اد Willes: روز Canucks’ باطن بودن درد در تیم لب به لب می تواند بیش از

نظر: ما نمی دانیم که آنچه که آنها را تبدیل به (آبی-خط) اما با defencemen شما فقط باید به سمت راست بر روی سه از آنها و با هیوز Canucks در حال حاضر با خانه پول

در یکی دیگر از عمر جیم Benning بخشی از یک جوان دفاعی سپاه بود که امید و رستگاری برای طولانی مدت رنج می برند طرفداران Toronto Maple Leafs.

کفایت می گویند آنها هنوز هم رنج می برند.

این گروه شامل Benning, ششمین کلی انتخاب در سال 1981 NHL پیش نویس پس از ضبط 139 امتیاز در پورتلند به عنوان یک 18 ساله, Gary Nylund یک فعل اندازه-و-مهارت defenceman از زمستان Hawks که رفت و سوم به طور کلی در سال 1982 و آل Iafrate چهارمین کلی انتخاب در سال 1984 است که بازی در تیم المپیک ایالات متحده به عنوان یک 18 سال.

پرتاب در تاد گیل و باب مک گیل که آنها نیز پیش نویس که در اطراف و در مجموع کسانی که بازیکنان باید با تشکیل هسته یک قهرمانی با کیفیت blue-line برای بخشی بهتر از یک دهه است. اما در سال 1986 Benning و Nylund معامله شدند دور Iafrate برخورد خواهد شد و چهار سال بعد از آن گروه گیل را دارای بیشترین ماندگاری و تاثیر را به عنوان یک برگ.

در حال حاضر قصد در اینجا نیست به زق زق برگ’ طرفداران. که فقط یک محصول جانبی مبارک از ورزش است. اما نقطه بزرگتر است توسعه و بلوغ NHL defencemen است جامع inexact علم است که اغلب در تضاد با پیش نویس موقعیت.

پس بیایید که اخطار از راه که ما بحث در مورد مجموعه ای از جوان defencemen Benning مونتاژ در زندگی جدید خود به عنوان مدیر کل ونکوور کانوکس و اجازه دهید سعی کنید به خاموش در ارزیابی ما از این گروه را دارد.

ما فقط می گویند آبی-خط با استثنائات بسیار کمی بوده و از یک سیاه چاله برای Canucks در طول 50 سال وجود دارد. که همچنین توضیح می دهد که چرا این موقعیت به طور پیش فرض برای این کار حق رای دادن بوده است مزمن حد وسط. ما نمی دانیم که چه Quinn هیوز, جک Rathbone, Jett وو Brogan Rafferty و Olli Juolevi تبدیل خواهد شد. ما فقط می دانم که آنها یک شانس برای تبدیل شدن به راه حل به Canucks’ مشکل ابدی.

“که ناشناخته درست است؟” Benning گفت. “همه آنها توسعه با سرعت خود را دارند. مشکل با defencemen است اگر شما عجله آنها از دست دادن اعتماد به نفس خود را و آنها را تبدیل به بازیکنان آنها باید باشد.

“Goalies هستند موقعیت شما باید بیشتر, بیمار, با, سپس آن را defencemen. آنها بسیار مسئولیت و مربی این است که به آنها اعتماد. اما موقعیت تغییر کرده است و من فکر می کنم ما باید از بازیکنان که می توانید بازی بازی در حال حاضر.”

شما ممکن است می گویند آن را در مورد زمان.

Benning صحبت شد به عنوان 20 ساله هیوز بود که نام کالدر جایزه فینالیست پس از bravura rookie فصل و یک روز پس از Canucks امضا 21 ساله Rathbone, نقطه تولید از دانشگاه هاروارد که بسیار در هیوز’ قالب.

خواستگاری در ضمن در مورد به نوبه خود 20 و Juolevi که نیست نگاه از محل در Canucks’ scrimmages فقط تبدیل شده 22. Rafferty, 25, است و در رده های مختلف اما او نامگذاری شد به اهل همه-rookie تیم در این فصل پس از تولید 45 امتیاز در 57 بازی.

دوباره, ما نمی دانیم که آنچه که آنها را تبدیل به اما با defencemen شما فقط باید به سمت راست بر روی سه از آنها و با هیوز Canucks در حال حاضر با خانه پول است.

این تعهد در این سازمان برای توسعه دیگران — و Benning رفت از راه خود را به ستایش دستیار مربی نولان Baumgartner برای کار خود را با هیوز — اما اگر دو نفر دیگر آمار خوب Canucks’ طرفداران می توانند رویای نمی تواند آنها ؟

“The big فیزیکی defenceman که فقط اخراج جن کردن شیشه تا به نوعی از سقوط توسط ایستگاه فرعی” Benning گفت. “با تکامل با سرعت در این بازی آن را تغییر موقعیت. شما باید قادر به حرکت جن یا شما صرف تمام وقت خود را در این منطقه.

“که کویین بازی. او در دفاع با استفاده از سر خود را. این راهی است که بازی به بازی در حال حاضر.”

جالب است توجه داشته باشید این پیش نویس سرمایه حق رای دادن در هر یک از جوان blueliners است که چیز دیگری در مورد موقعیت. نخبگان گلزنان تمایل به آمده از قرعه کشی درفت. نخبگان defencemen از هر نقطه می آیند. هیوز در نظر گرفته شده است یک سرقت به عنوان هفتم را انتخاب کنید در سال 2018 است. وو دوم-طفیلی که در همان سال Rathbone, یک چهارم طفیلی در سال 2017. Rafferty امضا شد به عنوان یک عامل رایگان یک سال پیش.

Troy Stecher که تنها یک سال مسن تر از Rafferty آمد از طریق همان مسیر در سال 2016.

که برگ Juolevi پنجم انتخاب در سال 2016 و Canucks’ را فراموش کرده اید ، او گرفتار صدمات در طول زندگی خود و او هنوز برای نشان دادن این بازی ساخته شده است که او چنین بالا انتخاب کنید.

به تاریخ او نیز قابل رویت ترین لکه دار کردن در Benning پیش نویس رکورد.

“من فکر می کنم او را به حال قادر به بازی در لیگ” GM گفت.

اگر تنها.

Benning در زمان بیش از Canucks قبل از فصل 2014-15 به عنوان بهترین آبی-خط در تاریخ حق رای دادن را بر آن داشت در بستر مرگ. بود که سال گذشته برای کوین Bieksa. دن Hamhuis معامله شد در سال آینده. سامی سلو و مسیحی Ehrhoff شد بلند رفته است. تنها الکس Edler باقی مانده از آن گروه.

همانطور که برای بقیه از Canucks’ تاریخچه ما نیست که زمان و یا فضا به لیست تمام پیش نویس روز نتواند امیدی به teases. Mattias Ohlund بزرگ بود Canuck اما در اوج خود او می شود یک شماره 2 در مسابقات قهرمانی کالیبر تیم.

او همچنین با اجماع انتخاب به عنوان بهترین defencemen در تاریخ حق رای دادن. هیوز ممکن است تغییر است. با هم این گروه جوان از defencemen ممکن است تغییر بسیاری از چیزهایی که برای Canucks.

ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>