اد Willes: لیندن به یاد می آورد هسته ای NHL تحریم که ایجاد بد خون تلفات


“من فکر می کنم این بازی است که در یک محل بزرگ در حال حاضر می گوید:” تروور لیندن سابق Canucks’ رئیس جمهور گفته بود که رئیس جمهور از لیگ ملی هاکی بازیکنان ارتباط در طول 2004-05 تحریم. “آن را با این نسخهها کار برای بازیکنان در تمام سطوح. مردم می توانند انتقاد, اما من با افتخار این کار ما را در اجرایی است.” در اینجا ونکوور غول افتخار ترور لیندن قبل از WHL بازی هاکی در اقیانوس آرام سالن بزرگ در Vancouver, B. C., 1 دسامبر 2012. آرلن Redekop / Postmedia اخبار فایل

نظر: “باید (زخم) شده است شفا ؟ من در مورد آن نمی دانم. من فکر می کنم بخش اجرا بسیار عمیق است. (اما) من فکر می کنم آن است که یک سیستم خوب. در لیگ بهتر بازی بهتر است. ما تا به حال به از دست دادن های نجومی برای آن, اما من فکر می کنم بازیکنان بیرون آمد همه حق است.” — ترور لیندن سابق nhl on nbc رئیس جمهور

پانزده سال پس از NHL سوخته یک فصل به زمین Trevor نمدار به نظر می رسد و می بیند وجود دارد هدف به جنون.

لیگ افزایش یافته است از $2 میلیارد دلار کسب و کار برای $5 میلیارد دلار کسب و کار. این بازی هرگز در شکل بهتر زیبایی و یا رقابتی و دو franchises جدید اضافه شده اند.

به عنوان برای بازیکنان متوسط حقوق و دستمزد در سال 2004 در حدود 1.8 میلیون دلار و آن را در حال حاضر حدود 2.8 میلیون نفر است. این البته قبل از همه این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم این بازی است که در یک محل بزرگ در حال حاضر می گوید:” لیندن سابق Canucks’ رئیس جمهور که رئیس جمهور از لیگ ملی هاکی بازیکنان ارتباط در طول 2004-05 تحریم. “آن را با این نسخهها کار برای بازیکنان در تمام سطوح. مردم می توانند انتقاد, اما من با افتخار این کار ما را در اجرایی است.”

این یک ارزیابی است. در اینجا یکی دیگر از:

“این بازیکنان در بالا را در مورد همان است که در آنها ساخته شده در 2004-05 (11 میلیون دلار به من بدهید و یا گرفتن) می گوید:” عامل Allan والش. “که 15 سال است. این یک شوخی است.

“NHL به فروش می رسد این فرض غلط است که تیم بودند خونریزی نقدی و هزینه یقین لازم بود برای صرفه جویی در لیگ. که کل BS. زمانی که اتحاد NHL تا کنون بستری بودن سود ؟ دو چیز وجود دارد شما می توانید تعداد از لیگ: آن را از دست دادن پول و وجود دارد هرگز به اندازه کافی goaltending برای رفتن به اطراف.”

پانزده سال پس از واقع 2004-05 تحریم باقی می ماند به عنوان تلخی ستیز و تفرقه به عنوان آن بود زمانی که NHL کمیسر گری Bettman لغو این فصل است.


Nhl on nbc مدیر اجرایی باب Goodenow به نظر می رسد با پیتر Mansbridge در CBC در سپتامبر. 22 سال 2004 به بحث در مورد تحریم NHL. (عکس از مایک Cassese ملی پست)

لیندن است یا خائن که به فروش می رسد باب Goodenow و PA پایین رودخانه و یا مردی که ذخیره این بازی است. Goodenow سابق PA, مدیر اجرایی, است یا شهید به علت و یا لازم است تلفات جنگ است. بازیکنان هر دو تا حد زیادی بهره مند از CBA جدید که بیرون آمد از تحریم و یا آنها قتل عام شدند و هرگز به دست آورد زمین آنها را به دست آورد که قبل از زمستان هسته ای.

اما وجود دارد یک نقطه که در آن بیشتر از هر کس موافق است. این تحریم بود که تنها مهم ترین رویداد در NHL تاریخ مدرن یک نیروی است که همچنان به شکل بازی و خاموش کردن یخ. درست است که آسیب های جبران ناپذیری قرار بود آن را به تحمیل هرگز محقق نشد اما از آن ناراحت تعادل قدرت بین تشکیلات خودگردان فلسطینی و لیگ و سمان Bettman موقعیت را به عنوان بازی تزار.

یک چیز دیگر: این تعطیلی لیگ برای یک فصل چیزی COVID-19 شیوع هنوز برای رسیدن به. جویدن که یکی در حالی که برای.

“چه اتفاقی افتاد در 2004-05 هنوز هم اثرات رابطه بین لیگ و تشکیلات خودگردان فلسطینی می گوید:” والش.

“باید (زخم) شده اند یابند؟” نمدار می پرسد فصاحت. “من در مورد آن نمی دانم. من فکر می کنم بخش اجرا بسیار عمیق است.”

و این احتمال وجود دارد آنها همیشه خواهد شد.

بعد از این همه وقت هنوز هم غیر ممکن است برای فشرده سازی وقایع و احساسات از تحریم را به یک صفحه از روزنامه اما این بسیار خاص است: آن حول یک موضوع — NHL اصرار بر حقوق و دستمزد و کلاه.

Goodenow عهد PA هرگز قبول یک کلاه. Bettman و صاحبان قول داد, آنها می خواهم تعطیل بازی تا زمانی که یک درپوش در جای خود بود.


NHL کمیسر گری Bettman به حال صاحبان تصویب به همه در یک حقوق و دستمزد کلاه و یا از دست یک فصل کامل. اتحادیه blinked اول. (عکس آرلن Redekop, Postmedia نیوز)

این بود که ساده و پیچیده اما شانس بودند انباشته در برابر بازیکنان در نتیجه بازی مرغ. در لیگ کنار Bettman تا به حال به نگه داشتن یک انگشت شماری از صاحبان خارج نشده و برای جلوگیری از تشتت در صفوف. Goodenow تا به حال به نگه داشتن 700 بازیکنان و عوامل آنها متحد است. آن دسته از بازیکنان از دست رفته یک سال از حرفه خود و در معرض خطر از دست دادن دیگری که نبود دقیقا یک نقطه فشار برای میلیاردر صاحبان.

در پایان بازیکنان قرار داده تا شجاع قبل از مقابل آنها تسلیم اما والش می گوید Goodenow آماده کرده بود اتحادیه برای مبارزه با. هیچ کس نباید شگفت زده شده اند توسط این لیگ استراتژی به عنوان تحریم گشوده است.

“(Bettman) یکی مفرد راهپیمایی به منظور” عامل می گوید. “آوردن حقوق و دستمزد کلاه به NHL. Bettman نیاز به یک کلاه. تنها راه برای دریافت یک کلاه بود برای سوزاندن یک فصل است. صاحبان به او که قدرت است.”

Goodenow می دانستم که او در یک نبرد خونین. در اوایل سال 2002 او در دیدار با تیم به صورت جداگانه و گفتن آنها را آنها می تواند از کار برای یک سال و نیم است. فلسطینی ها حاضر به قربانی کردن یک فصل باور آنها می تواند برنده این مذاکرات در ماه دسامبر یا ژانویه سال 2005 زمانی که صاحبان خیره شد در از دست دادن فصل دوم.

مشکل این بود که اتحادیه شکست برای اولین بار.

“باب گفت:” اگر هر یک از شما بچه ها فکر می کنم NHL را پرتاب در حوله قبل از 18 ماه شما در اشتباه هستید,'” والش گفت. “بازیکنان گفت:” باب شد ، او رفت به تحریم با یک دستور. وجود صفر مخالفت و منظورم صفر مخالفت قبل از سپتامبر 2004.”

که نمی گذشته است. NHL شلیک اولین گلوله انتشار بدنام لویت گزارش در اواخر اکتبر. این گزارش به سفارش لیگ به ریاست آرتور لویت رئیس سابق ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

لویت قابل پیش بینی به رنگ یک تصویر تاریک از NHL امور مالی گفته, لیگ از دست داده بود $273 میلیون جمعی در 2002-03.

این تشکیلات به unimpressed لویت ادعا می کند اما در این گزارش تأکید ضروری درگیری از تحریم. NHL گفت: بازی دچار مشکل است. تشکیلات خودگردان فلسطینی گفت که سالم و سودآور است.

“همه می دانستند آن را کارشناسی می گوید:” والش. “این یک نقد و بررسی از درآمد های ارائه شده توسط CFOs از هر تیم است. هیچ ممیزی. آن را یک کار بیهوده.”

“باب بزرگ و چیزی که شما هرگز می تواند برای حساب درآمد می گوید:” لیندن. “این غیر ممکن است. من فکر کردم آنها می تواند قرار دادن یک مرد در ماه. ما می توانید کشف کردن چقدر پول تیم در حال ساخت است.'”


ترور لیندن مذاکرات به رسانه ها به عنوان آنها تمام کردن فصل خود را با نهایی کنفرانس مطبوعاتی در غرب ونکوور., 9 آوریل سال 2018 است.

نیک Procaylo / PNG

در نهایت دو طرف را در پیدا کردن زمینه های مشترک اما گرفتن وجود دارد ، دوباره آن را دشوار است به دقت اشاره کردن دقیق لحظه شکاف شروع به ظاهر شدن در اتحادیه اروپا, اما در کریسمس صفوف شکستن بودند.

کراوات Domi از همه مردم میانجیگری یک جلسه که شامل برگها صاحب لری تاننباوم Mario Lemieux لیندن و لایحه دالی و تد Saskin این شماره 2s در NHL و بهبهان به ترتيب در ماه ژانویه است. دالی و Saskin ملاقات دوباره بعد که ماه.

نمدار می گوید کشش بود شروع به توسعه در برخی از این جلسات کوچکتر. آن را خیلی دیر شده برای صرفه جویی در فصل 2004-05.

“چیزی که بزرگ بود و هنگامی که ما شروع به نشستن و صحبت کردن با مردم مانند (شعله های آتش مالک) هارلی Hotchkiss همه چیز را تغییر داد گفت:” لیندن. “قبل از ما تا به حال 14 و 15 نفر در هر دو طرف تبادل پیشنهادات. آن را منجر به درک هر یک از دیگر موضوع است. من فکر می کنم ما از آن ساخته شده کار می کنند.”

در نهایت. با لیگ برخورد نسبت به از دست رفته در فصل گذشته-تلاش خندق ساخته شده برای صرفه جویی در 2004-05 در ماه فوریه است. Bettman در نهایت پیشنهاد یک سیستم است که “delinked” کلاه از درآمد. خود را ارائه داده و از سقف در $44.7 میلیون دلار با هشدار این بود که لیگ را نهایی ارائه دهد.

Goodenow ساخته شده یک ضد پیشنهاد از $49 میلیون در حالی که تیراندازی در Bettman: “ما آرزو می کنیم که NHL شده بود که هیچ پیوندی پیشنهاد قبل از دیروز.”

Bettman اخراج برگشت و گفت 49 میلیون دلار به نمایندگی بیش از 75 درصد از لیگ درآمد.

خوبی در تمسخر این و سپس ارسال یک پیام: “شما را دریافت خواهد کرد چیزی بیشتر از ما است.”

بعد Feb. 16 فصل لغو شد.

“آن را جدی خانه پرواز” گفت: لیندن.

“هیچ شانسی بود این بود که به اتفاق می افتد به دلیل Bettman نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد گفت:” والش. “او می دانست که وجود یک کودتای جریان (در بهبهان). آخرین چیزی که Bettman می خواست به او بدهد قوس کینه جویی (Goodenow) یک راه نجات است.”

Goodenow در واقع تا به حال کوبیده NHL در مذاکرات با شروع سال 1992 بازیکن اعتصاب و در حال اجرا از طریق 1994-95 تحریم راست تا 2004-05 فصل لغو شد. او acrimonious رابطه با Bettman شد در هسته اصلی تحریم و آن را دشوار است برای دیدن که در آن یک معامله خواهد رسیده است که با دو مرد سرحد سر.

این تغییر پس از لغو این فصل است. در بحرانی PA جلسه در نقش ونگار ریگی دادن ساحل در مارس Goodenow گفت: PA باید تاخیر مذاکره با لیگ. او خواهد نمدار و از آن نقطه Saskin شد اتحادیه سرب مذاکره.

که منجر به دور دیگری از سولفات بین نرم افزار-Goodenow گروه در بهبهان و نرم افزار-نمدار ، بعد کریس Chelios متهم به میهن لیندن دیرین عامل از “تضعیف اتحادیه ما.”

Meehan سپس تهدید به شکایت Chelios. وجود دارد دیگر جناح های درگیر اما نمدار و Saskin شد و در حال حاضر پیشرو PA و آنها در حال حرکت به سمت آشتی با لیگ.

“بزرگترین نگرانی من بود که در آن ما می رویم به در ماه سپتامبر گفت:” لیندن. “بهترین معامله را برای ما ایجاد شد و در ماه مه یا ژوئن که در آن لیگ گفت: آنها می توانند فروش بازی. که شگفت انگیزه.

“این آسان هنگامی که شما لازم نیست که پوست در این بازی اما زمانی که شما در حال صحبت کردن با بازیکنان که در حال از دست رفته سال محدود حرفه ای آن را به عنوان آسان نیست.”

آزمایشی توافق رسیده بود در جولای 13. اجزای کلیدی یک $39 میلیون حقوق و دستمزد کلاه و بدون محدودیت رایگان آژانس لگد زدن به در در سن 27 یا پس از هفت سال خدمت. به همان اندازه مهم بود که کار این اجلاس جلسات برگزار شده توسط Brendan Shanahan سپس یک بازیکن با قرمز بال که reimagined بازی همراه سریع تر ماهر خطوط.

“من فکر می کنم آن است که یک سیستم خوب” لیندن گفت. “لیگ بهتر است این بازی بهتر است. ما تا به حال به از دست دادن های نجومی برای آن, اما من فکر می کنم بازیکنان بیرون آمد همه حق است.”

که بیش از شما می توانید می گویند برای PA. Goodenow جایگزین شد Saskin دو هفته پس از CBA جدید مذاکره شد. Saskin نیست آخرین دو سال قبل از او از کار اخراج شد برای هک کردن بازیکن خصوصی در ایمیل. خود را جایگزین پل کلی به طول انجامید دو سال دیگر قبل از او ببینید.

همین Fehr در زمان بیش از این اتحادیه در ماه اوت سال 2010. او در قدرت بوده پس.

“تد مرد حق به رهبری بهبهان” لیندن گفت. “من به قبر من باور که.”

دیگران استدلال می کنند که نقطه. دیگران بیا به فکر می کنم از آن خواهد استدلال می کنند هر چیزی برای انجام با تحریم هایی که تغییر بازی.

ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>