناسب و معقول است که دهانه. اما او نمی ارائه آخرتی سطح سازگار goaltending ارائه شده توسط Markstrom و این تبدیل به یک مشکل.


بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور کناکز مقابل آریزونا شغالها

7 بعد از ظهر Gila River عرصهتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


این تیم بدون قرار دادن بیش از حد خوب یک لبه در همه چیز افتضاح است, دفاعی. آنها تسلیم پنجم-ترین عکس های NHL و چهار تیم جلوتر از آنها در صورتی که شرایط حق هستند شیکاگو رنجرز اتاوا و دیترویت که همه زیر حذفی نوار. به گفته یکی از تحلیلی, وب سایت آنها نیز تسلیم سوم بیشترین پنج-در-پنج احتمال در لیگ.

Markstrom البته همه کسانی که زگیل در Canucks’ بازی. مرد 7-0-1 در بازی او مواجه 40 یا عکس های بیشتر برای به خاطر ترحم به. چشم روشن تجزیه و تحلیل کرده است او را پیشرو NHL توسط یک حاشیه گسترده ای در تعدادی از اهداف او ذخیره برای تیم خود. در یکی از چهار بازی کشش در اطراف کریسمس کناکز شد outshot 152-76 و Markstrom برنده تمام چهار بازی. او در راه خود را به تبدیل شدن به یک Vezina فینالیست. پس از آن آسیب رسید.

بازگشت به Demko. اگر آن را هر گونه تسلی کناکز شده است هر بیت به عنوان متخلخل دفاعی در مقابل خود نسخه پشتیبان تهیه به عنوان آنها را برای Markstrom. بیش از هشت بازی گذشته Demko مواجه شده است و به طور متوسط 34 عکس در هر بازی. Markstrom مواجه هستند به طور متوسط 33.

تفاوت البته Demko بوده است که عمدتا به طور متوسط در حالی که Markstrom فوق العاده بود. در این هشت بازی کناکز رفته اند 3-5 و Demko را صرفه جویی در صد بوده است .906 است که فقط تحت این لیگ به طور متوسط. در این فصل او را .905 که حداقل معنی او سازگار است.

اما این داستان در مورد Markstrom. اگر شما شرایط چهار هفته جدول زمانی برای بازگشت او — و به نظر می رسد که بهترین سناریو — کناکز به دنبال در پنج یا شش بازی بدون شماره 1. چه کسی می داند که در آن آنها می شود پس از آن اما این فقط یک بخشی از این داستان است.

در بالای هر چیز دیگری, شما ممکن است آگاه Markstrom است برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان عامل این تابستان. به تاریخ مذاکرات بین کانوکس و Markstrom عامل پت موریس را نشان داد — چگونه باید ما می گویند ؟ — اختلاف در دروازه بان را ارزش ادراک شده بین دو طرف است.

که به سختی و اخبار. اما این است که در NHL است که بسته شدن درهای خود را به عموم مردم با توجه به COVID-19 — تا کنون آن را سن خوزه و کلمب و این احتمال وجود دارد بیشتر در حال آمدن است و تاثیر لیگ درآمد خواهد شد که به نوبه خود تاثیر حقوق و دستمزد کلاه.

ممکن است آن را زمخت به بحث در مورد کوروناویروس در آن شرایط اما این یک چیز واقعی است. یک هفته پیش, NHL اعلام کرد کلاه رفتن به جایی بین $84 میلیون و 88 میلیون سال بعد از آن زمان سقف $81.5 میلیون. که افزایش را ارائه امداد به هر تعداد از تیم ها هستند که به کلاه از جمله Canucks.

در حال حاضر ؟ چه کسی می داند که در آن از این قرار است.

از یک Canucks از ديدگاه, از آن خواهد شد بسیار ساده تر اگر Demko برگزار فورت برای 10 روز آینده و Markstrom برداشت تا جایی که او را در سمت چپ خود بازگشت. موریس و Canucks پس از آن می تواند گریبان قرارداد مذاکرات به زمین در این تابستان — اشتباه نکنید Markstrom می خواهد به ماندن در ونکوور — و همه چیز را به حالت عادی بازگشت.

فقط یک مشکل وجود دارد. هیچ چیز عادی است این روزها و این روشن و خاموش کردن یخ.

ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>