اد Willes: ‘Lifer’ Lulay برگ شیرها امید بستن برای امنیت کار با خانواده

نظر: کافی است برای گفتن وجود دارد ممکن است شده اند بهتر است بازیکنان در B. C. شیرها’ تاریخچه. شده است وجود دارد هرگز یک فرد بهتر از تراویس Lulay

همیشه در نظر گرفته شد که یک روز تراویس Lulay را در پیدا کردن راه خود را به مربیگری چون سابق B. C. شیرها کارفرمایی همیشه نگاه به آینده مربی در مورد او.

و کسی چه می داند ؟ شاید یک روز همه چیز کار خواهد کرد که در راه است. اما به عنوان دومین مرحله از زندگی اش را گستراند, Lulay خانواده قوی تر از جلو, فوتبال, قوی تر از این بازی این است که مصرف او بیشتر عمر خود را به همین دلیل است که او نقل مکان به خانه اش در اورگان transcendentally زیبا ویلامت دره.

Lulay و همسرش کیم سه دختران سنین هفت و پنج و چهار. او یک فرصت برای پیوستن به برنامه ریزی مالی کسب و کار پدرش دنیس و کار با برادرش ترور. استیتن است که زن و شوهر را در زادگاه و آنها احاطه شده توسط پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عموزاده.

علاوه بر این, او در بر داشت یک راه برای ابتدا خود را رقابتی خارش و حتی اگر مربیگری هفت و پنج ساله’ تیم بسکتبال یک بیت از خروج از سابق خود را حرفه آن را متناسب با این فصل بعد از زندگی خود را.

“این چیزی است که من در نظر گرفته شده برای طولانی ترین زمان,” او می گوید از طریق تلفن از استیتن. “من یک مربی است. این در خون من است. سوال این بود که آیا من می خواهم آن را به زندگی حرفه ای من?

“شما هرگز نمی گویم هرگز. من اصلا شک از آن خواهد آمد تا دوباره. اما 100 درصد این است که در مورد خانواده من است.”

او به جاه طلبی های بزرگ برای دختران تیم.

“اگر فصل را به طول انجامید کمی طولانی تر ما می رویم به نصب مثلث جرم” او می گوید: خنده.

در نهایت این مبارک داستان برای Lulay و خانواده او و همه چیز او را با توجه به شیرها و لامپ کم مصرف به جامعه فوتبال باید احساس خوبی در مورد خود تصمیم گیری کنند. ما به این داستان به زودی به اندازه کافی اما نیز وجود دارد یک بخشی از آن که تأکید چرخش صفحه برای شیرها دیگر یادآوری است که خوب Buono عصر است و بیش از این حق رای دادن در حال حاضر متعلق به رئیس جمهور ریک LeLacheur GM اد Hervey و سر مربی جدید Rick کمپبل.

همچنین این راه از ورزشی که در آن تنها ثابت تغییر است. اما در فصل اول پس از Buono دوران شیرها رفت 5-13 و اخراج سر مربی DeVone Claybrooks پس از یک سال در کار است.

واضح است که Leos در حال حرکت رو به جلو تحت رهبری جدید است. آنچه واضح است این است که آیا آنها در حال حرکت در مسیر درست است.

“این تغییر و تغییر طبیعی است می گوید:” Lulay که مشغول به کار در بخش فروش شرکت برای یک سال پس از او به عنوان یک بازیکن در سال 2018 است. “من برای دیدن پایان واقعا خوب اجرا تحت Wally.

“وجود دارد هیچ سوال وجود دارد گذار در حال وقوع است. نگرانی نیست, کلمه, اما شما می خواهید آن را به موفقیت خود ادامه دهند. من می دانم که بسیاری از واقعا خوب مردم در آن ساختمان است.”

به جز بسیاری از این افراد دیگر متصل به شیر. در حالی که ما در موضوع این نیست موضوع انتشار رسمی در مورد Lulay تصمیم یا سال خود را با حق رای دادن.

“بچه ها مثل (کارفرمایی) مایک (رایلی), (گیرنده) Bryan برنهام و (defensive back) T. J. Lee در حال بنیادی قطعات آنها می ساخت چیزی در اطراف. مهم این است که برای ادامه پیدا کردن بچه ها مثل این.”

و بچه ها مثل Lulay.

حرفه ای از جانباز کارفرمایی شده است eulogized در گذشته ستون و از آنجا که آنها تمایل به کمی مبهم, ما نمی خواهد به پایین این جاده دوباره. کافی است برای گفتن وجود دارد ممکن است شده اند بهتر است بازیکنان در شیرها’ تاریخچه. شده است وجود دارد هرگز یک فرد بهتر از Lulay.

امید است که در واقع یک روز او را به مربیگری اشکال و تبدیل به شیر چه دیو Dickenson تبدیل شده به Calgary Stampeders. بدون تخیل بیش از حد شما می تواند تصور Lulay مصرف بیش به عنوان quarterbacks مربی برای یک زن و شوهر از سال و کارشناسی ارشد به حمله هماهنگ کننده را قبل از مصرف به عنوان سر مربی.

او اذعان می کند او در مورد آن فکر حرفه ای arc. اما مربی زندگی است یکی از آسان نیست به خصوص در مراحل اولیه و با یک خانواده جوان و یک فرصت طلایی در انتظار در زادگاه خود او تصمیم گرفتند برای امنیت.

هنوز هم جالب بود که برای شنیدن بازی نکرده چپ او حتی اگر او بازی را ترک کرد و شاید هنگامی که دختران خود تسلط دارند مثلث را پیدا کردن راه خود را بازگشت به فوتبال است.

“حتی پس از یک سال آن را سخت به راه رفتن به دور از فوتبال است اما این به نظر می رسید مانند مسیر برای ما,” او می گوید. “وجود دارد چیزی است که باید گفت برای سفت کردن ریشه. آن را می تواند انجام شود, اما آن را سخت در مربیگری جهان است.”

Buono, برای مثال تا به حال دو سر مربیگری شغل در تقریبا 30 سال از جمله تمام 10 از Lulay سال با شیرها. اما او استثنا بود. حتی موفق ترین مربیان منجر به یک زندگی پر از عدم قطعیت و تهدید ثابت از تحول.

که نیست برای Lulay در این مرحله است.

“من شک نیست من می تواند برخی از تعادل در جهان است,” او می گوید. “اما من نیز می دانم آنچه در زندگی می تواند مانند نگاه کنید.”

او مکث.

“نگاه من lifer ، شما نمی توانید از شر من. اگر این COVID مسائل به ما آموخته است هر چیزی آن را به ما آموخت چگونه ارتباط ما هنوز هم می تواند. هنگامی که این برنامه می آید تا من دایره برخی از خرما. شما من را دوباره ببینم.”

وجود دارد برخی از آسایش در آن است.

ما در طول مکالمه Lulay اجازه او فقط می خواهم گرفته شده در یک پروژه با لامپ کم مصرف به وب سایت که در آن او Reilly, رایان فیلیپس کوری بانک ها و Geroy سیمون تماشا پخش از the Grey 2011 جام بازی در حالی که نگه داشتن در حال اجرا گفتگوی بورسی.

“آنها در حال رفتن به مجبور به ویرایش که پایین” Lulay می گوید. “وجود دارد بسیاری از غوغای.”

اما شما می خواهید برای دیدن که دیدن Lulay زمانی که او بود لامپ کم مصرف ترین بازیکن برجسته; دیدن او رهبری یک تیم است که بدل به بزرگترین شیرها تیم از همه زمان.

این که چگونه من به یاد داشته باشید او را در حالی که امید یکی دیگر از حافظه را در خود جای داده است.

ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>